Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}

[es] :: Vodič za emigraciju :: moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}

[ Pregleda: 9794 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

azag
nis,srbija

Član broj: 277712
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}21.01.2011. u 13:48 - pre 160 meseci
Pozdrav svima. I mene zanima koliko dobro treba da se zna madjarski,ali me isto zanima dali neko zna dali sa madjarskim pasosem moze da se dobije zaposlenje u eu ili treba radna viza
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}21.01.2011. u 14:17 - pre 160 meseci
Vec ima tema (mozda si hteo na nju da odgovoris) o tome, pa probaj http://www.elitesecurity.org/t...pasos-znanje-madjarskog-jezika

Poz
 
Odgovor na temu

azag
nis,srbija

Član broj: 277712
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}21.01.2011. u 20:25 - pre 160 meseci
Video sam da se prica o dobijanju madjarskog drzavljanstva i posto ispunjavam jedan uslov(majka mi je po nacionalnosti madjarica)zainteresovalo me sve to.Hteo da zamolim nekog ko je upucen kakve su povoljnosti sto se tice zaposlenja u eu u odnosu na onog ko ima srpski pasos
hvala unapred
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}21.01.2011. u 21:47 - pre 160 meseci
Pa idi na temu ciji link sam ti ostavio, moguce je da je neko prati, pa ce ti odgovoriti pre nego ovako da otvaras novu temu.
 
Odgovor na temu

zec33
Dusan Zec

Član broj: 306968
Poruke: 1
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}18.09.2012. u 13:55 - pre 140 meseci
Citat:
azag:
Video sam da se prica o dobijanju madjarskog drzavljanstva i posto ispunjavam jedan uslov(majka mi je po nacionalnosti madjarica)zainteresovalo me sve to.Hteo da zamolim nekog ko je upucen kakve su povoljnosti sto se tice zaposlenja u eu u odnosu na onog ko ima srpski pasos
hvala unapred

Vidi prijatelju ja sam dobio madjarko drzavljanstvo jos nisam dobio pasos al idem za par dana i to da sredim... Povoljnosti su velike.. mozes da radis gde hoces, sto se evrope tice. E sad za kanadu mozes turisticki ne treba ti boravisna viza, al ne mozes da radis bez radne dozvole. Ja ti mogu pomoci ako te nesto zanima za dobijanje madjarskog drzavljanstva.
 
Odgovor na temu

endre85

Član broj: 207893
Poruke: 325



+116 Profil

icon Re: moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}10.08.2013. u 16:42 - pre 129 meseci
Pozdrav

Ako neko radi sa HU pasosem u EU, da li prilikom dolaska u Srbiju treba da ima jos neki papir koji se moze traziti na granici? Neku potvrdu o radu ili bilo sta?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: moze li se sa madjarskim pasosem raditi u eu{npr holandija}

[ Pregleda: 9794 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.