Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Alarm clock a.k.a budilnik na HTC Tattoo

[es] :: Smartphone :: Android :: Alarm clock a.k.a budilnik na HTC Tattoo

[ Pregleda: 3518 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marcony86
Absolute Freelancer
Kapedunum/Singidunum

Član broj: 12256
Poruke: 225
*.adsl.verat.net.



+1 Profil

icon Alarm clock a.k.a budilnik na HTC Tattoo07.02.2011. u 09:49 - pre 159 meseci
Vec skoro mesec dana imam problem sa budilnikom na HTC Tattoo. Imao sam instaliran Advanced Task Killer kojim sam par puta "ubio" i Clock proces, pa se, logicno, alarm nije oglasio. Kada sam shvatio sta radim, instalirao sam jos jednu alarm clock aplikaciju, pa sam i nju i Androidov alarm dodao na ignore listu u ATK, ali nista. Deinstalirao sam Task killer i opet se alarm ne oglasava, osim u situaciji kada se sam probudim negde u priblizno vreme kada je alarm trebalo da se oglasi, otkljucam ekran i tek tada se alarm ukljuci. Sve sto sam nalazio na stranim forumima je uglavnom bilo povezano sa Task Killer aplikacijama, od kojih ja trenutno nemam ni jednu na telefonu, ali i dalje budilnik ne radi kako treba.
 
Odgovor na temu

behemot78
Beograd

Član broj: 116076
Poruke: 99
91.185.103.*

Sajt: www.tvojsajt.com


+4 Profil

icon Re: Alarm clock a.k.a budilnik na HTC Tattoo07.02.2011. u 23:43 - pre 159 meseci
Resetuj telefon na fabricka podesavanja, ni ne pomisljaj da koristis glupe task killers i verujem da ce sve biti ok. Instaliraj Alarm Clock Plus sa Marketa - besplatan i najbolji alarm, po meni.
 
Odgovor na temu

marcony86
Absolute Freelancer
Kapedunum/Singidunum

Član broj: 12256
Poruke: 225
*.adsl.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Alarm clock a.k.a budilnik na HTC Tattoo08.02.2011. u 09:29 - pre 159 meseci
Tako cu i uraditi, ne preostaje nista drugo.
Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Alarm clock a.k.a budilnik na HTC Tattoo

[ Pregleda: 3518 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.