Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 144 145 146 147 148 149 150 151 152

[ Pregleda: 597215 | Odgovora: 3037 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2780



+715 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.06.2024. u 19:24 - pre 45 dana i 9h
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Citat:
Jednostavno, neko smatra da zemlja treba da se vodi drugačije, ali nema novac da bilo šta pokrene
A kako to da svi ti koji "smatraju da zemlja treba da se vodi drugačije" - kao "čudo" to "smatraju" TAČNO ONAKO kako to želi Amerika?!?!

Što majku mu neko od njih ne "smatra" da zemlja treba da se vodi kako to želi na primer Indija, Rusija ili BILO KOJA zemlja koja nije Amerika? Kako se to objašnjava?

Ko brani Indiji i Rusiji da finansiraju "opoziciju" u drugim zemljama? U slučaju Rusije i recimo Kine ima jedan problemčić: oni to ne umeju da upakuju kroz neke fondacije tako da pravno gledano stvarno izgleda da pomažu razvoj demokratije u drugoj državi i da ta demokratija u tim državama i stvarno zaživi, već i danas imaju pristup kao Kominterna pre oko 100 godina.

Drugo, nema šta da se objašnjava, iako nije ta Amerika idealan model, daleko od toga, svi bismo se mogli složiti da je bolji model Danska ili možda Norveška, Švedska, Novi Zeland, itd., Amerika ima najviše para za "bacanje", a ima i najjači motiv da širi tu "demokratiju", jer što ima više prijateljskih režima po svetu, to će lakše da iskontroliše one koji joj teraju kontru i po njihovoj doktrini predstavljaju opasnost po globalnu dominaciju SAD, a time i direktnu opasnost po SAD na duže staze. A oni neće da čekaju da im neprijatelj dođe na granicu.

Ovo je samo rezonovanje, ne znači da podržavam SAD i njihovo finansiranje raznih NVO, ali mi možemo ovde divaniti o tome ceo dan do podne, to njihovu politiku neće promeniti.


Nego, kako ide sa ovom povredom kod Novaka, njemu je definitivno najbolje da se povuče što pre, eventualno ako uspe da se oporavi za Olimpijske igre, mada je i to pod znakom pitanja.
To da li će ga neko preteći po rekordima nije ni bitno, teško da će iko ikada u budućnosti imati takvu konkurenciju kakvu je on imao u dobrom periodu karijere, što ipak ima posebnu težinu. Alkaras i da osvoji 30 GS-ova sa ovom ovakvom konkurencijom, mogu ga slaviti koliko hoće kao GOAT-a, uvek bi i kod njega lično ostala gorčina zbog toga što je to ostvario bez ozbiljne konkurencije.
Mada, šta ako se za koju godinu pojavi još veći ili bar približno isti talenat, pa tenis i dalje bude zanimljiv?

Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8435
*.dynamic.sbb.rs.



+1359 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.06.2024. u 21:41 - pre 45 dana i 7h
Citat:
mjanjic: Ko brani Indiji i Rusiji da finansiraju "opoziciju" u drugim zemljama? U slučaju Rusije i recimo Kine ima jedan problemčić: oni to ne umeju da upakuju kroz neke fondacije tako da pravno gledano stvarno izgleda da pomažu razvoj demokratije u drugoj državi

Ovo je nešto što sam samo ovde čuo i potpuno mi je neverovatno, da ne kažem idiotski...To nema ni kod Hrvata.

Dakle, pošto je USA kriminalac i zločinac, a to je, jelte, sasvim prirodno, normalno i poželjno (!?!) - ko onda brani Indiji, Kini, Rusiji ili bilo kom drugom da takođe budu zločinci?!?!? Jel tako?! 🤯🤯

NE, TO NE ZNAČI da i oni i ceo svet treba da budi zločinci - nego znači da USA ne treba tako da se ponaša. Ali avaj, koga oni slušaju i za koga uopšte brinu osim za svoju industriju smrti poznatiju pod imenom "vojni kompleks"...

A to da se govori da je teror prema celoj planeti sasvim "normalan", "pa što i drugi to ne rade" (?!?!) - meni je zaista bizarno i šokantno da neko tako razmišlja 🤯🤯

Ali eto, NATO-propaganda uđe toliko uđe u ganglije ljudi da se krajnje zločinačko ponašanje smatra pod "normalno" i ljudi pitaju "pa ko brani drugima da se i oni tako ponašaju" ?!?! 🤯🤯

Citat:
ima i najjači motiv da širi tu "demokratiju"
Huhuh, koliko samo puta upotrebljen prljavo-propagandni izraz za teror prema celoj planeti 🤮

Citat:
A oni neće da čekaju da im neprijatelj dođe na granicu.
Naravno da oni neće dozvoliti da im rusi, niti bilo ko, dođe na granicu.

Ali zato su ONI na ruskoj granici, jer to je, jelte, po zapadnoj propagandi sasvim "normalno" i poželjno?!? 🤮🤮

A zašto i drugi to ne rade, pa ko im brani?? 🤯🤯 Jel tako?!?

Citat:
Ovo je samo rezonovanje, to njihovu politiku neće promeniti.
Eno im od danas ruske podmornice sa hipersoničnim nuklearnim raketama kod Kube, na 150km od USA granice.

Akcija (sa velikim zakašnjenjem) - izaziva reakciju... Tražili ste - gledajte..


edit: ne treba ništa da znaš, dovoljno je samo amerikance da slušaš - i sve je jasno:

https://www.youtube.com/watch?v=HfoSDc5sH8Y

Ali takvi se slabije vide, za razliku od onih koji su direktno plaćeni iz NATO kuhinje, koji oči izbijaju.

[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 12.06.2024. u 17:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

nato_bot

Član broj: 335224
Poruke: 16



+17 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred12.06.2024. u 05:09 - pre 44 dana i 23h
Citat:
mjanjic

Nego, kako ide sa ovom povredom kod Novaka, njemu je definitivno najbolje da se povuče što pre, eventualno ako uspe da se oporavi za Olimpijske igre, mada je i to pod znakom pitanja.

Koliko vidim Mister Djoković je na spisku igrača za Wimbledon 2024 zajedno sa šeprtljama poput Alcaraza, Berrettinija, nekog Rafael Nadala, ...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
151.36.121.*



+439 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred12.06.2024. u 16:42 - pre 44 dana i 12h
Kad u ruci imas samo cekic, sve ti lici na ekser, pa ides okolo i zakivas bez ikakvih kriterijuma:
Citat:
Za odnos "zapada" prema Novaku smo apsolvirali, to zna cela planeta XX godina.

Ali pogledaj kako se Italijani odnose prema ovom ženskom srpskom detetu, u trenutku kada ona postaje seniorski vicešampion Evrope:

https://www.facebook.com/watch...0931&rdid=QjOWXJyNr4tScq0u

Da li je po tebi to u redu?

Da vidimo sta kaze Angelinin tata, valjda je on merodavan da kaze kome se zvizdalo:
https://sportklub.n1info.rs/at...-besan-nisu-angelini-zvizdali/
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8435
*.dynamic.sbb.rs.



+1359 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred12.06.2024. u 19:18 - pre 44 dana i 9h
Java je objasnio, toliko smo navikli da pljuju Novaka i zvižde mu na svakom koraku da sam pomislio da je i to takav slučaj, ali pazi:

Niko od tih degenerika koji zvižde Novaku još ni ne zna ko je Angelina. Čekaj malo da postane poznate i/ili uzme neku jaču medalju.

Da li je neko spreman da se kladi da će i ona prolaziti isto ili slično kao Novak?

U svakom slučaju ovaj post će ostati pa će svako za par godina moći da se vrati vidi kad sam i šta napisao.

Patološka mržnja zapada prvenstveno prema Rusiji, a sledstveno i prema nama "malim Rusima" je enormna, rekoh dovoljno je samo pogledati komentare običnih ljudi na neku vest i sve je jasno.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2780



+715 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred13.06.2024. u 09:13 - pre 43 dana i 19h
A ti to prošao ceo Zapad uzduž i popreko, pa znaš da mrze ruse i srbe samo tako, i da je to baš patološka mržnja?

Mogao bi neko drugi, čitajući tvoje komentare, recimo da zaključi da svakog ko misli drugačije nazivaš nato-trolom i da prema takvima gajiš patološku mržnju. Ali, ovde na ovom forumu su kod tebe i nož i pogača, tako da sve ono na šta se žalimo kad je u pitanju Zapad, a posebno SAD, imamo i ovde na ovom forumu, samo drugačije upakovano - da onaj ko ima moć i vlast, smatra da treba da bude samo kako on kaže, jer je on uvek u pravu, inače ne bi imao moć i vlast.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8435
*.dynamic.sbb.rs.



+1359 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred13.06.2024. u 16:11 - pre 43 dana i 12h
Nisam prošao ceo zapad ali nije da sam prošao malo i naravno da nemam nikakva loša iskustva, izlišno je to reći.

Ali sam sasvim siguran da uzorak koji imam nije odgovarajući, jer su to ljudi slični meni, apolitični, bave se svojim biznisima, itd, svakako drugačiji od prosečnih/običnih.

A te obične koje sam pomenuo (i to ne naravno ne sve od njih), lako vidim na netu u trocifrenom broju ispod vesti na NATO medijima koje pratim, a koje sam pročitao verovatno u četvorocofrenom broju.

Kada to pomnožiš, dobiješ sedmocifreni uzorak koji je DALEEKO veći od uzoraka svih nas ovde zajedno, i samim tim je prilično relevantan.

O tome pričam.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2780



+715 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.06.2024. u 14:40 - pre 41 dana i 14h
Takvi su opet u manjini na Zapadu, kao što su u ogromnoj manjini i oni koji zvižde Noletu na mečevima i sl.

Većinu boli uvo za spoljnu politiku, dok sa druge strane upravo u zemljama kao što su Kina, Rusija, pa i Srbija, narod samo bistri o međunarodnoj politici, jer unutrašnju politiku i generalno stanje u zemlji ne može da promeni (ne može ni u međunarodnoj, ali o tome je bezbednije i bezazlenije pričati).
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16699
87.116.133.*



+7182 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.06.2024. u 15:10 - pre 41 dana i 13h
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Nisam prošao ceo zapad ali nije da sam prošao malo i naravno da nemam nikakva loša iskustva, izlišno je to reći.

Ali sam sasvim siguran da uzorak koji imam nije odgovarajući, jer su to ljudi slični meni, apolitični, bave se svojim biznisima, itd, svakako drugačiji od prosečnih/običnih.

A te obične koje sam pomenuo (i to ne naravno ne sve od njih), lako vidim na netu u trocifrenom broju ispod vesti na NATO medijima koje pratim, a koje sam pročitao verovatno u četvorocofrenom broju.

Kada to pomnožiš, dobiješ sedmocifreni uzorak koji je DALEEKO veći od uzoraka svih nas ovde zajedno, i samim tim je prilično relevantan.

O tome pričam.


Znaci, to sto si video svojim o cima i cuo svojim usima manje vrednujes (u smislu relevantnosti) od anonimnih komentara gde nemas pojma ko je pisao i u koju svrhu? Kako uopste mozes znati da ti "komentatori" uopste postoje i da, ako postoje, nisu samo botcine sa farmama 'nick-ova' koje su placene da masovno seju razdor i histeriju?

Mislim da je bolje da vise verujes svojim ocima i usima umesto masovnih medija ciji je glavni cilj generisanje skandala i losih emocija kod citalaca kako bi bili zakucani na njihov BS. Ne samo ti, nego svi mi.

Napisao sam ti vec i moje iskustvo, (koje je isto kao i tvoje) - imas jos ljudi ovde koji ce isto to da potvrde.

Da li to nesto govori?

Nadji >bilo koga< zivog ovde ko ce da kaze da Novaka "ljudi mrze" na nekom "zapadu" - to nece ici. Evo neka se jave ljudi ovde, sa dobrom namerom, i kazu da nije tako i da tamo na nekom "zapadu" obicni normalni ljudi mrze Djokovica. Da se kladimo da se to nece desiti.

Mozda je dobar razlog da se razmisli o poverenju u nacine informisanja i 'izvore' 'informacija'.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8435
*.dynamic.sbb.rs.



+1359 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.06.2024. u 02:32 - pre 40 dana i 2h
Možda sam trebao jače da odvojim situaciju sa Novakom od odnosa prema nama i ratu, uopštio sam jer lično ne mislim da ima preterane razlike, pa evo:

Što se tiče odnosa prema Novaku, svi smo videli XXX njegovih mečeva gde je odnos publike prema njemu praktično uvek isti, a to je jasno negativan.

Ako iz nekog razloga postoji neko ko to nije video, hteo sam ponovo da pokažem klip koji sublimira XX takvih situacija, okačio sam ga već bio ovde u temi, ali naravno da je kriminalna NATO institucija poznatija pod imenom Google, o kojoj sam do juče imao odlično mišljenje, UKLONILA taj video, na kom se čisto i jasno vidi ponašanje zapadne publike prema Novaku.

Dakle, to nisu ni plaćenici, ni botovi, ni AI-generisani šta-ja-znam, nego su to živi ljudi koji su skupo platili karte da bi došli na vrhunski teniski meč.

I UMESTO da uživaju u privilegiji da uživo gledaju GOATa - oni mu zvižde, ometaju ga, provociraju, zatim srčano, nadmeno i agresivno navijaju za protivnika, što smo XXX svi puta imali prilike da vidimo.

A što se tiče odnosa prema nama "malim rusima", on je isti kao prema rusima, a valjda se to zna kako to izgleda.

Ko ipak ne zna, to može lepo videti iz zapadnih medija, ja pratim više njih, evo recimo samo ovaj je dovoljan i sve je jasno:

https://t.me/pilotblog
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2780



+715 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.06.2024. u 11:42 - pre 39 dana i 17h
Velika većina običnog sveta ne može da priušti kartu za te mečeve, tako da oni nisu reprezentativan primer.

Evo, na meču koji je nakon 5 setova izgubio Laslo Đere, sa tribina je za onog nemca navijala neka grupa koji su verovatno zalutali tu sa neke fudbalske utakmice, posle sam ih čuo i na nekom od mečeva narednih dana, tek kasnije pogledam "highlights" gde je publika znatno utišana i to ne smeta toliko, ali meč sam gledao na nekom stream-u gde se publika čula isto kao i igrači i sudije na terenu, i baš je iritiralo, možeš misliti koliko tek na živce ide bar jednom od igrača.
Ali, opet, to su oni koji su mogli i HTELI da plate kartu da budu tu, većinu građana tenis ne zanima.

Inače, zašto recimo ne zvižde toliko Jokiću i ostalim našim igračima u NBA? Čak i ako se desi, nije za poređenje sa tenisom i Novakom.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8435
*.dynamic.sbb.rs.



+1359 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.06.2024. u 16:30 - pre 39 dana i 12h
Smešno je i besmisleno porediti Jokića koji je utopljen u američki klub i igra za njega - sa Novakom koji je individualac i koji je XXX puta prebio i ponizio XX zapadnih miljenika "sa pedigreom", a sa njima i njihovu degenerisanu publiku.

I UMESTO da ta ista publika doživi da ima privilegiju da ispred sebe gleda čoveka koji ispisuje istoriju - oni mu zvežde, maltretiraju ga i ometaju?!? A da ne pričam o odnosu sudija prema njemu, izbacivanju sa Grand-slemova i slično, to je tek bizarno..

Ne postoji ni jedan a pogotovo vrhunski sportista, sa takvim odnosom publike prema njemu.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2780



+715 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.06.2024. u 16:44 - pre 39 dana i 12h
Nije samo to što je u pitanju individualni sport, nego znamo kako je tenis nastao i KO ga je igrao decenijama pre nego što su pripadnici "običnog" plebsa mogli čak i da pomisle da uzmu reket u ruke.

Ista priča kao sa golfom, setimo se koja je frka bila da Tajger Wuds postane član kluba u koji do tada crnci nisu mogli ni da privire, osim možda kao radna snaga na najnižim poslovima održavanja.

Ta "elita" sa Zapada posmatra sve nas sa Istoka kao nižu sortu ljudi, pa tako ne mogu da svare nikoga ko napravi bilo kakav uspeh u tim sportovima koji su izvorno nastali i praktikovani samo među bogatom elitom.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8435
*.dynamic.sbb.rs.



+1359 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.06.2024. u 16:54 - pre 39 dana i 11h
Citat:
mjanjic: Ta "elita" sa Zapada posmatra sve nas sa Istoka kao nižu sortu ljudi, pa tako ne mogu da svare nikoga ko napravi bilo kakav uspeh u tim sportovima koji su izvorno nastali i praktikovani samo među bogatom elitom.
Naravno da je tako i problem je što mi UMESTO DA IH ŽIGOŠEMO i osudimo zbog toga - mi prihvatamo zdravo za gotovo da smo niža rasa, u smislu "tako je kako je, eto mora tako" ?!?!?!

MORE MRŠ, degenerisana pljačkaška bando!!
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.46-151.wind.it.



+439 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred17.06.2024. u 20:08 - pre 39 dana i 8h
Gledao sam uzivo Djokovica na Australian open-u 2018. Protivnik Amerikanac, tribine pune. Nijedan zvizduk, sasvim korektno navijanje i za jednog i za drugog. Na kraju, Nole pobedio, aplauzi, intervju, pozdrav publici i cao zdravo.

Pri tome, Federer i Nadal ucestvuju, AO kompleks prepun njihovih navijaca ( ne njihovih zemljaka, uglavnom Australijanci). Po mojoj proceni velika vecina publike na samom mecu nisu bili Novakovi navijaci, ali su se sasvim korektno ponasali.

Jel to relevantan uzorak za utisak da vecina naroda dolazi prosto da gleda tenis, a ne da mrze Srbina, ili da ne verujem svojim ocima zatrovanim nato propagandom, ziv nisam da saznam.
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8435
*.dynamic.sbb.rs.



+1359 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred23.06.2024. u 20:15 - pre 33 dana i 8h
Sad tek vidim ovo:
Citat:
morihei ueshiba: Jel to relevantan uzorak za utisak da vecina naroda dolazi prosto da gleda tenis, a ne da mrze Srbina, ili da ne verujem svojim ocima zatrovanim nato propagandom, ziv nisam da saznam.
Naravno da jedan meč u to u Australiji nije relevantan uzorak, da li je to potrebno reći?

Da li iko normalan jedan meč može proglašavati relevantnim, kada smo ih videli stotine i videli taaačan pattern ponašanja zapadne publike?

Pročitaj moj post gore a i ranije postove, i da ništa ne znaš od ranije - sve je jasno.

Ako si ti iz priloženog, a to traje skoro 20 godina, zaključio drugačije, ja ti se divim kako si to uspeo 🤮

 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2780



+715 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred25.06.2024. u 14:22 - pre 31 dana i 14h
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Citat:
mjanjic: Ta "elita" sa Zapada posmatra sve nas sa Istoka kao nižu sortu ljudi, pa tako ne mogu da svare nikoga ko napravi bilo kakav uspeh u tim sportovima koji su izvorno nastali i praktikovani samo među bogatom elitom.
Naravno da je tako i problem je što mi UMESTO DA IH ŽIGOŠEMO i osudimo zbog toga - mi prihvatamo zdravo za gotovo da smo niža rasa, u smislu "tako je kako je, eto mora tako" ?!?!?!

MORE MRŠ, degenerisana pljačkaška bando!!


Ti izgleda ili slabo kapiraš ili si bukvalista pa se uhvatiš doslovno za nečije reči bez razmišljanja šta je poruka!
Nisam rekao da podržavam takav stav te "bele elite" koja je decenijama mislila da su tenis i golf rezervisani samo za njih i gde su novopečeni bogataši teškom mukom i uz preporuke višegeneracijskih članova kluba mogli da steknu status člana, naprotiv.

Međutim, ti previđaš jednu bitnu stvar: danas svako ko preko noći (ili za deceniju-dve) dođe do malo ozbiljnijih para, pa može da ide da gleda tenis i golf, umisli da je neka elita i gleda da se ponaša kao ta elita, ali je to fino i po modernim principima "demokratije" sve upakovano u navijanje za "omiljenog igrača".

Sad mi kao njih treba da mrzimo... OK, ali prvo da vidimo šta se dešava u Srbiji, već u školskom uzrastu klinci misle da je suština života imati od drugih bolje patike, bolji auto, itd., ali se na zaustaviti tu, nego kecati one koji ne mogu da priušte svih 5 kombinacija boja najnovijeg modela Džordanki i sl.
Mislim da nam je to malo preči problem nego da li je tamo u Njujorku publika zviždala Novaku. Ili oni primeri u Srbiji da roditelji šamaraju decu kad izgube teniski meč vičući koliko su novca potrošili na njihove časove.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8435
*.dynamic.sbb.rs.



+1359 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred26.06.2024. u 14:11 - pre 30 dana i 14h
"Slabo kapiram", "bukvalista", šta ti pričaš.. 🤯

Koga briga za samozvanu "belu elitu" ?! I koga briga šta su oni umislili? 🤯

Samo sam rekao da je jadno, bedno i tužno što od te mržnje prema Rusima/malim Rusima-Srbima ne mogu da se izdignu ni kada gledaju mečeve najboljeg svih vremena.

Citat:
mjanjic: Sad mi kao njih treba da mrzimo...
Ne mrzim ih nego ih prezirem, jer su jadni.

Citat:
OK, ali prvo da vidimo šta se dešava u Srbiji, već u školskom uzrastu klinci misle da je suština života imati od drugih bolje patike, bolji auto, itd., ali se na zaustaviti tu, nego kecati one koji ne mogu da priušte svih 5 kombinacija boja najnovijeg modela Džordanki i sl.
Otkud sad ovo, kakve ove veze ima sa bilo čim...

Citat:
Ili oni primeri u Srbiji da roditelji šamaraju decu kad izgube teniski meč vičući koliko su novca potrošili na njihove časove.
O ovome znam jako puno, ali ni to nema nikakve veze sa temom, to je posebna tema i možeš je otvoriti ako želiš.
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1952
77.46.139.*



+375 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred27.06.2024. u 11:21 - pre 29 dana i 17h
Ne verujem da Novaku zvižde zato što je Srbin.

Ne sećam se da je iko zviždao Ani Ivanović ili Jeleni Janković kada su bile broj 1.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2780



+715 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred28.06.2024. u 11:22 - pre 28 dana i 17h
Narod k'o narod, radije navijaju za nekog nemca ili španca isto kao što kod nas veliki procenat ljudi radije navija za nekog rusa, rumuna ili čak kineza nego za nemca, švajcarca, francuza, britanca, itd.
Ne znači da neko voli ruse, kineze, a mrzi nemce ili francuze, nego jednostavno ako hoće da navija, izabere tako iz nekog svog, na osnovu nekih trendova u državi, na osnovu neke ideologije kojoj je naklonjen, na osnovu možda neke indoktriniranost da su rusi i kinezi dobri, a nemci i francuzi zli, zbog Kosova, zbog NATO, ima milion razloga da se navija za ili protiv nekoga, ali to ne znači da tu mora postojati neka istinska mržnja prema nekom sportisti ili neka ne znam kakva ljubav prema nekom drugom sportisti.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 144 145 146 147 148 149 150 151 152

[ Pregleda: 597215 | Odgovora: 3037 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.