Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 54 55 56 57 58 59

[ Pregleda: 311607 | Odgovora: 1165 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Goran Mijailovic

Član broj: 12684

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?03.11.2018. u 20:27 - pre 41 dana i 6h
Grimm

https://www.imdb.com/title/tt1830617/

Ne znam da li je neko pisao o ovoj seriji ali ja evo gledam već četvrtu sezonu, pustim mozak na ispašu i uživam u tajanstvenom svetu vesena i Grimova. :)

Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?07.11.2018. u 22:09 - pre 37 dana i 4h
Citat:
IUOP_1:Poceo sam da pratim i Raskrsce.
Ima samo 11 epizoda, cini mi se da je druga sezona otkazana.

Poceo ja sada da gledam. Druga sezona jeste otkazana.
Prva epizoda deluje ok. Tema jeste vec obradjivana vise puta ali videcemo koliko ce biti dobro uradjeno ovde. Najslicnije od aktuelnih serija je Travelers.
Shoutout:
Odeća i oprema za bebe i klince: https://bebili.rs

Odgovor na temu

lelorinel
gibanica.com

Član broj: 255698

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?08.11.2018. u 15:46 - pre 36 dana i 11h
Pogledati Informer BBc-jevu seriju, trenutno ide prva sezona. Igra nas Djuricko. i to siptarskog teroristu sa Kosova

Odgovor na temu

IUOP_1

Član broj: 142305

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?13.11.2018. u 08:01 - pre 31 dana i 19h
Zavrsio sam poslednju sezonu Kuce od karata. Ljudi je na internetu uglavnom pljuju. Ja ne mogu da dam neki definitivan predlog, sta znam, moze da se pogleda. Naravno, svima nedostaje Kevin Spejsi, ali cesto ga spominju, Robin Rajt je fino iznela glavnu ulogu, a meni se narocito svideo lik podpredsednika, Marka Asera, stvarno dobro odradjeno.

Ono sto je i dalje mnogo lose je imbecilno ponasanje Daga Stempera, tj. slabo je objasnjena njegova motivacija. Sam zavrsetak, zadnje scene, ostavile su me prilicno ravnodusnim.

Sve u svemu, ono sto sam ranije napisao i dalje stoji, ovo je trebalo da buze zadnja scena u seriji.

Inace, ne kapiram nesto. Kuca od karata je originalno engleska serija (link), ali Netflix ovu svoju reklamira kao NETLIX ORIGINAL SERIES. Isto za Lost in Space, postoji stara serija link, a Netflix za svoj rimejk link takodje kaze ORIGINAL. Ne kapiram? Kako original, kad nije?!

Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?13.11.2018. u 08:41 - pre 31 dana i 18h
Poslednja sezona House of Cards jeste dobra ali je daleko ispod proseka za tu seriju. Previse su zakomplikovali i zamrsili nepotrebno.

Mislim da Netflix daje naziv "Netflix original" za serije koje je sam pravio (ili platio da se naprave) a ne za one koje je izmislio. Kao, nije da samo stream-ujemo nego smo mi napravili. E sad, da li je ta serija koju su oni napravili remake ili ne, to nema veze (za taj sistem nazivanja).
Shoutout:
Odeća i oprema za bebe i klince: https://bebili.rs

Odgovor na temu

IUOP_1

Član broj: 142305

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?13.11.2018. u 13:13 - pre 31 dana i 13h
Hm, prosek. Pa znas kako, druga polovina pete sezone je bila kriminalno losa, to ti dosta snizava prosek :)

Da, to za ORIGINAL je verovatno objasnjenje, ali bas mi zazvucalo kao lazan marketing.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 54 55 56 57 58 59

[ Pregleda: 311607 | Odgovora: 1165 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.