Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?

[es] :: Video karte i monitori :: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?

[ Pregleda: 4478 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
*.beotel.net



Profil

icon Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?07.04.2004. u 01:44 - pre 243 meseci
U jednoj firmi koja prodaje polovnjake sam video
19" i 21" Mitsubishi diamondtron flat screen
monitore sa 6 meseci garancije!


21" model me je odmah ocharao! :) Ljubav na prvi pogled! 15 hiljada dinara.

19" je jeftinija varijanta, za nekih 9 hiljada.



Molim vas, svi koji ste imali iskustva sa ovim monitorima, i uopshte chuli neshto, da mi kazete da li ovo treba uzimati ili ne!


Hvala!
IvanVuk
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?07.04.2004. u 07:53 - pre 243 meseci
To su dobri monitori, ali ti osmotri malo bolje tu sliku i raspitaj se kakvu garanciju daju...
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
*.beotel.net



Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?08.04.2004. u 13:56 - pre 243 meseci
Ponecu CD sa nekim programima za testiranje monitora, sa raznim testovima vezanim za boje, oshtrinu, rezolucije, belinu...


Valjda su 2000 godishte, shto znachi da i nisu tako matori!
IvanVuk
 
Odgovor na temu

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
*.beotel.net



Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?08.04.2004. u 14:05 - pre 243 meseci
Da li je josh neko imao direktnog iskustva sa tim monitorima, koliko je prijatan rad, stabilna slika, oshtrina...


Shto vishe mishljenja, hvala!
IvanVuk
 
Odgovor na temu

golubg
Golubovic Goran
systeme administrator/IT manager
beograd

Član broj: 19019
Poruke: 31
*.etf.bg.ac.yu



+1 Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?03.05.2004. u 15:39 - pre 242 meseci
Ja sam video isto jedan 21" i svideo mi je se.Pazi samo kad ga testiras da li nema slucajno "duhove " tj, da li ima piksela koji se ne gase .(to su osteceni pikseli koji su nastali usled dugog drzanja jedne te iste slike na racunaru ,tj nije bilo ili nije bio ukljucen screen saver).I jos jedna stvar znaj da je taj monitor dosta radio u svojoj proslosti jer su oni bili najcesce na grafickim radnim stanicama.pozdrav
Golub
 
Odgovor na temu

matija-s
Planetary Assault Systems

Član broj: 11804
Poruke: 610
*.xnet.hr



Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?03.05.2004. u 16:58 - pre 242 meseci
Citat:
da li ima piksela koji se ne gase .(to su osteceni pikseli koji su nastali usled dugog drzanja jedne te iste slike na racunaru ,tj nije bilo ili nije bio ukljucen screen saver).


Ajde mi molim te ovo malo obrazlozi ili argumentiraj.Nije mi bas jasna tvoja izjava.Thx.

Matija
Disconnect
 
Odgovor na temu

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
195.178.35.*



Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?16.05.2004. u 01:11 - pre 241 meseci
Ljudi, ali shta je onda bolje uraditi:
Kupiti polovan vrhunski 21" monitor koji je mozda radio duugo
ili
nov 17" najvishe klase, iako su svi 17" sada vec mahom low cost modeli, ali npr NEC ili ViewSonic, ili Sony
cena je ista, dakle oko 200 evra.
Shta uraditi
IvanVuk
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.vdial.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?19.05.2004. u 09:42 - pre 241 meseci
Nema pravila. Ja bih dobro osmotrio taj 21'' monitor pre kupovine, na netu se raspitao za datum proizvodnje, karakteristike...i poneo NOKIA test sa sobom :D

Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.vdial.verat.net

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?19.05.2004. u 23:10 - pre 241 meseci
to su odlicni monitori, ja imam jedan takav, ustvari monitor je compaq ali je u njemu mitsubishi-eva cev. mislim da je bolje da uzmes polovan jer mozes da ga vidis pre nego sto ga kupis, za razliku od novih koje ce retko gde da te puste da ih testiras pre kupovine. sto se tice datuma proizvodnje, trebalo bi na svakom monitoru negde pozadi da pise, a takodje sysoft sandra moze da ti ocita datum prozivodnje. nokia test naravno, obavezno ponesi sa sobom.
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
*.beotel.net



Profil

icon Re: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?22.05.2004. u 17:38 - pre 241 meseci
Ja koristim NEC test za monitor, ima gomilu raznih prikaza boja, grayscale, neke gridove za proveru rezolucija, tekst u raznim velichinama za chitiljivost, smena belo crno za proveru shirenja pri svetloj slici i tako josh neke gluposti (mislim, da, nisu gluposti :))), ne znam da li u Nokia testu ima neshto vishe? ne mogu sada da ga probam nemam Win, jel vredi da ga skidam?
IvanVuk
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Valja li Mitsubishi Diamondtron polovan monitor?

[ Pregleda: 4478 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.