Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)

elitemadzone.org :: TechZone :: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)

[ Pregleda: 7629 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

goranovisad
Goran Trivan
privatno
Novi Sad

Član broj: 168912
Poruke: 38
*.dialup.neobee.net.



+3 Profil

icon koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)19.03.2013. u 20:55 - pre 135 meseci
Problem je kvalitet punjenja dakova za boks kojih u klubu imamo dosta a nabavljamo ih prazne iz nemacke pa ih sami punimo ( zbog nizih cena i lakoce transporta)
E sad u njih idu komadi stare garderobe ali je problem ako ona nije na tanko isecena to onda stvara kvrge - cvorove na popvrsini dzaka
Sta je to sto bi moglo da isece stare komade garderobe doslovno na dimenziju rezanaca vrlo - sitan profil ???
Niko od nas ne uspeva da nadje resenje
hvala
O.K
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)19.03.2013. u 21:20 - pre 135 meseci
Ne isplati se da kupujete seckalicu. Probajte da guglate pojmove "recikliranje tekstila srbija". Druga opcija guglajte "pucval prodaja", ima U Novom Sadu firma koja prodaje pucval u paketima od 10kg, 2kg i 1kg. Ne bi trebalo da je skupo, a to je baš ono što treba...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)19.03.2013. u 21:28 - pre 135 meseci
Piljevina ne odgovara?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)19.03.2013. u 21:43 - pre 135 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Piljevina ne odgovara?

Piljevina se nabije, pa bude pretvrdo.
Mislim da bi pucval radio posao.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

goranovisad
Goran Trivan
privatno
Novi Sad

Član broj: 168912
Poruke: 38
*.dialup.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)19.03.2013. u 22:51 - pre 135 meseci
djoka_l
jeste druze to je bas to sto sam trazio http://dinos-dvs.rs/index.php/proizvodimenuitem/pamucni-pucval i ima u novom sadu
pomogao si mi (nam) puno i velika hvala !!!!!!!!!! Pomaze ovaj internet zaista, kada ima direktnu vezu sa realnim zivotom
O.K
 
Odgovor na temu

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.dynamic.sbb.rs.



+183 Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)20.03.2013. u 05:15 - pre 135 meseci
A kukuruz? Moj ortak je tako napunio homemade vreću i zadovoljan je. Ne nabija se, ima lepu težinu, jeftino i dostupno...
 
Odgovor na temu

goranovisad
Goran Trivan
privatno
Novi Sad

Član broj: 168912
Poruke: 38
*.dialup.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)20.03.2013. u 07:54 - pre 135 meseci
kukuruz, pesak, cak komadi papira, piljevina...ima tendenciju stvrdnjavanja ili ne oponasa dovoljno tvrdocu i elasticnost ljudskog tela (borba sa zamisljenim protivnikom),bilo pokusaja sa gumenim granulama ali se pokazalo lose,idealno punjenje su komadi prirodne koze ustinjeni na komadice od nekloliko cm ali materijal je skup i iskoristavaju ga i u najmanjim dimenzijama ( za neke priveske i cuda) tako da tkanina nema alternativu i ona sa bas nikad ne stvrdne do kraja i zadrzava elasticnost i nakon visegodisnjeg slegavanja i dopunjavanja dzaka...(dzak se puni postepeno i do godinu dana zbog slegavanja usled udaranja) eto malo i po neka na tu temu ako nekom nekad zatreba, inace dzak kao sredstvo odrzavanja kondicije, antistresni pomagac - idealan i za ljude bez vecih ambicija i ciljeva u smislu postizanja nivoa rekreativne ili takmicarske forme.
pzdr svima zahvaljujem forumu i mislim da mozemo ( ako tako ide ) zakljucati temu
O.K
 
Odgovor na temu

Commandant Carlos
Student
Beograd

Član broj: 299470
Poruke: 75
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)07.04.2013. u 06:22 - pre 134 meseci
Mozda kukuruz kao bungur ima tendenciju stvrdnavanja ali onaj koji je u zrnu ne. Jeste li probali za zrnom kukuruza? Jedino sto mislim da bi to bila bas teska vreca.
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
212.178.240.*

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)07.04.2013. u 09:07 - pre 134 meseci
Džakovi (plastični "pleteni") kukuruza u zrnu se ponekad cepaju pri samom transportu, jer je zrno sa jedne strane prilično oštro, ko zna koliko bi im potrajao džak :).
 
Odgovor na temu

mirjannam
Beograd, Srbija

Član broj: 323141
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)15.05.2014. u 14:20 - pre 121 meseci
Ukoliko ste jos uvek zainteresovani ja imam odredjenu kolicinu tekstilnih restlova koje prodajem za ispunu bokserskih dzakova. 6 dinara je cena po kilogramu.
 
Odgovor na temu

KIM16
Beograd

Član broj: 323312
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)26.05.2014. u 10:35 - pre 120 meseci
Mene zanima ako imas jos toga, da li je dobro za dzak, da li se sleze vremenom, ja pravim dzakove za prodaju, treba mi ozbiljna kolicina...
 
Odgovor na temu

KIM16
Beograd

Član broj: 323312
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)26.05.2014. u 10:37 - pre 120 meseci
Citat:
mirjannam:
Ukoliko ste jos uvek zainteresovani ja imam odredjenu kolicinu tekstilnih restlova koje prodajem za ispunu bokserskih dzakova. 6 dinara je cena po kilogramu.



Mene zanima ako imas jos toga, da li je dobro za dzak, da li se sleze vremenom, ja pravim dzakove za prodaju, treba mi ozbiljna kolicina...
 
Odgovor na temu

mirjannam
Beograd, Srbija

Član broj: 323141
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)29.05.2014. u 21:42 - pre 120 meseci
Citat:
KIM16: Mene zanima ako imas jos toga, da li je dobro za dzak, da li se sleze vremenom, ja pravim dzakove za prodaju, treba mi ozbiljna kolicina...


Imam na lageru veću količinu tekstilnih restlova...zavisi šta je za vas ozbiljna količina...
Ne znam da li se vremenom sleže, mada mislim da ne bi trebalo jer već duže vreme radim ljudima koji uzimaju tu vrstu materijala za ispunu džakova za boks.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: koja tehnologija da isece tekstil, tkaninu na vrlo sitne komade ( dzak za boks punjenje)

[ Pregleda: 7629 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.