Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!

[ Pregleda: 6464 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kommando
innsbruck

Član broj: 24202
Poruke: 4
*.tirol.surfer.at



Profil

icon Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 18:29 - pre 243 meseci
E drustvo imam jedan veliki problem,ustvari ne znam dali je bas velik ali mislim da jeste.Kupio sam ukraden kompjuter iz firme,nov je potpuno.E sad me interesuje dali se on moze otkriti ako sa njim idem na internet i kakve informacije kompjuter daje na netu da se vide.I ako nesto ide dalis e to moze nekako promjeniti.MOLIM VAS ZA POMOC.hvala
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 18:43 - pre 243 meseci
Predlažem ti da odmah odeš u policiju i prijaviš od koga si kupio. Ovaj forum već ima zabeleženu tvoju IP adresu i tvoje podatke pa me ne bi čudilo da stvoriš sebi etiketu saučesnika u krivičnom delu.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net



+7169 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 18:57 - pre 243 meseci
Saznali smo da koristis provajdera Chello.at u Austriji - i da koristis Windows XP

Ocekuj policiju na vratima vrlo brzo :)

hehehe

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

spartak

Član broj: 5625
Poruke: 631
195.252.86.*



+3 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 19:17 - pre 243 meseci
Jednom sam cuo kako kune jedan covek kome su nesto ukrali - ukljucujuci i "sahranio to sa prvim detetom da Bog da" (misleci na ukradeni predmet)..

Od tad mi ne pada na pamet ni da razmisljam o kradenoj robi, sto i tebi preporucujem. Na stranu zakon.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 20:08 - pre 243 meseci
Cek malo, jel to meni nesto promaklo ??? Kako "ukraden" kompjuter, ako si ga "kupio" u firmi.I ako je kupljen nov u firmi kako znas da je ukraden ???
Preko neta tesko neko moze nesto da provali, ali drugim putevima vrlo moguce.Recimo nadju tog ko ti je prodao kompjuter, a on uputi na tebe, tako da ti je verovatno najbezbolnije da ceo slucaj prijavis policiji, pa onda fino od para koje dobijes nazad odes u firmu iz koje je komp kraden, pa kupis isti taj komp koji je njima vracen nazad :))).Ili mozda nisam razumeo dobro, ali ako hoces da kazes da je neko lapio komp iz neke firme pa ga prodao tebi, opet vazi ono sto sam rekao.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 20:50 - pre 243 meseci
Verovatno bi bio sasvim siguran da nisi počeo da pričaš o tome na javnim forumima ostavljajući svoju ip adresu svuda. Što više širiš reč o tome, veće su šanse da te nađu.
 
Odgovor na temu

kommando
innsbruck

Član broj: 24202
Poruke: 4
*.tirol.surfer.at



Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 21:03 - pre 243 meseci
EE Ma ta ukradena stvar nema nikve veze samnom samo me interesuje dali je moguce to otkriti da je kupim,nesto je jako dobro a jeftino pa mi zao propustiti tu priliku. i hiljadu kilometara od mene je maznuto i nenalazis e kod mene ali mi j eponudeno da je kupim pa me interesuje jeli mogu preko neta je locirati na osnovu neki sifri ili serijski brojeva i svega toga,mislim da neki od vas to znaju a ja iskreno ne znam.Haj pomozite mi pleaseee :)
 
Odgovor na temu

Ve$eli
Veselin Ilic

Član broj: 20439
Poruke: 238
*.vdial.verat.net



+1 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 21:13 - pre 243 meseci
Cini mi se da i dalje ne shvatas sta ti ljudi govore
 
Odgovor na temu

Reljam
Relja Markovic
San Francisco

Član broj: 531
Poruke: 1793
*.microsoft.com



+18 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 21:14 - pre 243 meseci
Citat:
kommando:...locirati na osnovu neki sifri ili serijski brojeva i svega toga,mislim da neki od vas to znaju a ja iskreno ne znam.
Zavisi od konkretne opreme. O cemu se tacno radi?
 
Odgovor na temu

kommando
innsbruck

Član broj: 24202
Poruke: 4
*.tirol.surfer.at



Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 21:15 - pre 243 meseci
Ma to je normalni personalni kopjuter kao i svi ostali nsita psoebno.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 21:21 - pre 243 meseci
Citat:
Kupio sam ukraden kompjuter iz firme,nov je potpuno

I dalje tvrdis da tek planiras da kupis taj komp :)))
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

matija-s
Planetary Assault Systems

Član broj: 11804
Poruke: 610
*.xnet.hr



Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 21:26 - pre 243 meseci
Ma sta te briga ak je ukradeno....si to ti ukro?Nisi.
Postoji jako mala vjerojatnost da te uhvate, a i ak te uhvate uvijek se mozes pravit glup ono vidio si oglas, kupio od nekog lika, nit se sjecas kak izgleda, nit znas ko je ni otkuda je.
Trebo bi bit nevjerojatni pehista da te otkriju i da ti dodju doma.A ak nastavis pisat ovak po forumima moglo bi se to dogodit.

Matija
Disconnect
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.markom.info

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!08.04.2004. u 22:11 - pre 243 meseci
Smatram da ova tema nema smisla. Stoga, na istu ide katanac.

Marko.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Imam ukraden kompjuter!!!!!POMOC TREBAM!!!

[ Pregleda: 6464 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.