Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sedište za bicikl koje je udobno, kvalitetno, pristupačne cene...

elitemadzone.org :: TechZone :: Sedište za bicikl koje je udobno, kvalitetno, pristupačne cene...

[ Pregleda: 2936 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mikronac
Apsolvent

Član broj: 285316
Poruke: 97
*.dynamic.sbb.rs.



+16 Profil

icon Sedište za bicikl koje je udobno, kvalitetno, pristupačne cene...20.02.2012. u 22:57 - pre 148 meseci
Rekao sam sve u naslovu poruke... Preporuka za udobno i kvalitetno sedište za bike, pristupačne cene... Trenutno koristim SELLE ROYAL SHADOW, koje dodje uz Capriolo Albino model.

Molim Vas, ako mogu samo preporuke onih članova koji poseduju (ili bar tako misle) dobro sedište, da ne zavrtimo priču rekla-kazala...

Ja se nešto preterano ne razumem u to, ali mislim (možda grešim) da sedište ne može biti udobno ako nema opruge (kao kod Ponija )...

Sedište na kome sam do sad prešao 1500 km je ok ako vozim do 5-6 km u komadu. Ako krenem na malo laganiju vožnju gde ne predjem mnogo, ali presedim dosta na sedištu, ukoči mi se dupeto i sve u njegovoj blizini

A ide bike sezona, hoću da je dočekam spreman
ES je divno mesto za širenje pismenosti.
Širite pismenost, a ne nepismenost!
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Sedište za bicikl koje je udobno, kvalitetno, pristupačne cene...23.02.2012. u 16:47 - pre 148 meseci
vrlo nezahvalna stvar za predlaganje, najbolje da isprobaš što više možeš pa da odlučiš... ja koristim neko kona sedište koje se dobija uz model stuff i jako je mekano i udobno iako nema opruge, a jedina mana je što nije predviđeno da okrećeš pedale dok sediš na njemu :D


ako si baš u fazonu opruga, postoji teleskopska šticna sa amortizerom pa na taj način drastično proširuješ izbor sedla, mada sam čuo od dosta ljudi da amortizer brzo gubi funkciju kod jevtinijih a skuplje su kod nas samo preplaćene jevtine...
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Sedište za bicikl koje je udobno, kvalitetno, pristupačne cene...

[ Pregleda: 2936 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.