Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gorenje mašina za sudove GS63211BW prijavljuje grešku E2

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Gorenje mašina za sudove GS63211BW prijavljuje grešku E2

[ Pregleda: 4350 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zotti
Vlasnik
Ava Asteri

Član broj: 336582
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Gorenje mašina za sudove GS63211BW prijavljuje grešku E210.04.2017. u 22:13 - pre 84 meseci
Mašina za sudove Gorenje GS63211BW stara oko 6 godina kada se uključi kao i inače prvo se uključi pumpu za vodu izbaci verovatno višak vode.
Zatim počinje da prima vodu. Posle nekog vremena (možda munut dva, nisam merio) uključi se puma za vodu i počne da izbacuje vodu.Kada se ona isključi ponovo počne da prima vodu pa opet izbaci i tako redeom tri putai nakon toga počne da pišti i pokaže na displeju grešku E2.
Skinuo sam sva creva koja dolaze do hidrostata koji su bili začepljeni i prljavi.Cevi koji idu do pumpe i od pumpe za vodu i sve očistio.
Ponovo prikljucio masinu ali se isto dešava i stu grešku prijavljuje.
Imam više pitanja:
Šta je razlog ovakvog ponašanja mašine?
Koji je to deo mašine koji reguliše nivo vode u mašini i zašto signalizira da ima višak vode pa se uključuje pumpa za vodu?
Kako ispitati hidrostat da li je ispravan, koje vrednosti treba da ima na unimeru?
Kako ispitati ostale delove koji su u vezi sa sistemom koji reguliše i kontroliše nivo vode u mašini?
Nadam se da sam bio jasan i koncizan.
Molim za pomoć!
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
*.dynamic.sbb.rs.



+310 Profil

icon Re: Gorenje mašina za sudove GS63211BW prijavljuje grešku E211.04.2017. u 08:12 - pre 84 meseci
Zapusena, puna masnoće i kamenca, mora da se očisti, veoma zeznuto.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Gorenje mašina za sudove GS63211BW prijavljuje grešku E2

[ Pregleda: 4350 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.