Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iluzija Davida Copperfielda

[es] :: Nauka :: Iluzija Davida Copperfielda

[ Pregleda: 3116 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.adsl.eunet.rs.



+7 Profil

icon Iluzija Davida Copperfielda09.02.2011. u 08:57 - pre 160 meseci
Oduvek sam se pitao kako to rade, gledao sam mnogo mnogo madjionicara ali ovaj je nekako poseban.
Nije kao svi ostali sto izvode neke trikove i zabavaljaju publiku, covek je lud 100% sta radi.
Nisam bas nesto upucen u sve ovo ali koliko znam on je iluzionista, gledao sam nekoliko klipova o njemu i iskreno sam ostao bez
daha sta sve radi. Veicna kazu da koristi neka ogledala i prelamanja svetlosti da bi izveo trik...

Pogledajte samo ovaj video
http://www.youtube.com/watch?v=8NLLpFU9PwI

Znaci covek odvoji svoj gornji deo tela od svojih nogu, znaci ovo se ne vidja svkodnevno od obicnih madjionicara..

Jako dobar video mi je i ono kada je prosao kroz kineski zid ili kada je zamenio glave od kokoske i patke valjda, znaci kokoski stavio glavu od patke a patki stavio glavu od kokoske :D

Jel neko zna nesto o ovome na koji fazon to radi? NEcu ja da postanem madjonicar nego me kopka kako se to radi :)
Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Iluzija Davida Copperfielda09.02.2011. u 09:08 - pre 160 meseci
Ju tjubuj (jel to novi glagol?) david copperfield revealed tricks, naci ces dosta objasnjenja.
Inace, covek je stvarno dobar iluzionista. Barem po snimcima - jer, koliko se secam, publika koja ga je gledala u beogradskoj Areni i nije bila preterano odusevljena.
 
Odgovor na temu

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.adsl.eunet.rs.



+7 Profil

icon Re: Iluzija Davida Copperfielda09.02.2011. u 09:13 - pre 160 meseci
Ja sam hteo da idem tada kada je gostovao kod nas ali ko za baksuz sam morao da radim popizdeo sam....

Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Iluzija Davida Copperfielda09.02.2011. u 09:27 - pre 160 meseci
Inace, evo objasnjenja za iluziju koju si postovao:
http://www.youtube.com/watch?v...ature=player_detailpage#t=202s
 
Odgovor na temu

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.adsl.eunet.rs.



+7 Profil

icon Re: Iluzija Davida Copperfielda09.02.2011. u 09:50 - pre 160 meseci
ma ok to ali kao on to sakrije telo vidis ti kako to realno izgleda
Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

Dragan Macura
Prijedor, BiH

Član broj: 275191
Poruke: 53
79.143.162.*



+3 Profil

icon Re: Iluzija Davida Copperfielda25.02.2011. u 23:42 - pre 160 meseci
Negdje sam na internetu, davno, pročitao da su on (David Copperfield), Criss Angel i drugi iluzionisti, naučili koristiti neke dijelove mozga koji u stvari služe za pravljenje/izvođenje iluzija, koje većina ljudi ne nauči koristiti tokom života, te da zbog toga mogu da izvode iluzije i slične stvari.

Da li je to u stavi istina i ako jeste, koliko od toga je istina??
... ljudi dobiju sta dobiju, nije bitno sta zasluzuju ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Iluzija Davida Copperfielda

[ Pregleda: 3116 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.