Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

RSS Agregator Kategorizovanje Vesti SF2

[es] :: PHP :: RSS Agregator Kategorizovanje Vesti SF2

[ Pregleda: 2304 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon RSS Agregator Kategorizovanje Vesti SF228.07.2015. u 17:11 - pre 105 meseci
Pozdrav drustvo, treba mi mala pomoc oko realizovanja ideje za moj RSS agregator koji sam pisao u Symfony2 Frameworku.

U dilemi sam ne znam kako je najbolje povezati izvor vesti za neku kategoriju vesti.

NPR imam kategoriju "Politika" tokom kreiranja nove kategorije navodim izvor ("Source") vesti odakle dobijam npr: b92, cnn, bcc, itd...
E sada meni ovaj nacin nekako ne pije vodu i mislim da postoji mnogo bolji algoritam za ovo.

Npr jedna kategorija ima nekoliko izvora i sada lako bi ja proverio da to nisu duplikati po hash, po title, guid itd... Ali opet nije to to...


Dali neko ima predlog ili ko je vec radio ovo da mi objasni najprakticniji postupak kategorizovanja vesti sa vise izvornih tacaka...


Hvala...
Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

Nemke_BG

Član broj: 163822
Poruke: 341
*.mediaworksit.net.

Jabber: Nemke_BG@elitesecurity.org
Sajt: https://www.nmdesign.rs


+45 Profil

icon Re: RSS Agregator Kategorizovanje Vesti SF229.07.2015. u 14:05 - pre 105 meseci
Ne kapiram zasto bi kategorija imala ikakve veze sa izvorom vesti? Izvor vesti bi trebao samo da bude vezan za samu vest.
...
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: RSS Agregator Kategorizovanje Vesti SF2

[ Pregleda: 2304 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.