Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Popunjavanje zazora izmedju lajsne i drvenog stepenista

elitemadzone.org :: TechZone :: Popunjavanje zazora izmedju lajsne i drvenog stepenista

[ Pregleda: 2941 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sdfsdf
kancelarija
Beograd

Član broj: 202992
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Popunjavanje zazora izmedju lajsne i drvenog stepenista11.09.2011. u 10:24 - pre 153 meseci
Pozdrav,

Imam lajsne (tamni hrast nijansa) i drveno stepeniste (tamni orah) koje nisu iste nijanse, cak nisu ni standardne nijanse. Znaci akrilni silikon pretpostavljam da nije resenje.

Da li postoji akrilni bezbojni silikon, ili postoji li neki drugi nacin da popunim zazore, pa da onda izlakiram ?
Moze li u krajnjem slucaju univerzalni bezbojni silikon, ali koliko cujem problem je lakiranje preko njega ?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Popunjavanje zazora izmedju lajsne i drvenog stepenista12.09.2011. u 07:53 - pre 153 meseci
Moram malo da te ispravim. Akrilni kit i silikon nemaju ama baš ništa zajedničko osim što se pakuju u ista pakovanja - takozvane kartuše. Akrilni silikon je kovanica slična kao i drveni kamen.

Akrilni kit se u bolje snabdevenim radnjama može naći u puno nijansi. Ja sam pre godinu dve kupio tamno braon i popunio zazore između laminata i pragova - tamo gde se ne postavlja lajsna.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Popunjavanje zazora izmedju lajsne i drvenog stepenista

[ Pregleda: 2941 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.