Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 12559 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9519
89.216.32.*



+10256 Profil

icon Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 08:31 - pre 144 meseci
Dakle, današnja vest (26.jun 2012) je da se nastavlja suđenje Katarini Rebrači. Što jes' - jes', radila je mimo zakona. Kažu da je pare svog fonda trošila kao da su njene lične. Da li je trebalo da bude zatvorena čitavih 9 meseci(!?) Odvojena od malog deteta ?! Da ne ometa fuckin istragu i da ne preti svediocima. Koliko je vremena potrebno prosečnom pandurskom inspektoru sa lapo mozga da "sabere dva i dva" kad su sve cifre pred njim na stolu ? Sve su pare ionako u banci, a ukupan promet tj. uplata-isplata sa računa je na papiru. No, dobro, neka joj sude, zgrešila je.

Ali bode u oči drugi podatak. Troškovi fuckin ]ebene kampanje jedne od najagresivnijih koju pamtim

- Napredni: potrošeno 307 miliona (!), 212 miliona iz budžeta, 48 miliona iz kredita, ostalo donacije (Mišković, Beko i ostali tajkuni. Ko drugi ? Raja sigurno nije.)
- Žuti: potrošili 468 miliona (!!), 196 iz budžeta, 260 iz kredita, ostalo donacije (Prethodni tajkuni, plus konglomerat tajkuna: "Đilas, Šaper & Co." Od raje sigurno nije.)
- Dinkić: potrošio 458 miliona (!!!), 54 iz budžeta, 105 iz kredita, ostalo donacije (..da se ne ponavljam od koga su pare ..)
- Čeda 228 miliona, 80 iz budžeta, ostalo valjda od dilovanja
- Mali Sloba potrošio 187 miliona,
- Neobavešteni 70 miliona
- Ostalo je sića, jad i beda, sve sam golja i sirotinja sa cifrom ispod 50 miliona.


Potrošeno dakle nešto manje od oko 2 milijarde para. Ej ! 20 miliona evara ! Koliko je to inkubatora, novih pružnih prelaza, škola, obdaništa, renoviranih domova zdravlja ... Kako je trošeno, koliko je zaista trošeno, a koliko je na "dođeš mi - dođem ti". Budžet je "lakši" za preko 650 miliona, a to su delom vaše i moje pare, dragi forumaši.

Koliko vam se sada strašnim čini "zločin" lepe manekenke od oko 370.000 € para iz njenog fonda ? Ipak, verujem da će "nezavisna" sudska vlast da je razapne kao vešticu. Tek, da se pokaže raji ko šta sme da radi !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 08:49 - pre 144 meseci
Oni su to radili u skladu s propisi. Ona nije.
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 09:40 - pre 144 meseci
Hehe, pročitah da su oni poslednji sa liste (Nijedan ponuđeni odgovor) vratili pare, a nisu morali.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 09:45 - pre 144 meseci
Ali, Panticu ona to radi za preduzece, ne za sebe :)

Zasto je ona gora? Ovi su oteli novac, ali su to uradili po zakonu... ona je vodila price kako je to za nezbrinute i jadne ovo/ono i trosila za sebe.
Niko od politicara nas ne zavarava da novac od poreza ide u dobre svrhe :D Samo ne prica da ne ide u njihov dzep :)

Legalni zlocin - white man crime ;)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9519
89.216.32.*



+10256 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 10:15 - pre 144 meseci
Mene fascinira visina cifara. Desetine milona evra !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Commandant Carlos
Student
Beograd

Član broj: 299470
Poruke: 75
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 10:58 - pre 144 meseci
Pa problem je sto ona nikog nije podmazala ili bila necija devojka.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 11:06 - pre 144 meseci
@Java

Zaboravljas da je ta manekenka samo deo velike pljacke, da je nakon njenog hapsenja i verovatno pevanja svega sto zna, doslo do novih hapsenja, do novih istraga, afera "citostatik" na Institutu za onkologiju, sto je dovelo do samoubistva Borojevica, itd.

Ona je verovatno u sve te stvari dobro upucena i normalno je da ostane u zatvoru sto duze.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 11:12 - pre 144 meseci
Citat:
Java Beograd: Mene fascinira visina cifara. Desetine milona evra !

mene fascinira da neko tek tako uzme pare sa gomile i prebaci u svoj dzep bez i da pokusa da to nekim papirom opravda. Po principu kad vidis pare, nista ne gledaj, samo kupi. Pa ni predsednik drzave ne krene sa dzakom u trezor da nakupi koliko moze da ponese, vec prethodno pribavi neki papir po kome mu koliko vec pripada. Nemam nameru da pravim poredjenje po (ne)postenju, ali nteligencija na nivou amebe to je svakako nesto sto treba evolucijom da nestane, ili u trenutnim zakonskim okvirima najvise sto se moze uraditi je da se ostavi sto duze iza brave.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 11:32 - pre 144 meseci
Mene fascinira da samo Javu iz Beograda (za sad) fasciniraju cifre koje pominje.. :/ .. i koja su ih g**** spichkala i na koji način i kako ste se vi (svi mi zapravo) osećali dok je proizvod tog novca delovao na nervni, moždani i duševni sistem. Naš.
about:networking
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 11:54 - pre 144 meseci
Pravda za Katarinu! Jer, kako god, meni je ona mnogo lepsa od bilo koga sa drugog tasa vage poredjenja. A i sto se tice kolicine novca, opet preteze simpatija usmerena na njenu stranu tasa na istoj vagi.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9519
89.216.32.*



+10256 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 12:02 - pre 144 meseci
Poenta je da su i Katarina i ova ostala vnago trošila, tj. arčila tuđe pare. Nemilice. Onako kako se samo može trošiti tuđi novac.
- Katarina je potrošila 370.000 EUR i ide na sud. I treba.
- Ovi su potrošili oko 20.000.000 EUR i ne idu na sud. To se po zakonu sme.

Smešno mi je i ono "kredit". A kako će da vrate kredit ? Dobiće pare iz budžeta. A te pare u budžetu su delom i moje. Poštena vlast bi visinu sredstava za kampanju i za funkcionisanje političkih partija definisala nekako kao procenat budžetskog suficita.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 12:05 - pre 144 meseci
Sta je uradila Katarina Rebraca ne znam, hoce mediji i da preteraju i da presude unapred a koliko znam i Tadiceva zena se bavi humanitarnim radom... E sad kakve veze to sad ima jedno s drugim ni ja nemam pojma ali eto setih se i tog podatka.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 12:17 - pre 144 meseci
@Java
Ne znam sta te cudi. Secam se da ste se bas lozili na izbore i aktere pre koji mesec. Niste valjda mislili da je citav cirkus besplatan.
To je kao kad se devojka zapita kako je zatrudnela :)

btw Kakve to veze ima sa Katarinom??
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 12:32 - pre 144 meseci
Ima te veze što je katarina počinila veliki prekršaj, obmanula je njene donatore. Isto to su učinili i ovi. Katarina je crna i nehumana, ovi nisu i zato će uskoro skroz legalno da nam 5eru po glavama i da nastavljaju da uništavaju i sisaju sve što može a njima ne pripada, gde će naravno, katarina i dalje biti veće zlo od svih njih zajedno.
about:networking
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 12:46 - pre 144 meseci
Pa i ona i oni su prevaranti s tom razlikom da je njima to manje vise to u opisu zanimanja. Zar je potrebno da "vest" izadje u novinama pa da se ljudima "otvore" oci. To je svakodnevnica sigurno vec par decenija. Ja sam vise iznenadjen vasom iznenadjenoscu.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 13:03 - pre 144 meseci
Ja sam više iznenađen našim rezonovanjem "ma ima ko da se smara oko toga, šta me bole uvo!".
about:networking
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 13:20 - pre 144 meseci
Imas li neki plan?
Od pisakranje po netu, facebook peticija i slicnih umotvorina nema nista. Za neku gradjansku neposlusnost nedovoljan je pojedinac.
Ako umes da lozis nezadovoljne mase mozda ima sanse. Ako mislis da ljude podignes na neku realnu pricu... mrka kapa, a osim toga velike su vrucine. Bolje na jesen.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 14:12 - pre 144 meseci
Imam. Pobiti. Vređaju nas svojim izjavama, ljudi su svesni da se radi o lažima i abnormalnim krađama i izvršavanju naloga od "prijatelja" iz inostranstva ali džaba.

Ali, ja znam da ako krenem sam, sa svojom dobrom voljom, ubiće samo mene.

I ne znam zašto misliš da sam ja taj koji piskara po netu konstantno i polaže nadu u fb nekakve peticije.

Inače, trudiim se da ložim ljude koliko god mogu. To radim. Koliko sam efektivan, to ne znam. Verovatno, ne mnogo.

Ja sam jedan od onih koji su fizički učestvovali u zadnjoj pravoj revoluciji. I šta sam napravio/napravili? Šta smo dobili? Zagrizli smo mamac baš kako je trebalo.
Ne kažem da nije trebalo ili da je "Ćubica" bio cvećka, ali ispade da smo dobro naseli.

Možda je TOTALNI štrajk jedno od dobrih rešenja. Svi da se daju u jedan stopostotni - štrajk. Uključujući i miliciju i vatrogasce, busplus, znači - sve.
Pa nek' potraje i neka vladaju državom i narodom koja ne hebe živu silu, gde čak ni pekare neće da rade, dok se lepo gamad ne odrubi od fotelja za koje su zavareni - samovoljno.

Al' baš nešto "verujem" da su milicija i ljudi koji čuvaju naše "anđele" spremni na to...
Koliko se sećam, skoro su se i panduri žalili na uniforme i u kakvom su stanju.
about:networking
 
Odgovor na temu

Commandant Carlos
Student
Beograd

Član broj: 299470
Poruke: 75
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 14:20 - pre 144 meseci
U Srbiji ne pomazu peticije i slicne stavri, jer vlast ne voli kritiku, to se smatra za uvredu. Ovde jedini repcept za takve stvari je buna (revolucija), koja ce se i desiti, samo da dotaknemo ekonomsko dno.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu26.06.2012. u 14:25 - pre 144 meseci
A kad će to da se desi? Zar mi već odavno nismo dotakli ekonomsko dno?
Na jesen, jel'?

Jer, čuo sam da od jeseni - nema penzija.
Nema odakle.

A to znači da 60% ++ mladeži zajedno sa svim penzionerima neće imati - ni dinara.
Pa ako i tada ne bude ništa, e onda neka lepo bace jednu atomsku bombu na ove prostore i kraj.
about:networking
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 12559 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.