Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba mi program za upisivanje nota

[es] :: Muzička produkcija :: Treba mi program za upisivanje nota

[ Pregleda: 9247 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjan777

Član broj: 19505
Poruke: 69
*.aon.at



Profil

icon Treba mi program za upisivanje nota02.04.2004. u 14:44 - pre 243 meseci
Treba mi neki program za upisivanje nota na notni sistem i da to mogu da preslusam, ev. snimim. Dakle neki jednostavan program. Probao sam sa Cakewalk Pro Audio 9.03, ali mi je suvise komplikovano. Treba mi neki skroz jednostavan i mali program. Ako neko zna zahvaljujem se unapred!
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: Treba mi program za upisivanje nota02.04.2004. u 16:14 - pre 243 meseci
Probaj programe kao sto su Sibelius ili Finale. Relativno su jednostavni za koriscenje, naravno, nakon sto procitas pravila za koriscenje. :)) Mozes da napravis modifikacije sto se tice razlicitih instrumenata, kao i da uradis automatsku transkripciju za pojedine instrumente. Mozes cak i da aranziras za citav orkestar. :)

Za pocetak predlazem da pokusas da osnovnim programima, i da vidis da li ti odgovaraju. U svakom slucaju, Sibelius Professional ima mnogo vise mogucnosti, ali vjerujem da ces i sam vidjeti prednosti/minuse.

Takodje, sa profesionalnom verzijom Sibelius-a imas mogucnost da izdajes svoje aranzmane. Predlazem da odes kod distributera i pitas ih za demonstraciju.

MissPiggy:)
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: Treba mi program za upisivanje nota03.04.2004. u 10:39 - pre 243 meseci
Srdjanje, nista te ne zaustavlja da skidas demo verziju svaka dva-tri mjeseca. :)

Sto se tice crack verzija, vec pitas drugo pitanje, i skreces sa teme, pa bih ti predlozila da pogledas sljedeci link: http://www.elitesecurity.org/forum/37 i pri vrh strane mozes da nadjes sljedece:

'Ovo NIJE servis za traženje CRACKOVA i SERIJSKIH BROJEVA za programe. Za to koristite search engine, a takve poruke će biti obrisane. Ukoliko želite SAMI da crackujete neki program i treba vam pomoć oko toga, dobrodošli ste i nadamo se da ćemo zajedno naučiti nešto novo.'

Ako ti treba objasnjenje, pitanje je vec pitano, Tema: 'Zasto se brisu postovi?', Forum: Predlozi i pitanja

http://www.elitesecurity.org/tema/48294



MissPiggy:)

 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.vdial.verat.net

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Treba mi program za upisivanje nota05.04.2004. u 17:43 - pre 243 meseci
Probao sam jednom prilikom besplatan program ANVIL Studio, koji sam našao na download.com. Solidan program, radi lepo to upisivanje nota i slušanje šta si napisao.
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Nidza11
Beograd

Član broj: 63842
Poruke: 58
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Treba mi program za upisivanje nota27.07.2005. u 19:15 - pre 227 meseci
Pre par godina sam video neki program, mislima da se zove FINALE 2000. Probj a to da nadjes.
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Treba mi program za upisivanje nota28.07.2005. u 16:28 - pre 227 meseci
da ti si to pre par godina video, a tada je trebalo i da odgovoris u ovaj prastari topic.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Treba mi program za upisivanje nota29.07.2005. u 09:39 - pre 227 meseci
Ma bre, kolega... ES-Flashback je ČUDO!

hahahahhahaha!
 
Odgovor na temu

urghee
Urgi Tichmi
Beograd

Član broj: 62013
Poruke: 12
*.229.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Treba mi program za upisivanje nota20.08.2005. u 22:53 - pre 226 meseci
Guitar pro.
 
Odgovor na temu

chomi_ns
Novi Sad

Član broj: 65432
Poruke: 7
*.www.dial-up.TeamNET.ws.



Profil

icon Re: Treba mi program za upisivanje nota21.08.2005. u 13:41 - pre 226 meseci
Probaj FINALE 2004 (ili bilo koju verziju FINALA). Note se lako i brzo unose (Speedy entry tool) preko numericke tastature. Potrebno je malo vremena da se snadjes u programu i udjes u fazon al' kad to prebrodis ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Treba mi program za upisivanje nota

[ Pregleda: 9247 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.