Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa INDESIT Frižider RA24S, molim za savet!

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Problem sa INDESIT Frižider RA24S, molim za savet!

[ Pregleda: 3995 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.ptt.rs.



+79 Profil

icon Problem sa INDESIT Frižider RA24S, molim za savet!10.02.2012. u 07:29 - pre 148 meseci
Pomenuti frižider mi je još pod garancijom. Imam ga skoro dve godine, tj. garancija ističe u aprilu. Desilo se juče, da mi se svo meso i povrće iz dela koji radi kao zamrzivač otopilo...
Frižider stoji u kuhinji koja se ne greje ali čija temperatura nije pala ispod 11 stepeni celzijusa. E sad, svakako ću pozvati ovlašćeni servis ali sam hteo da pitam, ako je rad neko od servisera odgovoriti, da li će mi servis uvažiti garanciju (zbog toga što je u hladnoj prostoriji) i da li može neko "ovako na daljinu" da pretpostavi koji je kvar? Hvala u napred ljudima dobre volje:)
 
Odgovor na temu

Pajapatak
Srbija,Bgd

Član broj: 26601
Poruke: 791
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.frigoservis.rs


+10 Profil

icon Re: Problem sa INDESIT Frižider RA24S, molim za savet!10.02.2012. u 11:19 - pre 148 meseci
Ubacite frižider u prostoriju gde je sobna temparatura i biće verovatno sve u redu.

Mnogo puta smo ponovili da kombinovani frižideri ne mogu da rade normalno ako je temperatura ambijenta ispod +16 stepeni.

Pozovite servis ali im naglasite da je temperatura u prostoru 11 stepeni.


Serviser rashladne tehnike
 
Odgovor na temu

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.ptt.rs.



+79 Profil

icon Re: Problem sa INDESIT Frižider RA24S, molim za savet!10.02.2012. u 12:06 - pre 148 meseci
Hvala na brzom odgovoru. Poslušaću vaš savet...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Problem sa INDESIT Frižider RA24S, molim za savet!

[ Pregleda: 3995 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.