Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li i nakon zatvaranja preduzetničke radnje imam pravo da primam uplate od ranijih poslova?

[es] :: Vodič za posao :: Da li i nakon zatvaranja preduzetničke radnje imam pravo da primam uplate od ranijih poslova?

[ Pregleda: 6163 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoksula

Član broj: 75790
Poruke: 400
*.mediaworksit.net.



+3 Profil

icon Da li i nakon zatvaranja preduzetničke radnje imam pravo da primam uplate od ranijih poslova?04.01.2012. u 16:45 - pre 148 meseci
Zatvaranje Preduzetnika - Da li imam pravo da primam uplate na racun od ranije odradjenih polova? Naravno za njih su vec izdate fakture.

Odnosno da taj racun i dalje bude aktivan jos par meseci.

Naime to je npr adsense prihod - od usluga koje suizvrsene par meseci pre isplate.

I da li ima problema pri dizanju novca (kada je preduzece zatvoreno) sa racuna.

Hvala

[Ovu poruku je menjao zoksula dana 04.01.2012. u 18:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+52 Profil

icon Re: Da li i nakon zatvaranja preduzetničke radnje imam pravo da primam uplate od ranijih poslova?06.01.2012. u 13:44 - pre 148 meseci
Ne. Prilikom zatvaranja preduzetničke radnje zatvara se i tekući račun po automatizmu. Nakon izmirenja poreskih i drugih obaveza, sve što ostane na računu možeš slobodno da podigneš i koristiš.

Umesto zatvaranja (brisanja iz registra), možda je za tebe bolje rešenje privremeni prekid obavljanja delatnosti.
 
Odgovor na temu

zoksula

Član broj: 75790
Poruke: 400
*.mediaworksit.net.



+3 Profil

icon Re: Da li i nakon zatvaranja preduzetničke radnje imam pravo da primam uplate od ranijih poslova?10.01.2012. u 01:21 - pre 148 meseci
Ok.

Znaci ako zatvorim privremeno onda cu moci da pokupim zaostala primanja. Tj racun nece biti automatski zatvoren?
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.mbb.telenor.rs.



+52 Profil

icon Re: Da li i nakon zatvaranja preduzetničke radnje imam pravo da primam uplate od ranijih poslova?10.01.2012. u 01:45 - pre 148 meseci
Tako je.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Da li i nakon zatvaranja preduzetničke radnje imam pravo da primam uplate od ranijih poslova?

[ Pregleda: 6163 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.