Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?

[es] :: Predlozi i pitanja :: Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 3235 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?17.10.2013. u 11:44 - pre 127 meseci
Ako je moguće, zamolio bih BAKARU da to malo bolje pojasni.

Naime, već drugi put se nešto tamo briše.. "sređuje temu".. ok, to ti je posao.
Tema inače, nije zlata vredna, već se tovare video klipovi. Sa YouTube-a, to svi znamo.

Ali, uprkos tome, činjenica je da su skoro svi es-ovci makar jednom učestvovali na toj temi, dakle, svima se sviđa.

Dobio sam nekakav uobičajeni razlog, "sređivanja teme" nakon obrisanog (malopre) video kiipa gde je precenjeni žvalavi vučić tema sprdnje.
Tačnije, lik koji to uveliko radi na YT (sa svim političarima), a ovi su ga iz Tarzanije izgleda unajmili da im malo obogati sadržaj i nasmeje posetioce.

Bakara, koja je razlika između mog (bilo kog) na toj temi "posta" i ovog zadnjeg kojeg više nema .... ?
Ako nema razlike, da li bi bio ljubazan da se malo pomučiš i ugreješ stolicu te da pobrišeš sve što sam pokačio tamo svojevremeno?

Inače, ovo ti je već drugi put da mičeš nešto što izgleda.. tebi.. lično.. nije kako valja, na istoj temi (pamtim sve).
A ja sam ti vidim "sladak". :)

Ukoliko si član sns-a, žao mi te je.

Ukoliko si dobio pretnje od nekog RETARDA iz sns-a.. to već mogu da razumem.

Al' ajde kao napiši ti sam.. šta je tu ustvari bilo neodgovarajuće za pomenutu temu.


about:networking
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
89.216.32.*



+10242 Profil

icon Re: Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?17.10.2013. u 12:18 - pre 127 meseci
Bez namere da ulazim u konkretni post, i konkretne razloge, moram da te razuverim:

Naime, već drugi put se nešto tamo briše.. "sređuje temu"..
Inače, ovo ti je već drugi put da mičeš nešto što izgleda.. tebi.. lično.. nije kako valja, na istoj temi

Nije drugi put. Nije. Nego je hiljadudrugi put, bez namere da se tu stane.

Dakle, prinicpijelno: moderisanja je bilo i biće. Moderisanje se radi na osnovu pravilnika i ličnog utiska.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?17.10.2013. u 12:26 - pre 127 meseci
^^ Vezano za mene - drugi put.
A koliko puta uopšteno, ajd' kao o tome nećemo.

Razlozi i šablon objašnjenje jeste koliko svak' normalan može da primeti, ofucano.
Maltene, zloupotreba pravilnika to jest, teksta koji je nekada davno napisan.
about:networking
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16342



+2920 Profil

icon Re: Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?17.10.2013. u 16:11 - pre 127 meseci
Citat:
plus_minus
Bakara, koja je razlika između mog (bilo kog) na toj temi "posta" i ovog zadnjeg kojeg više nema .... ?

Razlika je u tome sto tvoj klip ima politicku osnovu, za one koji nisu znali, politika je ovde zabranjena.

Citat:
plus_minus
Inače, ovo ti je već drugi put da mičeš nešto što izgleda.. tebi.. lično.. nije kako valja, na istoj temi (pamtim sve).
A ja sam ti vidim "sladak". :)

Kome je drugi put?

Mozda je tebi drugi put, posto meni nije.
I nisi mi sladak, niti sam te zapamtio po necemu.

Citat:
plus_minus:
Ukoliko si član sns-a, žao mi te je.

Ukoliko si dobio pretnje od nekog RETARDA iz sns-a.. to već mogu da razumem.

Nemoras da me zalis, nisam clan sns-a niti neke druge stranke niti me politika imalo zanima, brisao sam i djilasa i_sta_ja_znam_kog_jos.
Isto tako kako obrisem i kada neko postavi celu epizodu "drzavni posao".





Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

Nymeria

Član broj: 317502
Poruke: 75



+84 Profil

icon Re: Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?17.10.2013. u 16:16 - pre 127 meseci
Bez da ulazim u ovaj konretan slucaj, ali ako
Citat:
bakara: politika je ovde zabranjena

onda imate par hiljada tema viska na forumu meni izgleda Za ovo malo koliko sam ovde, nagledah se politike
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16342



+2920 Profil

icon Re: Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?17.10.2013. u 16:40 - pre 127 meseci
Tacno je i to, ali i te teme obicno neslavno zavrse ili u kanti ili sa katancem.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

[es] :: Predlozi i pitanja :: Koji su to kriterujumi teme "jako dobri video klipovi" ?
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 3235 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.