Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 51 52 53 54 55 56

[ Pregleda: 290025 | Odgovora: 1108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeoN_Rider
Beograd

Član broj: 167413
*.adsl-a-2.sezampro.rs.

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?07.05.2018. u 18:09 - pre 42 dana i 1h
Kud i počeh?

Odgovor na temu

IUOP_1

Član broj: 142305

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?17.05.2018. u 11:48 - pre 32 dana i 8h
Citat:
IUOP_1: Upravo skidam Wayward Pines, cuo sam da je knjiga dobra, pa valjda je i serija takva (mada zbog spojlera nisam mnogo guglovao).

Zavrsio sam. https://www.imdb.com/title/tt2618986/

Pomesani utisci, ali sam u sustini zadovoljan, pa zato i preporucujem.

Kazem, pomesani utisci, jer je serija pocela mucenjem, psihickim mucenjem glavnog lika, od strane celog grada. Meni je to bilo odbojno i zamalo da prekinem. Ali kako sam video da je u seriju ukljucen i M. Najt Sjamalan, onda sam pretpostavio sta mogu da ocekujem (neocekivano!), pa sam izdrzao i posle je islo dobro. Samo objasnjenje (preokret) je prilicno nerealan, ali ja ga nisam pogodio i to mi je dovoljno da seriji dam prelaznu ocenu.

Druga sezona je skroz nepotrebna (lici na film Deca kukuruza).

Citat:
IUOP_1: A sto se tice neke sledece serije, verovatno ce pasti izbor na nesto iz sledece liste:

Hard Sun
Future Man
Altered Carbon

Pogledao Jarko Sunce. Sranje. A i nije o apokalipsi, triler je u pitanju. Izuzetno nezanimljiv. Sa verovatno najruznijom engleskom glumicom.
Ovaj clan je instalirao skriptu za smanjenje nerviranja i normalnije pracenje foruma: Skripta za ignorisanje korisnika

Popravka kompjutera i druge tehnike.

Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd

*.adsl-a-1.sezampro.rs.

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?17.05.2018. u 11:54 - pre 32 dana i 8h
Odlična serija: https://www.imdb.com/title/tt1582459/?ref_=fn_al_tt_1

Odgovor na temu

IUOP_1

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?26.05.2018. u 11:16 - pre 23 dana i 8h

Uh, ovo mi je leglo ko budali samar. Uzivao sam u svakoj epizodi, steta sto je otkazana druga sezona. Inace, u pitanju je SF, ne razumem sto je IMDb klasifikuje drugacije.

Citat:
popusicko:
Missions,Francuska serija iz 10 22-vo minutnih epizoda.
Misija na Mars i trka ko ce od privatnika pre stici.
Interesantno ko voli polu realisticno prikazivanje puta na Mars

https://www.imdb.com/title/tt6445112/?ref_=nv_sr_1

Pogledao i ovo, produkcijski je mogla da bude bolja, ali skroz simpaticna serija :)
Ovaj clan je instalirao skriptu za smanjenje nerviranja i normalnije pracenje foruma: Skripta za ignorisanje korisnika

Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd

*.adsl-a-1.sezampro.rs.

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?26.05.2018. u 12:54 - pre 23 dana i 7h
Citat:
IUOP_1ne razumem sto je IMDb klasifikuje drugacije.

Ja sam i tako rek'o.

Odgovor na temu

IUOP_1

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?13.06.2018. u 13:08 - pre 5 dana i 6h
Posle dva razocarenja, zvana Firefly i The Expanse (jbg, takav mi ukus), konacno pogledah jedan dobar svemirski SF. Serija je par puta pomenuta na temi.

Tamna materija

Radnja se desava u 27. veku. Posada na svemirskom brodu se budi iz hibernacije, ali sam amnezijom. Ne znaju ko su, ni sta treba da rade i krece igranka :) Serija ima 3 sezone, svaka po 13 epizoda. Primetan je pad kvaliteta nakom prve sezone, ali nista strasno. No, to ocigledno ne misle i drugi, jer je serija onda otkazana. Ima nekih slicnih epizoda (jedna kriminalno losa - Dan mrmota), ali sve ostalo je dobro. Zanimljivo i drzi paznju. Narocito bih pohvalio razvoj likova i glumu glumice koja igra androida, pokidala je.

Prikačeni fajlovi

Odgovor na temu

CoyoteKG

Član broj: 70939

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?13.06.2018. u 18:22 - pre 5 dana i 1h
I meni se svidela Dark Matter, mislim da pomenuh ovde u temi negde... Doduse pojma nemam da li sam odlgedao do kraja, ne secam se kraja, verovatno bila pauza izmedju sezona :)

Odgovor na temu

IUOP_1

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?18.06.2018. u 18:08 - pre 1h 58min
Dve anti preporuke, ako dozvoljavate.

BBC-jeva mini serija Dubina, sa Dzejmsom Nezbitom i Mini Drajver. Naucna ekspedicija u podmornici pronalazi nesto sto moze promeniti svet.

Ljudi, ovo je toliko puno nelogicnog ponasanja, da ja ne razumem kako scenariste nije bilo sramota da ovo napisu, a glumce da odglume. Ne pamtim kad sam ovako nesto gledao. Cak su i filmovi gde se grupa mladih izgubi u sumi, a neko ih proganja, smisleniji od ovog.

Poceo sam da gledam seriju Heliks.

U laboratoriji na Arktiku, pojavio se novi, smrtonosni virus. Grupa naucnika dolazi to da istrazi, ali im se ne pruza saradnja.

Nije me nesto dojmilo, pa iako skoro nikad ne prekidam gledanje, bar dok ne dodjem do kraja sezone, ovo nisam izdrzao, i batalio sam u sred 5. epizode.

Sad pokusavam da "nabavim" Persons Unknown, ali mnogo sporo ide...

Prikačeni fajlovi

Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd

*.adsl-a-1.sezampro.rs.

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?18.06.2018. u 18:27 - pre 1h 40min
Citat:
IUOP_1
Nije me nesto dojmilo, pa iako skoro nikad ne prekidam gledanje, bar dok ne dodjem do kraja sezone, ovo nisam izdrzao, i batalio sam u sred 5. epizode.

I Ja, čak sam je i obrisao.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 51 52 53 54 55 56

[ Pregleda: 290025 | Odgovora: 1108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.