Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa uninstalacijom driver-a

[es] :: Windows drajveri :: problem sa uninstalacijom driver-a

[ Pregleda: 1577 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AK 99
ucenik

Član broj: 272848
Poruke: 27
212.200.65.*



Profil

icon problem sa uninstalacijom driver-a04.12.2010. u 01:51 - pre 162 meseci
Imam zyxel-ov modem p-630s ee (sa usb prikljuckom)i posto u poslednje vreme je malo zajebavalo(posle nekog vremena internet je vidno sporiji) resio sam da ponovo instaliram driver,medjutim posle uninstalacije mi je ostala ikonica od modema koja ne sluzi nicemu i kad god hocu da instaliram driver ponovo, pojavljuje se poruka da se prethodna uninstalacija nije zavrsila i da treba da restartujem racunar,pa molim vas da mi sto pre kazete u cemu je problem i kako da ga resim posto sam vise poludeo :D...
 
Odgovor na temu

gsm06X
Srdjan Milosevic
Elektronicar 1,NIS a.d.
"PETROL" RNP
Pancevo

Član broj: 8052
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: problem sa uninstalacijom driver-a09.02.2011. u 03:53 - pre 159 meseci
Meni se desilo nesto slicno,instalirao sam TV karticu na nekom prastarom COMPAQ-u,P3 na667 MHz,na poslu,naravno,zbog FM tunera.Iz nekog razloga sam morao da je deinstaliram (valjda kontrola,ne secam se) Posle toga mi se desilo nesto slicno:nije bilo sanse da je ponovo instaliram! Kada sam pop....o,otisao sam da kupim bilo kakvu TV karticu.Posto takav les nisam mogao da nadjem u prodaji, iz cistog inata sam resio da je osposobim ponovo.Nezam koliko si uporan,ali ja sam fanatik,neka me nesto kosta i deset puta vise,ne odustajem.Posle ohohooo vremena sam se lupio po celu -"koji sam magarac",(hajde malo i da se salimo).Registri baza!!! Posto nisam imao nikakav "alat",isao sam preko REGEDIT-a i nasao zaostalo djubre.Posle je sve bilo O.K.,pa ti predlazem da instaliras Registry Cleaner (ima odlican na disku PC Pressa,neki broj oko nove godine) i ocistis registar. Kod mene je bilo gomila nepotrebnih dll-ova i svakakvih cuda,da sam se iznenadio koliko je brze radio.Probaj i ostale alate,veoma je siguran program,iako sam se nekada jezio od takvih programa.Samo pametno i bez zurbe,racunar neces moci da prepoznas ( u pozitivnom smislu)...Sve najbolje i jednom meri ,dva puta seci...ili obrnuto...Veliki pozdrav!
06x
 
Odgovor na temu

AK 99
ucenik

Član broj: 272848
Poruke: 27
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: problem sa uninstalacijom driver-a14.02.2011. u 01:37 - pre 159 meseci
Ok,hvala puno videcu pa javljam...Takodje veliki pozdrav! :D
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: problem sa uninstalacijom driver-a

[ Pregleda: 1577 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.