Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka

[es] :: Nauka :: sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka

[ Pregleda: 6079 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.245.EUnet.yu



+190 Profil

icon sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka11.03.2004. u 10:14 - pre 244 meseci
Zadnjih nekoliko dana imam strašnih problema sa zamorom očiju.
Pre dva dana nisam mogao ceo dan da otvorim normalno oči. Znači kao da su mi bile suve oči i ceo dan su mi bili onako skupljeni očni kapci, kao kad vam duva vetar u oči.
Od juče sam počeo da imam nevoljne kontrakcije mišića očnih kapaka (i gornjih i donjih, na oba oka).
Jel imao neko slične probleme? Mislim da sam video negde da postoji nešto kao gel za opuštanje očiju. Trebalo bi da rashlađuje oči kada se namaže preko očnih kapaka. Jel zna još neko za to, i kako se zove?
Sve sugestije prihvatam, osim smanjenja vremena provedenog pred kompjuterom.

Pozdrav svima, i hvala unapred
http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
Odgovor na temu

manijac
Bor

Član broj: 6227
Poruke: 762
*.mobtel.co.yu

Jabber: manijac
Sajt: www.instagram.com/3dn4u


+1 Profil

icon Re: sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka11.03.2004. u 10:37 - pre 244 meseci
Imam istih problema ja trenutno upraznjavam hladjenje ociju hladnom vodom. A narucio sam i neku masku koja se stavlja u zamrzivac pa na lice , kazu maska za umorne oci. AJD DA VIDIMO I TO. Firma je valjda orimflame ili vec tako nesto...
..::3DN4U::..
 
Odgovor na temu

artichoka
Vračar

Član broj: 15265
Poruke: 178
*.verat.net

Jabber: artichoka@elitesecurity.org
ICQ: 35115203
Sajt: artichoka.net


Profil

icon Re: sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka11.03.2004. u 11:45 - pre 244 meseci
pitajte svoje devojke :)
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka11.03.2004. u 11:50 - pre 244 meseci
Smanji malo covece ako neces da imas vecih problema sa ocima. Reci mi samo da li se mozda igras na kompjuteru ili radis nesto drugo. Ja sam imao problema ranije dok sam igrao neke dugacke igre tipa Heroes pa mi se desavalo da ne trepcem i po 5-10 minuta a posle su me oci bolele. Imas u apoteci ili kod ocnog da uzmes kapi za oci mislim da se zovu okulus. One ti mogu pomoci a takodje mozes uzeti i fizioloski rastvor pa s njim ispirati. Ako ti ni to ne pomogne onda smanjuj vreme...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.245.EUnet.yu



+190 Profil

icon Re: sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka11.03.2004. u 12:32 - pre 244 meseci
@manijac:

E sad sam pitao jednu koleginicu koju stalno viđam da drži Oriflame-ov katalog u rukama. Ona kaže da ima tu masku i da je super. Ona to naravno koristi iz estetskih razloga. Međutim kaže da stvarno opušta oči. Samo moraš da paziš da ne držiš masku predugo u zamrzivaču i na licu, jer je jedna druga koleginica tako dobila nazeb sinusa.


Citat:
fanfon:
Smanji malo covece ako neces da imas vecih problema sa ocima. Reci mi samo da li se mozda igras na kompjuteru ili radis nesto drugo. Ja sam imao problema ranije dok sam igrao neke dugacke igre tipa Heroes pa mi se desavalo da ne trepcem i po 5-10 minuta a posle su me oci bolele. Imas u apoteci ili kod ocnog da uzmes kapi za oci mislim da se zovu okulus. One ti mogu pomoci a takodje mozes uzeti i fizioloski rastvor pa s njim ispirati. Ako ti ni to ne pomogne onda smanjuj vreme...


@fanfon:

Hvala na savetu. Na žalost, ne koristim računar za igranje, nemam vremena. Sedim osam sati na poslu pred kompjuterom, a kad mogu da stignem sedim i po nekoliko sati kod kuće... Srećom vid mi je još uvek odličan iako sam u karijeri sedeo pred raznim monitorima, ali nikad kvalitetnim. Ako se neko seća 1988-1990 onih Philipsovih zelenih monohromatskih monitora za Hercules grafičku karticu... bože, bože...
http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
Odgovor na temu

manijac
Bor

Član broj: 6227
Poruke: 762
*.mobtel.co.yu

Jabber: manijac
Sajt: www.instagram.com/3dn4u


+1 Profil

icon Re: sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka11.03.2004. u 18:45 - pre 244 meseci
Mala ispravka sad sam priupitao zenicu omanuo sam nije iz Oriflame-ovog nego iz Avonov-og kataloga i kosta 219.5 dinara (za lek nije reklama)

..::3DN4U::..
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: sredstvo za opuštanje očiju/očnih kapaka

[ Pregleda: 6079 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.