Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 545932 | Odgovora: 2889 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8058



+1746 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred27.03.2019. u 18:49 - pre 60 meseci
Oduvek mi je i licio na Kozu

Posebno kada je stavljao perike Sarapove i vrckao ??

Na jarca nikada , al to su vec neke druge teme , o kojima u nasoj drzavi se vise ne sme pisati , odmah te proglese da si homofobican
 
Odgovor na temu

Everovic

Član broj: 339896
Poruke: 63



+116 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred27.03.2019. u 18:55 - pre 60 meseci
Najveća uvreda za homofiličnog čoveka je proglasiti ga homofobičnim.
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 393



+134 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred27.03.2019. u 20:55 - pre 60 meseci
kao neko ko dugo igra tenis amaterski, mislim da se Novakov najveci problem nalazi u servi. Njegova serva znatno zaostaje za ocekivam servom igraca njegovog ranga, zpravo mi vec sad govorimo o jednom od najboljih tenisera SVIH vremena, ne samo trenutno.

On je nekoliko puta pokusavao da je popravi ali nije uspeo. Da sad ne ulazim kako i zasto je to tako, uglavnom slabasna serva je propustena prilika za lak poen i jeftin, bilo kroz as ili slab ritern. Mnogi slabiji teniseri a bolji serveri u stanju su da dobiju mec ako lepo serviraju, a on jos bude malo dekoncentrisan. Novak je zato i igrac koji je izgubio navise GS finala, jer kad dodjes do kraja prilicno si umoran od trcanja i jurcanja i ako te serva ne posluzi da brzo zavrsis poen mozes da se slikas...

Ne verujem da Novak uzima nesto nedozvoljeno. Zasto bi to radio ? Narocito sad kad je vec sve poosvajao i kad bi mu neki ban od godinu dana znacio kraj karijere ?! Pre sam sklon da poverujem da se on stedi da osvoji ono sto mu je bitno a to je par GS da moze da pretekne Federera. Videcemo, sad pocinje sljaka u Evropi Monako Rim Madrid i naravno Pariz.
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred27.03.2019. u 22:31 - pre 60 meseci
Ja ne tvrdim da on uzima bilo šta što je ne dozvoljeno.
Samo konstatujem šta on lično kaže da koristi a to su "pilule koje ublažavaju bol" i "antiinflamatorne pilule""

Što se tiče antiinflamatornih narkotika oni su generalno zabranjeni ali se mogu koristiti uz neke dozvole.
Pretpostavljam da ih je zato i naveo jer ima odgovarajuća odobrenja.
Dakle, formalno-pravno je "čist" a faktički može biti drogiran.

Šta su "pilule koje ublažavaju bol" možemo samo nagadjati od paracetamola sve do morfina.

Ostalo je nejasno šta je još upotrebljavao kao "kratkoročna rešenja" jer kako kaže:
Citat:
gledajući i vrebajući za nekim kratkoročnim rešenjima, poput antiinflamatornih pilula

Tj. "antiinflamatorne pilule" su samo primer odnosno neka ali ne sva "kratokoročna rešenja".

 
Odgovor na temu

Everovic

Član broj: 339896
Poruke: 63



+116 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred27.03.2019. u 22:40 - pre 60 meseci
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred27.03.2019. u 22:54 - pre 60 meseci
Kad se vratim iz kladionice prokomentarisaću i ostatak izjave.

 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred28.03.2019. u 02:39 - pre 60 meseci
kao neko ko aktivno prati tenis iz fotelje... mislim da je njegov trenutni problem u izvodjenju udarca kojim treba da resi poen. 90 posto tih udaraca su mlaki i idu ka sredini terena. mislim da je tu beker da mu ne bi dozvolio takav nacin igre. najbolji primer je bas sa agutom. dodje u poziciju da zavrshi udarcem poen i umesto da paralelu posalje po paraleli, salje je ka sredini terena. tu ne govorim kada je prinudjen da vrati rezervisanije jer ga protivnik na to natera, vec kada sam se izbori dobrim udarcima za poziciju.

drugi problem je iz nekog razloga totalni pad u koncentraciji kada servira za set ili mec. tada najcesce odservira najslabije i dozvoli protivniku da se vrati u mec.
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 393



+134 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred28.03.2019. u 06:02 - pre 60 meseci
A mozda mu je profesor bio Lendl on je voleo da gadja igraca cak i kad je imao otvorenu paralelu ili dijagonalu ?

Nikakva posebna koncentracija nije potrebna cak i kad je odlucujuci poen u pitanju. Prva serva je da probas dobro da mu zabiberis znaci snaga na prvom mestu, ako prodje prodje, nekad bude i as, narocito ako ovoj sto ceka ritern u delicu sekunde pomisli na nesto drugo - kraj. To su oni momenti kad igrac ni ne stigne da reaguje samo stoji ukopan.

Uzgred govorecio servi, primetio sam da Djokovic baca loptu izuzetno visoko, cak mozda 1.5m vise od Federera. Ne znam, ali ja mislim da je to uzrok sto su mu serve dosta sporije od Federerovih ili Nadalovih mada ni oni nemaju najjace serve. Idealno i skolski bilo bi da u momentu kada je ruka kojom si izbacio loptu i koja ti pomaze da telo ima osecaj gde se sta nalazi, pre nego sto se skloni i sve bude spremno za lansiranje serve loptica bude u onoj tacki u kojoj miruje ili je tek krenula dole. Tako serviraju N i F i vecina, sa druge strane loptica kod djokovica propada i po metar metar ipo i dobija kobno ubrzanje i energiju koju on mora da savlada, takodje mora i teze da je nanisani jer se brze krece. Umesto da je raspizdi kad skoro pa miruje.

Takodje i kad sprema servu pravi neobicno duge pauze jer verovatno brine kako ce najbolje zahvatiti lopticu. )))


I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred28.03.2019. u 09:31 - pre 60 meseci
pa da gadja, taj bi udarac trebao da ima snagu, da protivnik ne moze da ga izbegne ;0 ovaj je daleko od toga... onako kako bi izvodio da nemash sigurnost u svoje udarce. pa se plasish da igras rizicnije i ides na sigurnu varijantu. sto se tice izvodjenja udaraca, vidi kako servira delbonis, ko da igra badminton, a opet uspe da na kraju napravi brz zamah i brzo je posalje.
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 393



+134 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred28.03.2019. u 09:53 - pre 60 meseci
ne ne radi se o tome da se djokovic boji da odservira jace, nego jednostavno ne moze. To mu je limit.

Pogotovo ne kod prve serve gde je poenta da bude jaka. Naravno moras biti uvezban da budes i precizan. Druga serva je vec sporija i retke su greske. Npr Djokovic ima oko 62% prve serve, a duplih greska mozda po 3-4 na mecu od 5 setova. Zanemarljivo.

A druga stvar, nemoj zabraviti da kad serviras za set ili mec, ovom drugom je veca frka nego tebi i on dobija adrenalin i pogadja nemoguce.
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.181-84-0.telecom.net.ar.



+531 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred26.04.2019. u 15:13 - pre 59 meseci
Citat:
Matroz: Izvinjavam se svima za offtopičenje, necu vise,
al citajuci o interesantnom problemu na Elektrotehnika odeljku tek sad skapirah, ova nakaza misli da koristim vise nickova:


Duzan sam odgovor:

Nisam taj za koga mislis da jesam.
Znaci, banovat sam jedanput i Matroz je prva i jedina reinkarnacija.

Nadam se da nakaza sad moze mirno da nastavi sa brojanjem vozova i vagona
sve dok nestigne usamljena dizelka i zaustavi se ispred njegovog prozora.


Jbt Matroz nije tebi lako
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred26.04.2019. u 21:48 - pre 59 meseci
Nisi trebao.
Izgubio je nekoliko dana lupajući glavu šta sam to napisao!
Koliko će mu tek trebati da ukapira šta si ti napisao?



A sad veoma ozbiljno, stiže masters u Rimu.
Šljaka jaka, Nadal i Djokovć su in a za Federera se ne zna.
Ja sam već kupio nekoliko karti za ložu, javlja RTS.


 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8058



+1746 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred26.04.2019. u 22:59 - pre 59 meseci
Ma to je sigurica

Prvo kolo je slobodan .

2. pobedjuje nekog levaka .

3. Dovidjenja , vidimo se u Rimu
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 393



+134 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred27.04.2019. u 21:52 - pre 59 meseci
Pomalo je cudno da u tenisu vec mozda citavu deceniju nema pojava nekog velikog asa. Cak mislim da je i Djokovic kao i Murray, poslednji veliki as koji se pojavio a to je bilo jos 2008 u Australiji. Federara i Nadala i Djokovica jednostavno nema ko da smeni.

Takva tura.

Bice zanimljivo kad oni stvarno zbog godina vise ne budu mogli da igraju, na vrhu tenisa semnjivace se bar 10tak podjednakih igraca.

Npr Zverev ce sigurno biti broj 1, verovatno i Tsitsipas i Rusi Khachanov i Medvedev.
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2323 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.05.2019. u 07:00 - pre 59 meseci
Stručnjaci za tenis i sportsku psihologiju, šta kažete o ovim događajima sa Gimelstobom? Od kakvog će to uticaja biti na Novaka?
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 393



+134 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.05.2019. u 07:17 - pre 59 meseci
pa Novak je i Crnogorac pa voli da bude presjednik, ako ako...

sad ce samo da otkrije da li je to svarno a njega ili ne. I to ce biti sav efekat.
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.05.2019. u 11:48 - pre 59 meseci
Citat:
kaćunčica: Stručnjaci za tenis i sportsku psihologiju, šta kažete o ovim događajima sa Gimelstobom? Od kakvog će to uticaja biti na Novaka?


Što bi imalo uticaja na njega?
 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2323 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.05.2019. u 12:55 - pre 59 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Što bi imalo uticaja na njega?


Kao predsednika Saveta tenisera ATP, prozivaju ga drugi teniseri, a danas su osvanuli neki naslovi koji sugerišu problem, tipa: Novak ostao bez najvećeg saveznika... Ne znam da li ga ti "politički" događaji u tenisu mogu destabilisati i biti faktor (ne)uspeha u predstojećim turnirima.
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8058



+1746 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.05.2019. u 13:26 - pre 59 meseci
Meni je ovde Najzanimljivije sto Clan @ Whitewater na forumu u svim temama " prodaje " nam price , o USA demokratiji , ljudskim pravima , pa je Prodavao pricu o Postenom sudstvu i slicne Gluposti u koje ne veruju vise ni mala deca !

Osoba o kojoj je rec , je napala svog bivseg prijatelja i 50 , ej 50 puta ga udario u glavu , i to pred suprugom i detetom !!

Takav jedan nasilnik da nije to sto jeste i da je slucajno Crn , dobio bi nekoliko godina teske robije u USA . Medjutim u toj istoj USA ovaj Manijak , dobija 60 dana korisnog rada ??? Primerena kazna

Ajde @ Whitewater prodaji nam sada pricu o Postenom i nezavisnom USA sudstvu , gde su svi gradjani USA jednaki pred zakonom i sudom i ostale bajke za Budale !!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16681
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7166 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.05.2019. u 13:41 - pre 59 meseci
Svi gradjani jesu jednaki - do poslednjeg dolara. Posle toga, postaje malo za*banije :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 545932 | Odgovora: 2889 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.