Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?

[ Pregleda: 6216 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?25.01.2012. u 13:36 - pre 148 meseci
Evo dve price:

1. Zoran Jovanović: Bio sam žrtva ženinog nasilja! (VIDEO)

http://www.smedia.rs/spress/ve...tva-zeninog-nasilja-VIDEO.html




2. Vladimir Latinkić: "Žena me tukla metalnom štanglom, ali uvrede su bile mnogo gore"

http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...-ali-uvrede-su-bile-mnogo-gore






"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?25.01.2012. u 13:57 - pre 148 meseci
Sve je to sex, samo u losoj izvedbi :)
 
Odgovor na temu

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?25.01.2012. u 14:51 - pre 148 meseci
 
Odgovor na temu

ekof9

Član broj: 126138
Poruke: 753
*.opera-mini.net.



+197 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?25.01.2012. u 20:12 - pre 148 meseci
Citat:
Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?


Ne, nego su muskarci postali pi.ke!
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?25.01.2012. u 21:36 - pre 148 meseci
Toga je bilo oduvek, samo su ljudi vise cutali o tome u predominantno machistickom drustvu.

Kao sto zene ne treba da trpe batine mzueve, ne treba ni obrnuto, a revansizam pesnicama sasvim sigurno nije resenje.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?25.01.2012. u 21:44 - pre 148 meseci
Nisu takvi za sigurne kuće (a ima ih podosta) već za tvorza.
Nisam pogledao video klip, ali cenim da se obratio nekoj sigurnoj kući.
about:networking
 
Odgovor na temu

Teratron

Član broj: 293911
Poruke: 291
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+187 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?25.01.2012. u 21:49 - pre 148 meseci
Neverovatno
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?25.01.2012. u 21:55 - pre 148 meseci
Moram da se ispravim malo, ni jedan ni drugi nisu išli u sigurne kuće... znači, ova dvojica nisu za zatvor.. moja greška.. :D

Sve u svemu, kako god okreneš, sami su krivi za to što im se izdešavalo. Na neki način.

Daleko od toga da branim ove kuje/ludaje što ne znaju šta će sa sobom, ali, šta je bilo sa šakom od sto?

Gde to nestade majku mu.. :/
about:networking
 
Odgovor na temu

purgas
slovenija

Član broj: 151509
Poruke: 11
*.dial-up.dsl.siol.net.



+3 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?17.02.2012. u 07:29 - pre 148 meseci
Naravno da su i žene "postale" agresivnije...ali teško razumijem muškarca koji dozvoljava da ga žena tuče, naravno ako nije jako bolestan...da me zdravog tuče stvarno bih morao imati to za fetiš, a inače...jok brate-odpade!
100% RCB vračam prvi vaš ulog + doživotno 50% RCB klikova
PaidVerts/MyTrafficValue CashBack offer
slobodno me kontaktiraj za upute i pomoč oko Paidverts
 
Odgovor na temu

Dzoni_m
DE

Član broj: 8675
Poruke: 23
178.124.148.*



+105 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?17.02.2012. u 07:46 - pre 148 meseci
Muskaricne......
I sta ces da uradis ako te zena udari? Da joj vratis? Da ti nju prvi izmlatis i onda da dokazes kako izgleda kada "lupis sakom o sto"? Pa po cemu si onda razlicit od nje?
Sami su krivi? Nisu. To je ono "nosila je kratku suknju sama je trazila da bude silovana". Eto to tako izgleda. Dakle, zrtve (u ovom slucaju muskarci) nisu krivi za nasilje svojih zena.
Isto tako, zene koje dignu ruku na muza takodje treba odgovarati isto kao i muskarci koji to rade. Ravnopravnost bato.
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?17.02.2012. u 19:26 - pre 148 meseci
Udruženje „Tata” pomaže samohranim očevima
Autor: M. Pejić 17.02.2012. -
Uvreženo je mišljenje da je majka na prvom mestu kada se radi o starateljstvu nad detetom, zbog čega pored očeva neretko trpe i deca. Zbog toga je grupa nezadovoljnih očeva osnovala Udruženje razvedenih i rastavljenih očeva i očeva samostalnih staratelja Srbije pod nazivom „Tata”.


Dejan Višekruna je osnovao udruženje "Tata"

BRIGA - Ovo udruženje će se, pored prava očeva, pre svega baviti dobrobiti deteta posmatranog iz ugla očeva. Na osnovu sopstvenog negativnog iskustva tokom razvoda, Dejan Višekruna, doktor po struci, odlučio je da okupi ljude koji se susreću sa sličnim problemima prilikom pokušaja da ostvare prava nad detetom prilikom razvoda.

- Na osnovu predrasuda u društvu da je majka automatski u pravu, ili rupa u samom zakonu, mnogo očeva trpi, a sa njima i deca jer majke su često sujetne i ljubomorne i zbog neke lične osvete ocu ne misle na ono šta samo dete želi. Dosta očeva i godinama ne vidi dete, ali ne znaju na koji način da se angažuju, retko se obraćaju ustanovama za socijalni rad, a gubi se ono najdragocenije - vreme. Cilj nam je da okupimo očeve i kroz zajednički angažman edukujemo na koji način da se suprotstave ovakvom društvenom miljeu. Organizovaćemo tribine, radne grupe, sastanke gde ćemo ih savetovati kako da izbegnu konfliktne situacije - priča za „24 sata” Dejan Višekruna, osnivač „Tate”.

Udruženju su se priključile i žene, jedan feministički pokret, ali i advokatske kancelarije koje će besplatno pružati pravne savete ili voditi brakorazvodne parnice, a „Tata” planira i da prikupi potpise i podnese predlog zakona koji će štititi očeve i dati im veća prava prilikom određivanja starateljstva.

- Podržavaju nas i žene, najčešće sestre, tetke, bake, koje žele da nam pomognu jer majke i njih isključe iz detetovog života. Čak je jedna majka bila na strani zeta, a ne svoje kćerke prilikom određivanja starateljstva. Takođe, tu je i preventivna strana da podržimo i žene kada su očevi loši, odnosno da očevima koji u startu greše ukažemo na njihove greške - dodaje Višekruna.

“Tata” se neće baviti samo očevima koji su u brakorazvodnom postupku ili su rastavljeni, već i onim samohranim, na primer udovcima, kojima je potrebna pomoć i savet u odgajanju deteta.

Uskoro prvi sastanak
ADRESA - Udruženje „Tata” očekuje da će za dve do tri nedelje sakupiti više od 100 članova, a prvi sastanak zakazan je za četvrtak, 23. februar, u prostorijama Udruženja na Zrenjaninskom putu 112e. Uskoro će biti pokrenut i sajt, a svi zainteresovani da se priključe udruženju mogu se javiti i na telefone 011/3328806 i 060/3352678.

http://www.24sata.rs/vesti/akt...samohranim-ocevima/29441.phtml

"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

ekof9

Član broj: 126138
Poruke: 753
*.opera-mini.net.



+197 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?17.02.2012. u 21:00 - pre 148 meseci

Citat:
Muskaricne......
I sta ces da uradis ako te zena udari? Da joj vratis? Da ti nju prvi izmlatis i onda da dokazes kako izgleda kada "lupis sakom o sto"? Pa po cemu si onda razlicit od nje?
Sami su krivi? Nisu. To je ono "nosila je kratku suknju sama je trazila da bude silovana". Eto to tako izgleda. Dakle, zrtve (u ovom slucaju muskarci) nisu krivi za nasilje svojih zena.
Isto tako, zene koje dignu ruku na muza takodje treba odgovarati isto kao i muskarci koji to rade. Ravnopravnost bato.


A ti bi lepo trpeo zlostavljanje? Jako je ruzno tuci i muskarca, a kamoli zenu, ali ne bi mogao to da dozvolim, ma sta da je razlog. Ne revansizam, vec razlaz.
 
Odgovor na temu

Teratron

Član broj: 293911
Poruke: 291
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+187 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?17.02.2012. u 22:01 - pre 148 meseci
Pozdrav

Ja bih rekao da je sve ovo, vise propaganda koja sluzi za civilizovano izvlacenje para i javno blacenje bracnog druga .
Naravno sve ovo moze posluziti i za cuvanje ili obezbedjenje radnog mesta .
Setite se veoma dobrog francuskog filma "Plakar"
Danas su zbog kinte ,ljudi spremni na sve
 
Odgovor na temu

zxstole
RS

Član broj: 49692
Poruke: 147
*.teol.net.



+18 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?17.02.2012. u 22:26 - pre 148 meseci
Bas jucer naletih na ovaj tekst...Mislim ,sta reci..kad je policajac nadrljao onda...

Prebila i policajca
AUTOR: MLADEN DRAGOJLOVIĆ
UTORAK, 14 FEBRUAR 2012 20:11

Dvadesetogodišnja Svjetlana Žunić, koja je još kao maloljetnica zaradila i popunila policijski dosije, nedavno se vratila sa odsluženja kazne u sarajevskom Vaspitno-popravnom domu nazad u Doboj, a samim tim i prijašnjem načinu života. "Fokusovi" sagovornici tvrde da Žunićevu redovno viđaju u kafanama, gdje uglavnom izazive nerede i tuču. Dobojlije tvrde da Žunićeva ne izlazi iz kuće bez pištolja, koji često potegne i zapuca u vazduh. Strah u kosti utjerala je i dobojskim konobarima, koji se samo bogu mole da ne uđe u njihov kafić, jer su svjesni šta slijedi.

- Bio sam svjedok kada je u ponedjeljak naveče, oko 23 časa, pretukla policajca naočigled gostiju u jednom ugostiteljskom objektu. Tek kada su došla dvojica njegovih kolega, uspjeli su je savladati i izvesti napolje - ispričao je jedan Dobojlija koji je u strahu od osvete djevojke, zvane Ani četiri pištolja, zatražio da ostane anoniman. On je rekao da je Žunićeva odvezena u policijsku stanicu, ali da se vratila nekoliko časova kasnije, a svoj izlazak je proslavila pucanjem u vazduh. Nakon ove pucnjave policija se nije pojavila.

vise na



http://www.fokus.ba/nov/index....14:news-display&Itemid=199
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?18.02.2012. u 21:25 - pre 148 meseci
Citat:
Dakle, zrtve (u ovom slucaju muskarci) nisu krivi za nasilje svojih zena.


Jesu. Kad odradi posao u krevetu, ne može baš uvek da se okrene na stranu i da krene da čmoše... nakon 3 minuta aktivnosti.. Možda ona hoće još...?
A kad ih "fino nahraniš" i ako znaš kako da hraniš, uvek su mirne. Makar 5 dana. A i to je nešto. Tako da je tu krivica fifti-fifti kako god okreneš. I da se podsetimo one stare,.. dok sa voljenom zajedno ne potrošiš/potrošite makar 3 džaka brašna...
about:networking
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?27.02.2012. u 07:28 - pre 147 meseci

Iz šale otvorio sigurnu kuću za muškarce, a oni masovno dolaze
Subota - 25.02.2012

Kada je Nišlija Đorđe Mišić na brvnari na placu na kojem cepa i prodaje ogrevno drvo, više iz šale, napisao „Sigurna kuća za muškarce“, nije ni sanjao da će početi masovno da mu se javljaju muževi koji trpe zlostavljanje žena.

Za nešto manje od godinu dana u njegovoj kolibici u ulici Dušana Popovića, nedaleko od Ćele kule, utočište je pronašlo 15 muškaraca!
Đorđeva „sigurna kuća“ pravi je muški raj - na placu cepaju drva po celi dan, popije se na miru i po koje pivce, dok se na „smederevcu“ krčka pasulj... Zlostavljani muževi mogu da zarade i neki dinar cepajući drva.
- Čisto iz šale sa drugarima napisao sam „Sigurna kuća za muškarce“. A onda su počeli stvarno da mi dolaze zlostavljani muževi. Nisam ustanova, ne mogu nikoga da zbrinem, ali za ne daj bože imam pet ležajeva u brvnari - priča Mišić i navodi da se radi o muževima koji su ostali bez posla, iz porodica u kojima žene rade.
- Jedan dolazi samo da pojede burek ovde na miru, da mu niko ne zvoca - priča Mišić.

„Ovde mi je kao na moru!”
Jedan od prvih posetilaca Mišićeve “sigurne kuće” je Milan V. koji svakodnevno cepa i tovari drva na placu, a usput je i noćni čuvar jer nema gde da živi.
- Kada sam ostao sam bez posla, žena mi je rekla – idi ne trebaš mi. Preko dana ovde cepamo i tovarimo drva, odmaramo se kada hoćemo. Ovde imam mir - kaže Veličković.
I Saša N. je na ovom mestu našao spokoj.
- Odmorim se ovde, kao da sam na more došao - kaže kratko on.

B. Janačković

http://www.alo.rs/vesti/46595/..._muskarce_a_oni_masovno_dolaze
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bio sam žrtva ženinog nasilja - žene postale agresivne?

[ Pregleda: 6216 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.