Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša

[ Pregleda: 3017 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša23.12.2012. u 14:08 - pre 137 meseci
Ranije sam video u METRO-u da neke nožice vakumske koje se stavljaju umesto ovih koje su mi sada na mašini za sušenje.
Pošto mašina nije teška, valjda je normalno da može da se stavi na mašinu za pranje...

Tih nožica više nema u prodaji tamo, pa me interesuje da li neko zna gde bi se moglo to kupiti?

Treba da preuređujem stan što pre pa moram da sklonim mašinu za sušenje veša iz kuhinje...
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša23.12.2012. u 14:42 - pre 137 meseci
Ja ne koristim vakumske, kupio sam 4 silikonska podloska i to stavio izmedju i to savim lepo apsorbuje vibracije i drzi susilicu u mestu gore.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša23.12.2012. u 14:48 - pre 137 meseci
kakve su to silikonske podloske?
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša24.12.2012. u 20:41 - pre 137 meseci
Malo sam omasio dimenzije ali koncept je taj, mala isecena kupa sa uduljenjem sa gornje strane da udju noge gornjeg uredjaj i da ne mogu da se mrdaju, a ispod sira osnova koja obezbedjuje stabilnost i fiksiranost.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša26.12.2012. u 14:19 - pre 137 meseci
pa OK, to nisi sam pravio?
Gde si kupio?
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša27.12.2012. u 20:45 - pre 137 meseci
E izvini, nisam odmah video.

Narucio sam iz Kaufmaxa ali koliko vidim sada nemaju ga vise u ponudi :( Probaj u nekoj od "uradi sam" radnji.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Stavljanje mašine za sušenje na mašinu za pranje veša

[ Pregleda: 3017 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.