Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Recovery obrisanog i prepisanog fajla?

[es] :: Windows desktop :: Recovery obrisanog i prepisanog fajla?

[ Pregleda: 2054 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MilosDj
Milos Djuric
Belgrade

Član broj: 14174
Poruke: 307
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Recovery obrisanog i prepisanog fajla?27.05.2014. u 17:02 - pre 120 meseci
Bila jednom jedna Outlook .pst arhiva od 9GB...
I onda je obrisana.
Pa je na istu particiju vracena prastara arhiva iz backupa s istim imenom i slicne velicine.

Da li je moguce vratiti originalnu .pst arhivu? Kako? Neki savet...
I'm not in this world to live up to your expectations and you're not in this world to live up to mine.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Recovery obrisanog i prepisanog fajla?27.05.2014. u 17:35 - pre 120 meseci
Ono sto je ohrabrujuce, nema sanse da je arhiva vracena na isti prrostor HDD-a ( u ovom slucaju, slobodan ). Tako da, najbolje je ne koristiti vise taj HDD dok se ne preskenira sa nekim od programa za vracanje podataka. Mnogo zavisi od toga kolika je particija u GB-ima. Ako je to 100+, sanse su vece da se arhiva povrati, manje - vise neostecena. Ukoliko je manja particija, sanse za povratak su manje. Moze se lako desiti da ce arhiva biti `pohabana`, pa izvucite onoliko koliko moze kada se `ubaci` u outloook.

Recimo, get data back i slicni software.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Recovery obrisanog i prepisanog fajla?28.05.2014. u 02:15 - pre 120 meseci
Supruga je nedavno obrisala sve fotografije sa kartice fotoaparata ,isleći da ih je iskopirala kod sebe na laptp i krenula dalje da fotografiše, pa kad je skontala da ih nema onda sam ja uskočio sa Recuva softverom u pomoć, našao je ne samo te koje je tad obrisala, nego i one iz prethodne "generacije", tako da nade ima ako nije mnogo pisano preko te obrisane arhive. Ime fajla ne igra nikakvu ulogu, može biti i nekoliko verzija istog fajla, ako postoji ogućnost naćiće ih...
 
Odgovor na temu

MilosDj
Milos Djuric
Belgrade

Član broj: 14174
Poruke: 307
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Recovery obrisanog i prepisanog fajla?28.05.2014. u 18:36 - pre 120 meseci
Probao sam do sada 5 programa. Recuva, avira recovery, NTFS undelete, Active undelete/unerase, Easy recovery US, get data back ntfs/simple...
Ili ne nalaze nista ili nalaze samo noviju arhivu :(

Plasim se da sam pregazio originalnu arhivu kad sam kopirao pogresnu. Particija ima 270gb ali je zauzeto oko 250.
Ja vise nemam ideja.
I'm not in this world to live up to your expectations and you're not in this world to live up to mine.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Recovery obrisanog i prepisanog fajla?28.05.2014. u 19:06 - pre 120 meseci
Svako upisivanje na particiju gde je nešto greškom obrisano smanjuje šanse za vraćanje, a ako je dodato toliko ... šanse su nikakve do nekih minimalnih. Verovatno neće da bude ništa od toga.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Recovery obrisanog i prepisanog fajla?

[ Pregleda: 2054 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.