Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odgovornost vlasnika automobila za prekrsaje/nezgode/nesrece od nekog drugog (ovlascenog)

elitemadzone.org :: AutoZone :: Odgovornost vlasnika automobila za prekrsaje/nezgode/nesrece od nekog drugog (ovlascenog)

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 19894 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.kpn.net.



+2282 Profil

icon Re: Odgovornost vlasnika automobila za prekrsaje/nezgode/nesrece od nekog drugog (ovlascenog)24.01.2020. u 23:02 - pre 51 meseci
Tolerise se i inostranstvo. Horgos prelazim vec par godina redovno bez ovlascenja. Policija evidentira ko je odvezao auto iz zemljee i to je to. Mozda da vozim neki noviji auto vise klase bi bilo drugacije, ali za obican auto star 10 godina je tako kako je.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6803
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Re: Odgovornost vlasnika automobila za prekrsaje/nezgode/nesrece od nekog drugog (ovlascenog)25.01.2020. u 03:25 - pre 51 meseci
De mi reci jesi li ulazio u neku treću zemlju na taj način? Iz mađarske u recimo rumuniju ili austriju?
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.kpn.net.



+2282 Profil

icon Re: Odgovornost vlasnika automobila za prekrsaje/nezgode/nesrece od nekog drugog (ovlascenog)25.01.2020. u 03:40 - pre 51 meseci
Mislis pre ili nakon ukidanja granicnih kontrola!? Svojevremeno sam prosao kroz dvadesetak drzava, ne secam se da li mi je neka trazila ovlascenje, ali sam ga tom prilikom bio pribavio. Verovatno niko nije trazio, pa sam iz tog razloga prestao to da izradjujem i nosim. Moguce da su Rusi trazili, oni su istinski ljubitelji birokratskih procedura. Ne secam se zaista.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Odgovornost vlasnika automobila za prekrsaje/nezgode/nesrece od nekog drugog (ovlascenog)

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 19894 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.