Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolji i najveci domaci e-casopisi i diskusije

[es] :: E-Marketing :: Najbolji i najveci domaci e-casopisi i diskusije

[ Pregleda: 8374 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Freespirit

Član broj: 5666
Poruke: 107
*.EUnet.yu



Profil

icon Najbolji i najveci domaci e-casopisi i diskusije04.02.2004. u 11:37 - pre 245 meseci
Interesuje me da li bi ima negde lista najboljih i najvecih domacih e-casopisa kao i email diskusionih lista? Zanimaju me iskljucivo e-casopisi i diskusione liste koje su opt-in (pozeljno double opt-in).
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: Najbolji i najveci domaci e-casopisi i diskusije04.02.2004. u 14:19 - pre 245 meseci
Bilo je nekih pokušaja ranije da se napravi ovakva lista (pre 2-3 godine), ali davno nisam čuo za interesovanje na ovom planu.

Situacija se poslednjih godina dosta izmenila, tako da bi bilo zgodno da ovde oni koji znaju navedu najfrekventnije e-mail magazine. Poseban je problem da me je višegodišnje iskustvo nateralo da budem oprezan sa brojevima prijavljenih koji se ne mogu proveriti, obzirom da su mi neki vlasnici nekih lista uveravali u ogromnu bazu prijavljenih, ali ništa što se na neki način može proveriti.

Znam da je dosta popularan dnevni e-mail newsletter Mikro Vesti.
Moj e-mail časopis ima preko 4.800 aktivnih članova (proverljivo preko Yahoo Groups-a), a ukupno ima preko 6.500 prijavljenih. Razliku izmedju ova dva broja (problemi sa Yahoo-om) rešiću kada budem prešao na samostalni nezavisni e-mail servis.
 
Odgovor na temu

seljak tasa
Zoran Tanasijevic
Farma Tanasijević
www.moravci.com

Član broj: 4223
Poruke: 97
*.vdial.verat.net

Sajt: www.seljaktasa.org


Profil

icon Re: Najbolji i najveci domaci e-casopisi i diskusije04.02.2004. u 14:39 - pre 245 meseci
sajt
http://www.garden.co.yu

ima kvalitetan e-mail casopi koji izlazi jednom mesecno sa preko 4.000 prijavljenih.
Zoran Tanasijević-Tasa
SVETSKI HIT! Internet portal za seljake i gospodu www.selo.rs
 
Odgovor na temu

Freespirit

Član broj: 5666
Poruke: 107
*.EUnet.yu



Profil

icon Re: Najbolji i najveci domaci e-casopisi i diskusije05.02.2004. u 16:21 - pre 245 meseci
Razlog zbog kojeg sam poslao ovo pitanje je sto sam zainteresovan da kupim email casopis da ga ne bih pravio od nule. Interesuju me pre svega email casopisi koji imaju veze sa ICT.

Hteo bih da napomenem da kada kazem da sam zainteresovan da kupim email casopis to ne znaci da zelim da kupim bazu korisnika od nekog pa da spamujem (kao sto je mozda neko pomislio), sto znaci da mi se spameri sa njihovim bazama ne javljaju!

Zelim da nastavim sa vodjenjem datog casopisa sa tim da dotadasnji vlasnik to objavi svojim clanovima i da nakon toga on vise ne salje email korisnicima datog casopisa. Zbog toga mi je izuzetno bitno da je e-casopis opt-in a pozeljno double opt-in i da njegov vlasnik nema "spam istoriju". Kupovina email casopisa i diskusionih lista je sasvim uobicajena stvar u inostranstvu.

Svi koji smatraju da imaju kvalitetan ICT ili teen email casopis sa preko 1000 clanova ili diskusionu listu sa manje od 1000 clanova mogu da me kontaktiraju za detalje.

Iako sam pre svega zainteresovan za list publishing ako neko ima kvalitetan web forum i zbog nekih razloga ne moze ili ne zeli vise da ga vodi takodje moze da mi se javi.
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: Najbolji i najveci domaci e-casopisi i diskusije07.02.2004. u 08:30 - pre 245 meseci
Lepo je da postoji ovakvo interesovanje :)
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Najbolji i najveci domaci e-casopisi i diskusije

[ Pregleda: 8374 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.