Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko zna princip rada micro sd kartice? Koji je princip rada skladistenja podataka u nju?

[es] :: Elektronika :: Da li neko zna princip rada micro sd kartice? Koji je princip rada skladistenja podataka u nju?

[ Pregleda: 2435 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sava vujicic
ftn novi sad
srbija

Član broj: 317994
Poruke: 2
*.dynamic.kdsinter.net.



Profil

icon Da li neko zna princip rada micro sd kartice? Koji je princip rada skladistenja podataka u nju?07.10.2013. u 18:27 - pre 127 meseci
Da li neko zna princip rada micro sd kartice? Koji je princip rada skladistenja podataka u nju? Kako mogu da upisujem i citam podatke a da ne koristim racunar? Hteo bi da upisem odredjene binarne kombinacije i da posle mogu da ocitam. Da koristim kao memoriju binarnih podataka a ne skladistenje muzike i tako to.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Da li neko zna princip rada micro sd kartice? Koji je princip rada skladistenja podataka u nju?07.10.2013. u 18:34 - pre 127 meseci
Prvi rezultat na Googleu?!?

https://www.sdcard.org/downloads/pls/simplified_specs/

i onda klikneš na prvi link koji ti je ponuđen:
https://www.sdcard.org/downloa...simplified_specs/part1_410.pdf


Izem ti ja taj tvoj FTN kad ti ovakve stvari pitaš na forumu.
 
Odgovor na temu

Sava vujicic
ftn novi sad
srbija

Član broj: 317994
Poruke: 2
*.dynamic.kdsinter.net.



Profil

icon Re: Da li neko zna princip rada micro sd kartice? Koji je princip rada skladistenja podataka u nju?07.10.2013. u 19:24 - pre 127 meseci
Ja se izvinjavam. Ja pitam sta ne znam. Hvala, pomocice mi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Da li neko zna princip rada micro sd kartice? Koji je princip rada skladistenja podataka u nju?

[ Pregleda: 2435 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.