Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolji tip automobila za vecu porodicu?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Najbolji tip automobila za vecu porodicu?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 26322 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

curveball
,

Član broj: 282936
Poruke: 22
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Najbolji tip automobila za vecu porodicu?29.11.2015. u 09:43 - pre 101 meseci
Samo da posaljem update u vezi ovoga - na kraju sam kupio 4 godine star Peugeot 5008 iz Nemacke. Sa svim troskovima me je izasao oko 14500 EUR, sto je oko 50% cene istog takvog novog ovde. Presao je 90k km, i prakticno je u salonskom stanju, tako da bi trebao da sluzi jos dugo.

Stvarno je mnogo zgodan za porodicu sa troje dece, tri prava sedista (bez grbe na podu) itekako prave razliku u odnosu na limuzine. Visoko sedenje skoro pa kao u nekom SUV, ogroman gepek... Veoma sam zadovoljan odabirom ovog tipa vozila, svaka preporuka za porodice.

Inace, za kupovinu polovnog a ne novog sam se odlucio dobrim delom zbog prilicne nezainteresovanosti nasih dilera da se potrude oko prodaje novog vozila. Neki uopste ne drze vece minivanove u salonu pa sam morao da ih gledam po prasnjavim skladistima kada dodje neki ranije narucen, druge sam morao vise puta da vucem za rukav da mi posalju ponudu, i skoro niko od njih nije proaktivno krenuo da proba da mi ponudi nesto drugacije ili ponudi iole bitan popust... I posle se cude sto je prodaja novih vozila losa.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.93.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Najbolji tip automobila za vecu porodicu?29.11.2015. u 11:11 - pre 101 meseci
to već postaje poslovično za naše dilere... Ako nije flotna prodaja, većina njih te gleda k'o smrdljiv sir.


Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Najbolji tip automobila za vecu porodicu?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 26322 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.