Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29

[ Pregleda: 61008 | Odgovora: 566 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
*.internet.mts.telekom.rs.

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina26.09.2018. u 18:34 - pre 24 dana i 8h
Citat:
sasa022:
Iako je falican , bar se tacno zna sta mu sve fali....

Ja ne bih tako rezonovao, cenim da je ovo šta je rečeno samo površinska priča i da ono glavno nije rečeno.

A to je da je ovaj auto krvnički ekploatisan, zato je i zaradio sva ta oštećenja spolja, ali po meni to je manje zlo od raubovanja iznutra, koje se niti vidi, niti je pomenuto.

Ali hebeš ga, hoćeš mlad auto upola cene, pa još i da je The Ikona 2.0TDI....pa šta bi još hteo, da je u dobrom stanju?

Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina26.09.2018. u 21:51 - pre 24 dana i 4h
Po oglasu se vidi da je vozilo vlasnistvo neke lizing kuce, tako da sve sto oni imaju dokumentovano oni su i prikazali bez nekog uvijanja.
Verovatno je auto bio izgreban a lizing kuca je insistirala na farbanju celog auta naravno o trosku vlasnika.

I ostali automobili prodavca su slicna prica.
Jos kako se prodaju takvi automobili.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!

Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina27.09.2018. u 00:07 - pre 24 dana i 2h
Citat:
Ja ne bih tako rezonovao, cenim da je ovo šta je rečeno samo površinska priča i da ono glavno nije rečeno.

Da je benzinac kao onaj Audi od letos , da li bi onda drugacije posmatrao situaciju ???

Pitam se kakva ce prica biti za ovaj Tipo ( od istog prodavca ) kada se sredjen pojavi u oglasima

[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 27.09.2018. u 01:48 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao sasa022 dana 27.09.2018. u 13:43 GMT+1]

Prikačeni fajlovi

Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
*.mediaworksit.net.

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina27.09.2018. u 08:58 - pre 23 dana i 17h

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
93.186.70.*

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina27.09.2018. u 09:39 - pre 23 dana i 17h
Citat:
Nebojsa Milanovic:A to je da je ovaj auto krvnički ekploatisan, zato je i zaradio sva ta oštećenja spolja ...

Ne znam tačno šta ti znači termin "krvinički eksploatisan", ali ti mogu reći da na mom autu ima par tuceta raznih sitnih oštećenja spolja. Pogađaš: na parkingu. Bukvalno ni jedan dodir u toku vožnje.
Oko 1/3 sam ja skrivio (ili sin ) ali 2/3 ostalih sam zaradio ni kriv ni dužan.

Vozim auto svakodevno na posao, par puta nedeljno odem do grada ili bilo koja druga destinacija, po potrebi. I sad, da li ja moj auto "krvnički eksploatišem" ?

Pre puno godina sam se nervirao zarad ogrebotina, sad sam baš cool.

Pametni ljudi su uvek puni sumnji. Samo su budale uvek savršeno sigurne.

Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina27.09.2018. u 13:16 - pre 23 dana i 13h
Nisam zainteresovan za Pasata , nemam razloga ni da branim ni da kudim prodavca , ali cini mi se da ovde postoji kompletna servisna istorija i da nema nesto sto se skriva.

Kojekakve "estetske havarije" su totalno zanemarive , vazno je da karoserija i trap nisu pretrpeli ostecenja.

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
*.static.avana.rs.

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina01.10.2018. u 08:10 - pre 19 dana i 18h
Naravno.

Svaka roba ima kupca. Ljudi kupuju havarisane, a što ne bi čuknut-pa-peglan.

Samo je pitanje cene, i budžeta kojim raspolaže kupac.
Pametni ljudi su uvek puni sumnji. Samo su budale uvek savršeno sigurne.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29

[ Pregleda: 61008 | Odgovora: 566 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.