Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

elektronika za pelet gorionik

[es] :: Elektronika :: elektronika za pelet gorionik

[ Pregleda: 5351 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

legoera
-------------

Član broj: 320669
Poruke: 21



Profil

icon elektronika za pelet gorionik25.02.2014. u 08:44 - pre 123 meseci
zdravo narode, dali neko ima saznanja o elektronici za pelet gorionik, gde moze da se kupi bilo koji model. treba mi za gorionik koji sam sam pravio i koji trenutno radi sa automatikom (vr.releji,sklopke...) ali voleo bi da ubacim elektroniku. unapred hvala na odgovoru.
 
Odgovor na temu

labla
Blagoje Lazic
Ub

Član broj: 108151
Poruke: 115
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: elektronika za pelet gorionik05.09.2014. u 17:51 - pre 117 meseci
mene interesuju tehnicke karakteristike pomenute elektronike jer sam u fazi pravljenja gorionika
unapred hvala
 
Odgovor na temu

lav102
Suhalj Dragan
Vlasnik firme
doo lav-prevoz
Sombor,Srbija

Član broj: 311704
Poruke: 13
91.148.110.*



Profil

icon Re: elektronika za pelet gorionik29.10.2014. u 20:26 - pre 115 meseci
Pozdrav drustvo! evo da se i ja malo prikljucim.
Bilo bi dobro da Cane okaci ovde te slike pa da svi vidimo ili da malo pojasni oko izgradnje gorionika i elektronike.
I ja sam imao problem sa elektronikom i skoro dve godine trazio ko ce da uradi ali nista, radio mi gorionik na vremenske releje i taman resim da kupim novi , skupim pare i pitam drustvo na forumu koji da uzmem a oni svi kazu pravi sam.Hm.. opet na pocetku.
U maju ove godine sam poceo praviti peletirku i vec na kraju juna pravio dobar pelet ali niko da ga isproba na nekom gorioniku pa da vidim koji da kupim.Radi se o agro-peletu koji mora imati mehanicko ciscenje zbog sljake ali ni jedan proizvodjac ne garantuje da ce dobro raditi.Na kraju sam ipak morao da pravim sam i skoro je gotov samo cekam da mi zavrse elektroniku posto sam pisao program tako da se sve moze podesavati i na nasem je jeziku a ima i ciscenje resetke mehanickim putem.
Ceo gorionik je na 12v (svi motori su sa automobila i grejac je od dizela) radi na akumulator tako da moze raditi i kada nema struje.
 
Odgovor na temu

legoera
-------------

Član broj: 320669
Poruke: 21



Profil

icon Re: elektronika za pelet gorionik13.09.2015. u 19:35 - pre 104 meseci
lave ,dokle si stigao sa gorionikom? da cujemo utiske i koja elektronika je u pitanju , da nije od majstor milana iz odzaka.
 
Odgovor na temu

stanisaloz
Stanisa Lozac
Arilje

Član broj: 330549
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: elektronika za pelet gorionik16.09.2015. u 13:45 - pre 104 meseci
Pozdrav, vec dve sezone imam gorionik na biomasu a elektroniku sam uzeo iz Krusevca, i veoma sam zadovoljan njenim radom.
Rad, rad i samo rad!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: elektronika za pelet gorionik

[ Pregleda: 5351 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.