Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

E-bay problem oko verifikacije.

[es] :: E-Kupovina :: E-bay problem oko verifikacije.

[ Pregleda: 1964 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SimoGM
Djordje Simovic
Gornji Milanovac

Član broj: 308353
Poruke: 16
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon E-bay problem oko verifikacije.05.04.2014. u 15:28 - pre 122 meseci
Imam ogroman problem. Pre par meseci sam otvorio Pay-Pal nalog, u nadi da cu poceti da kupujem stvari preko e-Baya, ali imam problem u verifikaciji naloga...

Kada pokusam bilo sta da kupim, e-Bay mi trazi da verifikujem svoj nalog. Postoje dva nacina, putem SMSa ili putem poziva. Ukucam svoj broj telefona, i navodno, treba da mi stigne kod na telefon.
Prvi put kad sam pokusao, zvali su me na Viber, i trazili da ukucam neki broj, da potvrdim, pa da mi automat izrecituje kod za verifikaciju, ali Viber mi nije dozvoljavao da koristim numericku tastaturu.
Posle tog dana, ni jednom me nisu zvali. A pokusao sam makar 20 puta.

Obratio sam se podrsci e-Baya, putem online veze, i rekli su mi da moram da imam Austrijski broj, da bih verifikovao nalog.

Ima li jos neko sa ovakvim problemom, i ima li ko kakovo resenje?

Zahvalan unapred!
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8082



+1752 Profil

icon Re: E-bay problem oko verifikacije.05.04.2014. u 19:38 - pre 122 meseci
Imas ovde na forumu, nekoliko tema koje detaljno obradjuju bas ovaj problem . Jedno je sigurno ako imas Srbija PP , nikako ne mozes imati Austrijski telefon. Jedino ako si registrovao PP na Austriju.

Ja kada sam registrovao Ebay nalog, nije mi trazio nikakvu proveru, mada nisam odmah kupovao, mozda to ima neke veze, a mozda i nema. Od ranije sam imao nas PP nalog koji sam povezao sa Ebay nalog i to im je bilo dovoljno.

Ljudi koji su imali slicni problem ili su registrovali novi Ebay nalog, preko nove mejl adrese, neki su tako uspevali, neki nisu jer ocigledno da ne trazi uvek i svakome tu proveru. Drugi su nalazili resenje u tacno ispisanom telefonskom broju , naravno svi napisu tacan broj, ali je u pitanju format broja.

Ja bih ti preporucio da na nalog PP i Ebay upises ako imas fiksni telefon, naravno pod uslovom da se vodi na tebe, jer PP zna da zatrazi racun na tvoje ime,kao proveru identiteta, tako da na te kombinacije Viber, Skype i slicno zaboravi , mozes da ih zoves tako jer je jeftinije, kada nesto zelis da pitas, ali kao broj naloga ostavi , najbolje fiksni, ili bar mobilni koji je na tvoje ime.
 
Odgovor na temu

SimoGM
Djordje Simovic
Gornji Milanovac

Član broj: 308353
Poruke: 16
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: E-bay problem oko verifikacije.07.04.2014. u 15:51 - pre 122 meseci
Sto je najgore, i kad pokusam da povezem PP, trazi mi verifikaciju.

PP nisam registrovao ni na koju zemlju. Cak nisam ni nasao opciju za to, i ne znam postoji li uopste. Jednostavno sam napravio PP nalog i stavio svoju adresu i broj u formatu 381. Valjda je to to...

Probacu sa drugim emailom. Ne znam sta vise...
 
Odgovor na temu

SimoGM
Djordje Simovic
Gornji Milanovac

Član broj: 308353
Poruke: 16
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: E-bay problem oko verifikacije.07.04.2014. u 16:01 - pre 122 meseci
Uspeo sam sa drugim Mailom. Hvala! :)
 
Odgovor na temu

OldClassicGamer

Član broj: 322342
Poruke: 32



+4 Profil

icon Re: E-bay problem oko verifikacije.08.04.2014. u 10:57 - pre 122 meseci
Ja sam odavno otvorio moj PayPal nalog i odmah sam mogao da kupujem, nista nisu trazili. Ovo mora da je nesto novo.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: E-bay problem oko verifikacije.

[ Pregleda: 1964 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.