Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Emisija "KontraVizija"

elitemadzone.org :: MadZone :: Emisija "KontraVizija"

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21884 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Emisija "KontraVizija"05.12.2017. u 19:26 - pre 76 meseci
Jel gledao neko ovo? https://www.youtube.com/watch?v=yon134_Cc8c

Jao bože.... nikad gori transver blama. Jao bre, jel može neko da bude toliko ne-duhovit. Jedini smešan detalj je kada Miroljub ulazi sa mačem.

Ako neko iz vlasti čita ovo, a neka je budža neka uradi sve što mu je u moći ne bi li nakako Mitroviću zabranili da ih brani podržava više. Oteraće bre sve glasače. Jao bre!
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p3-92.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"05.12.2017. u 19:47 - pre 76 meseci
Cek to nesto sa pinka? Kod mene niko ne gleda pink ;)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"05.12.2017. u 20:03 - pre 76 meseci
Stvarno transfer blama. Ćale mu je bio kul lik.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"05.12.2017. u 20:17 - pre 76 meseci
mali Jehudin je gadan na kevu.
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
..ynamic.kabel-deutschland.de.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"05.12.2017. u 22:41 - pre 76 meseci
Bože gospode, ovo je neverovatno. Upravo sam odgledao deo emisije sa Pekićevim spomenikom i anketom "Da li podržavate aktuelnu vlast?", gde svi koji ne podržavaju aktuelnu vlast znaju za spomenik, dok ovi drugi ne. Neverovatno, ali istinito. Kako se nije setio da produži od Cvetnog trga, do Moskve, do pokretnih stepenica, da istraži za koga ljudi glasaju? Fantom sa majicom "Ne davimo Beograd" u publici?! "Kako vi gledate na (sa ironičnim prizvukom) ljudska prava?" Dalje ne mogu da klikćem, zaraziće mi se računar virusom gluposti. Gde god čovek da klikne, transfer blama, od ideje do realizacije. Kako ih samo nije sramota (ne zbog političke obojenost emisije, svakom svoje, već zbog prizemnih metoda koje priliče deci iz osnovne škole, ali bih se i tu zabrinuo) da snimaju nešto ovako?

Što se tiče harizme, spontanosti i umeća, voditelj ne bi trebalo da radi ni na Santos televiziji, eventualno da peče Santos kafu (uz dužno poštovanje i izvinjenje ljudima koji peku kafu), ako je za to sposoban, a ne da troši vreme na nacionalnoj frekvenciji.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"05.12.2017. u 23:45 - pre 76 meseci
Slažem se sa Burgos. Ovo je sramota za humor. Čak i oni koji podržavaju istu političku opciju moraju da priznaju da je ovo užasno. U prtivnom su kompletni idioti.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"06.12.2017. u 00:03 - pre 76 meseci
falio je Malagurski samo bar u prva dva minuta sanja sto sam pgledao i na preskok kad 5555333 vadi mac.

inace ostalo je OK, negativan publicitet ne postoji...
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"06.12.2017. u 23:20 - pre 76 meseci
400 Like i 6000 Dislike.
Od kako znam za youtube, ja nisam sreo crnju statistiku...
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.235.*



+627 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"06.12.2017. u 23:47 - pre 76 meseci
^ samo da i na izborima bude tako. Ja nisam obratio pažnju na taj detalj, ali sam primetio "Comments are disabled for this video". Verovatno bi bilo mnogo gore sa komentarima, pa su odlučili da sačuvaju ,metalno "zdravlje" picinog jugenda.

Hvala dusanboss za informaciju. Pogledao sam. Besmisleno i tragično.
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 00:17 - pre 76 meseci
Stisnuh petlju i kliknuh na vezu koja vodi do ruzicaste septicke jame. Nakon 10 minuta klipa nisam osetio blam, samo jezu. Ovo je podizanje medijskih "sadrzaja" na visi stepen morbidnosti.
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 06:16 - pre 76 meseci
Citat:
dusanboss:Čak i oni koji podržavaju istu političku opciju moraju da priznaju da je ovo užasno.

kao ti na primer? :)
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 06:40 - pre 76 meseci
Videh sinoć u Državnom Poslu kad je Torbica otpevao: " Oooo ona bi Bali, malo Njujork, malo Pariz, malo jahte, avioni, malo London i Dubai... " ... proguglam i vidim da to peva neki Rasta, pogledam kad ono 46 miliona pregleda... posle ovoga ništa me više u ovoj Srbiji ne čudi.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 08:00 - pre 76 meseci
Citat:
Zeleni zub: Od kako znam za youtube, ja nisam sreo crnju statistiku...

Citat:
valerijan: samo da i na izborima bude tako.

Nije ovo nimalo relevantan uzorak, da bi se procena prenela na izbore.

Citat:
žutokljunac: proguglam i vidim da to peva neki Rasta, pogledam kad ono 46 miliona pregleda... posle ovoga ništa me više u ovoj Srbiji ne čudi.

Kako ne, to sta se u Srbiji slusa, nigde drugde se ne cuje, i uzrok je svih nasih katastrofa i propasti :)
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.235.*



+627 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 08:07 - pre 76 meseci
Citat:
valerijan: samo da i na izborima bude tako.
IUOP_1: Nije ovo nimalo relevantan uzorak, da bi se procena prenela na izbore. 


Znam. Zato sam napisao "samo". Već su otišli na +50% tj. 1000.

...a uvek tog dana može da bude sneg, kiša, sunce, utakmica, ispit, prehlada, porodični ručak, šoping, pilates...pa da se odluka odlučno prepusti drugima.

Tragičnije je to što ova tema na ES-u ima samo [ Pregleda: 772 | Odgovora: 13 ], dok krucijalne teme Everčik vs Everdik u prvih pola sata idu na Crvenu.

Verovatno je cilj tih tema da se preplavljivanjem potpuno ubije ES Log In motivacija..

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 07.12.2017. u 09:21 GMT+1]
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
93.186.70.*



+10242 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 08:23 - pre 76 meseci
Ma, čak i kad bi smo ostavili politiku po strani, emisija je totalna katastrofa.

1. Zamišljena i imenovana kao "kontra" nekome. Kome ? Dvojici zabavljača sa veeeelikim rejtingom, dugogodišnjim veoma gledanim emisijama. Budale.
2. Tekst tj. sadržaj glup, imbecilan, ne-duhovit
3. Voditelj potpuna katastrofa.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 11:29 - pre 76 meseci
Citat:
IUOP_1:

Kako ne, to sta se u Srbiji slusa, nigde drugde se ne cuje, i uzrok je svih nasih katastrofa i propasti :)


Nije uzrok, ali je pokazatelj.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 12:03 - pre 76 meseci
Ma da. Nemci, Norvežani i Austrijanci slušaju Hedla, Griga i Mocarta, samo mi na Balkanu imamo cajke i turbo-rep. Kad ono - odakle smo uvezli taj šund i gde ga izvozomo? Američki rep je u 90% slučajeva go krac, isto kao i američki kantri, pop, tehno i slično. Ni Nemačka ne zaostaje za šund autorima (i muzike i literature i serija i zabavnih emisija), ni Francuska, ni Italija. Ali zato treba naglasiti da smo mi najgori od sve dece, jer taj koji pljuje po svojima misli da tako dobija na vrednosti. I raste u svojim očima dok u pozadini ide OK bend, Metalika ili neka slična komercijala.
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 12:43 - pre 76 meseci
Citat:
SlobaBgd: Ma da. Nemci, Norvežani i Austrijanci slušaju Hedla, Griga i Mocarta, samo mi na Balkanu imamo cajke i turbo-rep. Kad ono - odakle smo uvezli taj šund i gde ga izvozomo? Američki rep je u 90% slučajeva go krac, isto kao i američki kantri, pop, tehno i slično. Ni Nemačka ne zaostaje za šund autorima (i muzike i literature i serija i zabavnih emisija), ni Francuska, ni Italija. Ali zato treba naglasiti da smo mi najgori od sve dece, jer taj koji pljuje po svojima misli da tako dobija na vrednosti. I raste u svojim očima dok u pozadini ide OK bend, Metalika ili neka slična komercijala.

ovaj cika-Sloba jes' da nije isao dalje od Segedina, al zato poznaje dobro socijalne-/politicke-/ekonomske-/kakve 'oces- prilike u svim zemljama sveta! :)

medjutim, ovm prilikom ne mogu da se ne slozim sa njim... eto za Nemacku mogu da potvrdim to sto kaze, da je na komercijalnim televizijama isti program kao u Srbiji... 90% su neki retardirani rijaliti, takmicenja u pevanju, imitiranju, kuvanju, glupavi "kvizovi" upoznavanja, serije tipa Bolji zivot ili ruralne varijante kao Selo gori, itd. dakle, isti *urac!
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 12:55 - pre 76 meseci
Citat:
član
medjutim, ovm prilikom ne mogu da se ne slozim sa njim... eto za Nemacku mogu da potvrdim to sto kaze, da je na komercijalnim televizijama isti program kao u Srbiji... 90% su neki retardirani rijaliti, takmicenja u pevanju, imitiranju, kuvanju, glupavi "kvizovi" upoznavanja, serije tipa Bolji zivot ili ruralne varijante kao Selo gori, itd. dakle, isti *urac!

Nije to vezano za drzavu, vec za sam medij kakav je televizija danas. To su prosla vremena, kada je televizijski program garantovao neki kvalitet. Sad se sve svodi na isto. Odnos kvalitetnog programa u odnosu na smece je verovatno 1:100 na bilo kojoj televiziji.

Iz licnog iskustva, najbolje je skinuti se sa kablovske i iskljucivo birati sam sta gledati po potrebi. Bar danas postoji izbor.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Emisija "KontraVizija"07.12.2017. u 13:54 - pre 76 meseci
Citat:
član:
ovaj cika-Sloba jes' da nije isao dalje od Segedina, al zato poznaje dobro socijalne-/politicke-/ekonomske-/kakve 'oces- prilike u svim zemljama sveta! :)

medjutim, ovm prilikom ne mogu da se ne slozim sa njim... eto za Nemacku mogu da potvrdim to sto kaze, da je na komercijalnim televizijama isti program kao u Srbiji... 90% su neki retardirani rijaliti, takmicenja u pevanju, imitiranju, kuvanju, glupavi "kvizovi" upoznavanja, serije tipa Bolji zivot ili ruralne varijante kao Selo gori, itd. dakle, isti *urac!

Ne trebaš biti kokoška da bi znao koje jaje je mućak. A taj fazon da treba da živiš u Nemačkoj da bi znao kako je u Nemačkoj izgleda da implikuje da samo neko ko živi u Nemačkoj može da priča o Nemačkoj. U jeeee. Jako mydo!

Inače nisam išao ni u Segedin. Ne treba mi to, i odavde sve lepo vidim.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Emisija "KontraVizija"

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21884 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.