Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa usb-ovima imam neki virus koji mi mijenja nazive dokumenata u hijeroglife neke i jedan us

[es] :: Zaštita :: Problem sa usb-ovima imam neki virus koji mi mijenja nazive dokumenata u hijeroglife neke i jedan us

[ Pregleda: 1969 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

danieltod
student, saobraćajni fakultet

Član broj: 270150
Poruke: 15
*.teol.net.



+1 Profil

icon Problem sa usb-ovima imam neki virus koji mi mijenja nazive dokumenata u hijeroglife neke i jedan us07.02.2011. u 11:04 - pre 160 meseci
Imam velikih problema sa usb-ovima imam instaliran avast i mcshield. Često mi neki virus dokumentima promjeni imena u neke hijeroglife koje ne mogu nikako da obrišem, jedino formatiranjem i tako mi uništi sve podatke slike i dokumente u excelu i wordu sve što je na usb. A skoro mi se pojavio neki virus na usb-u koji ne mohgu nikako da obrišem problem je u tome što čim ubacim taj usb odmah mi komp blokira i na kraju kad dođe sebi ne da mi da formatiram taj usb. molim za pomoć. hvala
 
Odgovor na temu

danieltod
student, saobraćajni fakultet

Član broj: 270150
Poruke: 15
*.teol.net.



+1 Profil

icon Re: Problem sa usb-ovima imam neki virus koji mi mijenja nazive dokumenata u hijeroglife neke i jedan us07.02.2011. u 12:27 - pre 160 meseci
Ovo sa heroglifima ne znam dal je do mog kompa ili jednostavno često prebacim neki fajl sa tim virusom a ovaj drugi usb ne mogu nikako da formatiram i očistim na njemu imam neke podatke sa faksa većinom pdf, excel, word itd... ne znam šta da radim!
 
Odgovor na temu

ekof9

Član broj: 126138
Poruke: 753
*.dynamic.sbb.rs.



+197 Profil

icon Re: Problem sa usb-ovima imam neki virus koji mi mijenja nazive dokumenata u hijeroglife neke i jedan us07.02.2011. u 23:01 - pre 160 meseci
Ocigledno imas neki malware na kompjuteru,ako ti se posle formatiranja usb-a problem ponovo javi.Jesi li skenirao avastom,jel nadje nesto?
 
Odgovor na temu

danieltod
student, saobraćajni fakultet

Član broj: 270150
Poruke: 15
*.teol.net.



+1 Profil

icon Re: Problem sa usb-ovima imam neki virus koji mi mijenja nazive dokumenata u hijeroglife neke i jedan us08.02.2011. u 11:40 - pre 160 meseci
Ne nađe ništa, a imam ovaj superantispyware probat ću sad skinut neki antimalware pa da skeniram...
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Problem sa usb-ovima imam neki virus koji mi mijenja nazive dokumenata u hijeroglife neke i jedan us

[ Pregleda: 1969 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.