Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prelazak sa Telenora na mts

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Prelazak sa Telenora na mts

[ Pregleda: 4802 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nex007
Nemanja Lukac

Član broj: 167562
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Prelazak sa Telenora na mts21.10.2012. u 11:44 - pre 139 meseci
Na telenoru sam vec sedam godina, sad ozbiljno razmisljam da predjem na mts jel ima mnogo vise pogodnosti sa popustima i povoljniji je. Molim za savete sta da radim da li da ostanem ili da predjem.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Prelazak sa Telenora na mts21.10.2012. u 13:13 - pre 139 meseci
Prvo isprobaj kako mts mreza radi na mestima gde najvise vremena provodis, ja sam generalno cak zadovoljniji mt:s-om. Vec godinu dana sam kod njih, i mozda, ali mozda nekad cujes "krrr" u razgovoru, uglavnom prilikom prelaska sa 3G na 2G mrezu, inace radi, HSPA+ internet mozda malo slabije od Telenora, mada i ne, jer sve zavisi od lokacije, jacine signala, doba dana...

S druge strane i na Telenoru je isto, mozda je malo manje zauzeta mreza to jedino... Ali to se u svakodnevnom radu i ne oseti.

GSM je isto pod EDGE-om gde god da sam bio, izvlaci 100-200kbps bez problema.

Razgovori su mi u zadnjih mesec - dva, mozda jednom ili dva puta pukli, inace bez problema radi, nista strasno nije. Ali ponovo probaj malo da koristis usluge koje tebi znace na lokacijama na kojima vise vremena provodis, pa vidi, najbolje uz neku prepaid promociju ili nesto slicno, cisto da vidis kako radi.

SMS ko SMS, radi. MMS me na Androidu nesto zeza, na Symbian i S40 Nokiji radi bez greske... Mada ne pamtim kad sam koristio MMS.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

ib.kroki
Beograd

Član broj: 188338
Poruke: 805
*.opera-mini.net.



+35 Profil

icon Re: Prelazak sa Telenora na mts21.10.2012. u 14:44 - pre 139 meseci
Od 1997. god. bio sam postpaid korisnik 063 broja. Pre malo više od godinu dana preneo sam broj u mts i jako sam zadovoljan. Ni u jednom trenutku nisam pomislio da sam pogrešio.
Zvoni, kucanje ne radi ...
 
Odgovor na temu

misaj
Milos Jankovic
Nis

Član broj: 53579
Poruke: 254
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 9946166


+44 Profil

icon Re: Prelazak sa Telenora na mts21.10.2012. u 17:05 - pre 139 meseci
Ma da veći je problem što ste sve ove godine proveli grešeći zato što niste na MTS :)

Pozz. :)
 
Odgovor na temu

ib.kroki
Beograd

Član broj: 188338
Poruke: 805
*.opera-mini.net.



+35 Profil

icon Re: Prelazak sa Telenora na mts21.10.2012. u 17:51 - pre 139 meseci
Citat:
Ma da veći je problem što ste sve ove godine proveli grešeći zato što niste na MTS :)

Pozz. :)


Možda si hteo nešto da kažeš, da budeš duhovit, pohvališ ili pokudiš nekoga ili nešto?

Zvoni, kucanje ne radi ...
 
Odgovor na temu

N175
Novi Sad

Član broj: 151148
Poruke: 64
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Prelazak sa Telenora na mts22.10.2012. u 08:58 - pre 139 meseci
Ja sam presao pre jedno mesec dana, uzeo onih 50% popusta na 2 godine i veoma sam zadovoljan. Cak i ako neces da predjes u mts, podnesi zahtev, telenor ce te nazvati posle 2 dana i ponuditi ti 50% popusta na 2 god (mada mts opet daje vise).
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Prelazak sa Telenora na mts

[ Pregleda: 4802 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.