Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prodaja domena koji je na prvoj strani treci pogodak na google...

[es] :: E-Marketing :: Prodaja domena koji je na prvoj strani treci pogodak na google...

[ Pregleda: 2542 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sassaboss
novi sad

Član broj: 86580
Poruke: 24
*.teol.net.



Profil

icon Prodaja domena koji je na prvoj strani treci pogodak na google...09.11.2011. u 16:36 - pre 150 meseci

Interesuje me da li se praktikuje prodaja domena koji vise
ne koristim, a prilican rang je dosegao u pretrazivacima.

Naime kada se ukuca "skola skijanja" moj sajt je na prvoj
strani drugi pogodak a pre par sedmica bio je treci pogodak.

Zanima me ima li to neku vrednost jer bi prodao domen, ili
samo mastam :-)

 
Odgovor na temu

cozi

Član broj: 6066
Poruke: 221
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+111 Profil

icon Re: Prodaja domena koji je na prvoj strani treci pogodak na google...09.11.2011. u 19:26 - pre 150 meseci
Naravno da se praktikuje, kako prodaja domena tako i celog sajta. Bitniji podatak od pozicije je koliko imas poseta sajtu, ako imas sajt na domenu.



Global-Local
[skola skijanja] 170-110
[škola skijanja] 320-16

Broj pretraga tih kljucnih reci nije veliki, ali pretpostavljam da svi ljudi koji traze skolu skijanja imaju i zele da potrose neki novac na to. Stoga pokusaj da kontaktiras neke skole skijanja, bilo da ih pronadjes na 1,2,3 strani pretrage na google-u ili da ih pronadjes offline (oglasi, casopisi, znas nekog na kopu...). Posto ne znam ime domena, posecenost, izgled sajt i sl. ne mogu ti reci kako da im se obratis, ali u sustini ne lazi i reci da bi prodao po fer ceni, i ako ti se neko javi a vec kako kazes ne koristis domen, ne cenjkaj se i ne zatezi.

Postavi na sajt baner, tekst ili vec, prijavljivanje za skolu skijanja ili popust 10/20/30 posto za one koji se prijave do kraja novembra ili preko sajta; ostavi neki mail, telefon i koliko se ljudi javi puta recimo 5-10% od cene skole skijanja. A i mocices taj podatak da koristis kada budes prodavao sajt. A ljudima koji se jave reci da zbog tehnickih problema trenutno nije moguce prijavljivanje...
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Prodaja domena koji je na prvoj strani treci pogodak na google...

[ Pregleda: 2542 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.