Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

select upit mi vraca samo jedan rezultat a u bazi ih ima vise

[es] :: PHP :: select upit mi vraca samo jedan rezultat a u bazi ih ima vise

[ Pregleda: 1390 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

danety
BG

Član broj: 52386
Poruke: 21
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



+3 Profil

icon select upit mi vraca samo jedan rezultat a u bazi ih ima vise04.10.2011. u 20:43 - pre 153 meseci
Naime, problem je sto u bazi ima upisano vise redova a kada ih pozovem dodje mi samo jedan u query-ju ima uslov.
O cemu se radi treba da mi ispise sva imena iz baze osim imena iz sesije.
Kada rezultat smestim u promenjivu i probam da je upotrebim pokaze mi samo jedan rezultat...
Svasta sam probao nebih pitao da ne moram...

Hvala svima na pomoci.

Jeste pomogla je funkcija sa sredine stranice.

[Ovu poruku je menjao danety dana 05.10.2011. u 07:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.97.*



+257 Profil

icon Re: select upit mi vraca samo jedan rezultat a u bazi ih ima vise04.10.2011. u 21:14 - pre 153 meseci
http://www.php.net/mysql_fetch_array
Citat:
mysql_fetch_array — Fetch a result row as an associative array, a numeric array, or both


Znaci row, ne rows, tj. da prevedem - red iz baze, a ne sve redove. Imas na gornjoj stranici i primer kako se citaju svi redovi koje dobijes select upitom.

P.S. Trebalo bi malo da poradis i na pisanju interpunkcije u srpskom jeziku, a i pisanje negacije glagola... (nebih???)
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

danety
BG

Član broj: 52386
Poruke: 21
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



+3 Profil

icon Re: select upit mi vraca samo jedan rezultat a u bazi ih ima vise05.10.2011. u 02:34 - pre 153 meseci
Gramatika mi je slabija strana svestan sam toga i bilo bi dobro da je znam bolje ali je upotrebna vrednost mala pa je i toliki prioritet da je ucim.
Izvini ako te je moje pisanje uvredilo na neki nacin ili isprovociralo. Stvarno slabo znam gramatiku.
Hvala za pomoc jos jednom.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.97.*



+257 Profil

icon Re: select upit mi vraca samo jedan rezultat a u bazi ih ima vise05.10.2011. u 05:46 - pre 153 meseci
Ma nije uvredilo, nista takvo, samo sam ti dao savet, kojeg mozes ili ne moras da se pridrzavas.

Nadam se da si shvatio kako dalje u svom php skriptu? Ako jos nesto zapne slobodno pitaj :)

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: select upit mi vraca samo jedan rezultat a u bazi ih ima vise

[ Pregleda: 1390 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.