Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 55 56 57 58 59 60

[ Pregleda: 322408 | Odgovora: 1183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

član

Član broj: 287386
178.239.64.*

+739 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?01.03.2019. u 06:52 - pre 21 dana i 13h
Citat:
mjanjic:Daleko mi je nekako bolja serija "Ubice moga oca", mislim bolje je urađena i kamera i bolji su glumci, plus je sve mnogo bliže stvarnim događajima.

aj nemoj da me za*ebavas! meni su "Ubice mog oca" obicna TV sapunica rang sa Boljim zivotom/Srecnim ljudima... bar ono sto sam gledao! Ocajna gluma, ali bas bas! onaj Vuk Kostic toliko lose glumi da mi nije jasno kako je on uopste zavrsio akademiju. Slavko Stimac forenzicar :)))))))) ona neka riba-nindza, ili sta vec! sef policije koji ne gasi tompus i sl. fore u seriji vec 1000x vidjene po starim americkim filmovima...

Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367

+5020 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?01.03.2019. u 08:20 - pre 21 dana i 12h
Citat:

mjanjic... I? Je l' bliži stvarnosti Žika ili Miša Zvornik ;).

I jedan i drugi. Ovaj prvi je bolji za saradnju,mozes da se dogovoris,bivsi narkoman koji je navikao na maltretiranje i ponizavanje.Nece te za)ebati i drzis se dogovora,

ali ako ga zeznes,na)ebo si.

Na)ebo si i kod drugog.U snazi,zna sta hoce,hoce da te poslusa ali mora biti na lancu kao u mad max 1.On po pitanju pusaca iz dosije x-a, ako misli na duge staze sa njim,zeznuce se.

Doci ce u situaciju da ce imati za slugu Eskobara,a to ne ide jedno sa drugim.

Pre sam za Ziku.

Odgovor na temu

mjanjic
Mladen Janjić
Šikagou

Član broj: 187539

+339 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?01.03.2019. u 11:10 - pre 21 dana i 9h
Citat:
član:
Citat:
mjanjic:Daleko mi je nekako bolja serija "Ubice moga oca", mislim bolje je urađena i kamera i bolji su glumci, plus je sve mnogo bliže stvarnim događajima.

aj nemoj da me za*ebavas! meni su "Ubice mog oca" obicna TV sapunica rang sa Boljim zivotom/Srecnim ljudima... bar ono sto sam gledao! Ocajna gluma, ali bas bas! onaj Vuk Kostic toliko lose glumi da mi nije jasno kako je on uopste zavrsio akademiju. Slavko Stimac forenzicar :)))))))) ona neka riba-nindza, ili sta vec! sef policije koji ne gasi tompus i sl. fore u seriji vec 1000x vidjene po starim americkim filmovima...

Ma sad će naše serije da se porede sa serijalom filmova Kum... Generalno, meni smeta razvlačenje radnje, ubacuju nova ubistva, a stara nisu ni rešili, da se bar nešto razreši na kraju sezone... u tom smislu jeste sapunica, jer ako se krene sa gledanjem od pola sezone, ne može ništa da se ukapira, upravo za razliku od tih starih serija koje pominješ (neka sam ih gledao, jer nije bilo ni kablovske ni interneta, danas ima pametnijih stvari na koje treba potrošiti vreme), tako da je bolje napraviti nekoliko filmova.
Možda su od filma "Južni vetar" mogli da naprave seriju?
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.

Odgovor na temu

CoyoteKG

Član broj: 70939

+6719 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?09.03.2019. u 20:55 - pre 12 dana i 23h
Odgledah prvu, i pola druge epizode True Detective 3. serijala.
Je l' vredi uopste gledati? Meni deluje užasno...
Mislim... ni drugi serijal nije nešto, ali zbog prvog koji mi je u prvih 5 najboljih serija sam ajd odgledao.
Za sad mislim da 3. nema smisla gledati.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 55 56 57 58 59 60

[ Pregleda: 322408 | Odgovora: 1183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.