Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

uspesni prodavci preko ebay i drugih online shopova

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: uspesni prodavci preko ebay i drugih online shopova

[ Pregleda: 2320 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nobilitydogs
Sandra Sij

Član broj: 305260
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon uspesni prodavci preko ebay i drugih online shopova21.07.2012. u 19:42 - pre 142 meseci
Cao,
Volela bih da razmenim iskustva sa ljudima koji uspesno prodaju preko ebay ili slicnih prodavnica svoju robu.
Da li prodaju kao fizicko lice ili kao pravno lice?
Kako su resili problem naplate?
I kako salju?
Pozdrav
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: uspesni prodavci preko ebay i drugih online shopova24.07.2012. u 16:33 - pre 142 meseci
Citat:
nobilitydogs:
Cao,
Volela bih da razmenim iskustva sa ljudima koji uspesno prodaju preko ebay ili slicnih prodavnica svoju robu.
Da li prodaju kao fizicko lice ili kao pravno lice?
Kako su resili problem naplate?
I kako salju?
Pozdrav


Dobronameran savet: Ukoliko zelis da razmenis iskustva kako kazes, onda pretpostavljam da je najbolje da napises svoja iskustva po navedenim pitanjima pa ce se neko vec javiti da iznese svoja iskustva ili da misljenje na ono sto si napisala. :)

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

nobilitydogs
Sandra Sij

Član broj: 305260
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: uspesni prodavci preko ebay i drugih online shopova26.07.2012. u 20:57 - pre 142 meseci
Pa ja sam pokusala preko ebay ali nije mi se isplatilo jer imam puno produkata a listanje je skupo.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: uspesni prodavci preko ebay i drugih online shopova

[ Pregleda: 2320 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.