Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 32 33 34 35 36 37

[ Pregleda: 98032 | Odgovora: 727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157

+2647 Profil

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina14.10.2019. u 20:27 - pre 34 dana i 23h
E da, imamo i psa i on se vozi
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!

Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868

+2236 Profil

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina16.10.2019. u 15:43 - pre 33 dana i 4h
[email protected] Tacno tako Bakara, potreban je kompletan uzivo utisak da se donese zakljucak dal je auto preslo 500.000km ili 50.000km.

Java [email protected] Tacno tako Java. Auto je za mene ALAT. Uzivam u voznji, cuvam ih normalno ali auto je za mene alat i nista vise.

Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
*.dynamic.kdsinter.net.

+256 Profil

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina16.10.2019. u 21:44 - pre 32 dana i 22h
Citat:
bakara:
Pravilo je da nema pravila...

Stanje enterijera moze samo da bude neki orijentir kako se odnosilo prema autu.

ja sam letos gledao senika3 koji je imao pravih 120000km i urednu servisnu istoriju ali je covek vozio kokoske u njemu pa mozete samo da zamislite kakav je bio enterijer i ako je ostatak auta bio u fizicki odlicnom stanju.
Ne, nisam kupio taj...kupio sam drugi koji je bio savrsen pa sam morao glavu da mu radim :)

Ljudi rade sa kolima, sluze im za posao, posle ih prodaju i kupe drugi i tako teraju dalje...ne sluze svima za lickanje i paradiranje zasto je to tesko razumeti.

Za paradiranje su kola preko 20 hiljada evra a ne ovi o kojima se pise to mnogi ne razumeju. U drzavi gde su plate 300,500 evra sta ocekivati nema se za nov auto onda daj nesto da radi posao a da nije skupo.

Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
*.dynamic.sbb.rs.

+893 Profil

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina17.10.2019. u 19:37 - pre 32 dana
Što se tiče enterijera, kod mog auta, za nekih 15 meseci posedovanja i 32.000 pređenih kilometara, ništa se nije promenilo na enterijeru, sve je tip top kao i kad je kupljen. Vozio sam u njemu frižider i gomile nekih stvari, ali uvek zaštitim onom folijom sve da se ne grebe i ne prlja enterijer. Posle 12 godina enterijer i dalje izgleda kao da je sad kupljen auto, iako ima preko 200.000km. Dok sa druge strane kod Picasse imamo problem jer se svake nedelje razvoze klinci na bejzbol treninge sa svom opremom. Auto je u tehničkom i mehaničkom stanju perfektan i posle preko 400.000km ali enterijer nema šanse da se sačuva, jednostavno toliko se vozi i prevozi da je nemoguće održavati enterijer. Da toga nema i on bi bio top stanje sa enterijerom.

Ali prosto kod nekih namena automobila je to mission impossible iako je auto u perfektnom stanju spolja i mehanički i možeš sa njim na kraj sveta u bilo koje doba dana i noći.

Tako da auto sa lošim enterijerom nije apriori za izbegavanje, ali u 90 odsto slučajeva jeste svakako. Samo treba proveriti i ostale stvari pre kupovine detaljno.

I da dodam da je za mene najbitnija urednost motornog prostora (ali da nije opran motor naravno, što većina praktikuje), tu može mnogo da se vidi.

Odgovor na temu

bordzija
Dipl Ing Kruga Dvojke

Član broj: 137771
*.adsl.net.t-com.hr.

+139 Profil

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina18.10.2019. u 13:09 - pre 31 dana i 6h
Pa zato vw i audiju skidam kapu, enterijer pokazuje znake habanja tek posle pola miliona km :-)
Sem bubrega sportskog sedišta koje progleda na pola miliona, sve ostalo je kao novo.
Fujitsu llce 12 dupli izmenjivač u spoljašnjoj jedinici garancija
za dobro grejanje! https://youtu.be/emWSErx2DvI

Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
*.dynamic.sbb.rs.

+893 Profil

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina19.10.2019. u 07:25 - pre 30 dana i 12h
Ma kakvi, vidjao sam VW i Audi posle 150.000km iz jedne firme (bivsi Direct Group, kupljeni novi) koji su unutra raspadnuti bili skroz. Izgrebano, izlomljeno, sedista raspad...

Odgovor na temu

bordzija
Dipl Ing Kruga Dvojke

Član broj: 137771
*.adsl.net.t-com.hr.

+139 Profil

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina19.10.2019. u 15:24 - pre 30 dana i 4h
Pričam o normalnim vlasnicima, ne ta stočna varijanta naročito kod nas. Auto van koji dođe iz italije izgleda bolje unutra nego predsednički automobil kod nas (imao sam priliku sve da ih probam hehe)
Fujitsu llce 12 dupli izmenjivač u spoljašnjoj jedinici garancija
za dobro grejanje! https://youtu.be/emWSErx2DvI

Odgovor na temu

pero_brzi

Član broj: 148348
*.static.isp.telekom.rs.

+4 Profil

icon Re: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina23.10.2019. u 09:12 - pre 26 dana i 10h

Molim vas.Kakav je 2.0 dizel Iz Bmw-a U Avensisu-Corolli 2012,

Servis za tojotu u BG- zemunu , preporuka moze na pp

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Porodični automobil (veći C i D segment) - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 32 33 34 35 36 37

[ Pregleda: 98032 | Odgovora: 727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.