Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

simulacija sistema sa frekventmim skakanjem VHF opsega

[es] :: Wireless :: simulacija sistema sa frekventmim skakanjem VHF opsega

[ Pregleda: 5268 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zaretzare
zare tzare
bgd

Član broj: 21676
Poruke: 3
*.arkayu.net.



Profil

icon simulacija sistema sa frekventmim skakanjem VHF opsega02.03.2004. u 15:22 - pre 244 meseci
Ovo je teme koja me razbija vec mesecima. Potrebna mi je necija pomoc u smislu postavke problema vezanog za frequency hopping sisteme VHF opsega, sto bi resila odgovarajuca simulacija.Svaki predlog - ozbiljan je dobrodosao,
Pozdrav, [email protected]
INTERESUJE ME NEKO KO SE BAVIO DETALJNO FREKVENTNIM SKAKANJEM. Treba mi pomoc za simulaciju - postavku problema. Ko ima vremena da pise vrlo rado cu prihvatiti sve savete i saslusati predloge
 
Odgovor na temu

radojko

Član broj: 6022
Poruke: 241
*.ppp-bg.sezampro.yu



+3 Profil

icon Re: simulacija sistema sa frekventmim skakanjem VHF opsega02.03.2004. u 17:12 - pre 244 meseci
Sta te zanima, softverska simulacija ili realizacija uredjaja?

Ako hoces programski uzmi MATLAB i nemozes da omasis.
 
Odgovor na temu

zaretzare
zare tzare
bgd

Član broj: 21676
Poruke: 3
*.arkayu.net.



Profil

icon Re: simulacija sistema sa frekventmim skakanjem VHF opsega05.03.2004. u 17:48 - pre 244 meseci
Treba mi postavka problema, nesto sto bi moglo da se redi simulacijom da nije puno komplikovano u VHF opsegu , sa FH
INTERESUJE ME NEKO KO SE BAVIO DETALJNO FREKVENTNIM SKAKANJEM. Treba mi pomoc za simulaciju - postavku problema. Ko ima vremena da pise vrlo rado cu prihvatiti sve savete i saslusati predloge
 
Odgovor na temu

radojko

Član broj: 6022
Poruke: 241
*.sab.sezampro.yu



+3 Profil

icon Re: simulacija sistema sa frekventmim skakanjem VHF opsega05.03.2004. u 18:02 - pre 244 meseci
Moras da znas sta ti tacno treba, da ustanovis problem i da ga resis.
Trazi na internetu objasnjenja vezana za ovo oblast. Ako hoces da simuliras ponasanje sistema najbolje ti je da koristis MATLAB.
Inace da ti malo pomognem radi se o sekvencama kojima se generise redosled kanala koji se menjaju u vremenu. Problem je u sinhronizaciji ovih sekvenci. Sve ostalo ces naci na internetu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: simulacija sistema sa frekventmim skakanjem VHF opsega

[ Pregleda: 5268 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.