Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Podno grejanje sa toplotnom pumpom, pomoc oko izbora opreme i izvodjaca?

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Podno grejanje sa toplotnom pumpom, pomoc oko izbora opreme i izvodjaca?

[ Pregleda: 3454 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Djoricd
Darko Djoric
direktor, Milanovic inzenjering d.o.o.
Kragujevac, Srbija

Član broj: 292237
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Podno grejanje sa toplotnom pumpom, pomoc oko izbora opreme i izvodjaca?18.10.2011. u 23:55 - pre 152 meseci
Zdravi svima,
Imam porodicnu kucu povrsine cca 150 m2 u dva nivoa, prizemlje sa poluspratom. Na redu mi je da uradim grajenje i izbor je pao na podno grejanje sa toplotnom pumpom. Izolaciju na kuci trenutno radim, zapravo unutrasnju sam odradio, gips ploce i mineralna vuna debljine 10 cm, a spolja radim stiropor falcovani sa dodatkom grafita debljine 8 cm.
Molim za pomoc oko izbora proizvodjaca opreme i izvodjaca radova. Kuca se nalazi na 15 km od Kragujevca (put Kragujevac-Batocina)
 
Odgovor na temu

dlalic
Novi Sad

Član broj: 24116
Poruke: 375



+118 Profil

icon Re: Podno grejanje sa toplotnom pumpom, pomoc oko izbora opreme i izvodjaca?19.10.2011. u 07:34 - pre 152 meseci
Ima tema o TP u podforumu fizika koja je ziva vec godinama. Odvoj malo vremena i iscitaj je celu, pa tamo pitaj to sto te interesuje.
Poz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Podno grejanje sa toplotnom pumpom, pomoc oko izbora opreme i izvodjaca?

[ Pregleda: 3454 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.