Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 11644 | Odgovora: 67 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 07:06 - pre 68 meseci
Samo da me ne ugrize za nogu koliko ih brani hehe šta ti je vernost 😁
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 11:18 - pre 68 meseci
@ademare - Ne branim ja SBB nego mi je vise pun q ovih „osvescenih” koji pametuju I pljuju na osnovu
trenda, drustvenih mreza I okoline.

Ta potreba da se pljuje I blati je na nivou drustvene pojave vec neko vreme. Nikome, ali bas nikom zivom
nicemu ne sluzi niti bilo na koji nacin koristi a steti, mnogo.

Korisnika IKOM-a ima mnogo, cifra ni malo nije naivna. Imaju velike probleme a najvise na bazi pogresnih
informacija koje se mogu procitati na bencu I jos par foruma. ES sad vec ima malo korisnika (generalno)
i vrlo malo se uopste ta tema pominje a kad se pominje uglavnom ovako kao ovaj nesrecni @bordzija u fazonu
pljuvanja bez osnove + potpuno netacne informacije koje zbunjuju bivse korisnike IKOM-a.

Kod mene u bivsem kraju i inace tom delu grada je IKOM mnogo godina monopolski bio zastupljen. Obzirom da
sam i odrastao i zivim tu naravno da imam mnogo prijatelja i poznanika i rodbine - i svi oni (skoro bukvalno) me
svakodnevno cimaju za raznorazne stvari u vezi IKOM <>SBB. Najcesce je rec o pogresnim informacijama koje
negde procitaju. Tako sam i ovu temu poceo da citam, zvao me covek i rekao da je procitao da ce da neko vreme
placa u isto vreme i IKOM-u i SBB-u. Na pitanje gde je tu glupost procitao kaze na ES-u u nekoj pretrazi…

To bi bilo to i s' tim u vezi.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.23



+1064 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 11:33 - pre 68 meseci
Pa tebe ko da placa SBB, sto toliko brines?
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 11:41 - pre 68 meseci
Najrađe bih ga nahranio ovim duplim računima što stižu al štaš kada sam na godišnjem odmoru malo mi je daleko

Dušebrižnici, nevladine organizacije, dobrotvori itd.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 14:17 - pre 68 meseci
SBB je po meni "nedaj ti boze" kad ti oni formiraju racun

Stvarno mi nije jasno sto si menjao ugovor, cisto sumnjam da je novi ugovor povoljniji po tebe.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 14:45 - pre 68 meseci
To je bio uslov, sbb kupio ikom, prelazi se na digitalno, instalira novi modem, telefon ide preko modema tj rutera. To sam već jednom radio još pre 10 godina u hr samo što su ovi nastavili da šalju duple račune. Dal je prevara ili propust videćemo, telefonom ne može bogzna šta da se obavi jer zapošljavaju ljude za platu od 30 crvenih.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

dipintodiverde

Član broj: 338880
Poruke: 5



+2 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 15:42 - pre 68 meseci
Citat:
Sceka

u fazonu pljuvanja bez osnove + potpuno netacne informacije koje zbunjuju bivse korisnike IKOM-a.

bordzija je preneo šta mu se desilo. Iznošenje činjenica u javnost nije pljuvanje.
Ako ima pljuvanja onda je SBB sam sebe ispljuvao jer nisu promenili status bivšeg korisnika iako u potpunosti kontrolišu IKOM.
Skrivajući se iza IKOM-a SBB šalje duple račune što je popriičan javašluk čak i da se to desilo slučajno.
U ovakvoj situaciji sva odgovornost je na SBB-u pa i eventualno pljuvanje.

 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 19:14 - pre 68 meseci
Stara oprema je odnesena i razdužena ali im je nekim čudom to sve ostalo u budžaku pa su opušteno slali duple račune. Tačnije pošto je u odnosu na SBB novi ugovor sa popustom 1 dinar mesečno, ispada da su plaćali stari internet jer je to stizalo sve zajedno u istoj koverti.

Svesno ili ne, ko zna koliko korisnika su odradili na istu foru.

Zanimljivo je i to da su potpisali novi ugovor sa prebacivanjem fiksnog broja u paket tv telefon internet ali su samo dobili novi broj dok je postojeći ostao kod telekoma.

Na pitanje koji je novi broj dodeljen, dobili su odgovor da sami sebe nazovu. Toliko o SBB-u.

Novac neće da vrate normalno.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 19:14 - pre 68 meseci
@dipintodiverde

Iznosenje cinjenica je jedna stvar a kontatacija na bazi svog nekog iskustva potpuno druga. Velika razlika.
(cak nije rec o licnom iskustvu!)

Isto sto i ti radis konstatujuci da je cinjenica da SBB salje duple racune, cak ni @bordzija to nije napisao.

Proizvoljno izvlacis zakljucke i podravas pljuvanje na konto toga. Tipicno pisanje da bi se nesto napisalo bez
obzira na smisao.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!17.08.2018. u 19:28 - pre 68 meseci
Ae bre sceka nestani sa teme, nemoj da zagađuješ spamom.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

dipintodiverde

Član broj: 338880
Poruke: 5



+2 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!18.08.2018. u 00:34 - pre 68 meseci
Citat:
Sceka

Isto sto i ti radis konstatujuci da je cinjenica da SBB salje duple racune, cak ni @bordzija to nije napisao.

Ajde informiši se pre nego što nešto napišeš.
Upravo je kontra od tog što ti tvrdiš jer je @bordzija napisao:
Citat:
bordzija

ali i dalje stižu dva računa za istu uslugu!

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!18.08.2018. u 12:23 - pre 68 meseci
Citat:
bordzija:...sada stižu dva računa za istu uslugu! Od sbb-a i od ikoma!


@dipintodiverde - Ovo je on napisao na pocetku teme. Posle toga je napisao svasta, kako mu padne na pamet
tog trenutka kad pise a u svakom javljanju je bitno da ispljuje SBB. Klasican pljuvac radi pljuvanja. Besmislena
tema, sa besmislenim pljuvacko netacnim naslovom, svako njegovo javljanje je besmisleno pljuvacki jer mu je
to osnovni razlog I postavljanja teme I cavrljanja na temi. Bljak (sto bi rekli klinci). Sve ukupno spamovanje ES-a.

Citat:
bordzija:
Ae bre sceka nestani sa teme, nemoj da zagađuješ spamom.

Jok.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!18.08.2018. u 16:53 - pre 68 meseci
Citat:
bordzija:
To je bio uslov, sbb kupio ikom, prelazi se na digitalno, instalira novi modem, telefon ide preko modema tj rutera. To sam već jednom radio još pre 10 godina u hr samo što su ovi nastavili da šalju duple račune. Dal je prevara ili propust videćemo, telefonom ne može bogzna šta da se obavi jer zapošljavaju ljude za platu od 30 crvenih.

Ne moze tebe niko nista da natera...
Ti si jednostavno mogao da ne potpises i oni moraju da ti pruzaju uslugu kakvu si potpisao sa prethodnom firmom tj ikomom.

tebe su verovatno privukli racuni po dinar, ali onda gledaj da ti storniraju ikomove racune, a za telefon se potpisuje ovlascenje za prebacivanje, ako to nisi trazio (verovatno da nisi, jer ti nije palo na pamet) stari broj sada mozes jedino da ugasis i nista vise, ili da placas dva racuna, kao sto ti i dolazi.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!19.08.2018. u 00:07 - pre 68 meseci
Sve je dogovoreno i potpisano, jedan od uslova je bilo prebacivanje postojećeg broja. Kako je završio ugovor tj razduživanje opreme negde u budžaku tako je i ispoštovano. Platiš jedno, dobiješ drugo.

I sad ti zamisli neku firmu koja svakodnevno ima posla sa totalnim diletantima na sve strane! Pakao!

Podsetilo me malo kada sam menjao ličnu kartu i tetka šalteruša otkuca pogrešno ime. Ja bacim oko i vratim se a ona kaže ma šta ti fali i ovako. Posle kraćeg natezanja pristane da mi otkuca ponovo, sa pogrešnim tj nekompletnim brojem lk.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!19.08.2018. u 00:45 - pre 68 meseci
Ma jasno. Narocito to tako ide za licnu kartu. Na pijaci, bre, ludilo! Nemas pojma posto luka
a kad ti zamota dodjes kuci cudom se cudeci sto je luk zamotan kad ono umotali jagnjetinu
ispod saca sa dva krompira i sopskom salatom. Vratis se kod seljaka s' pijace i on ti 'ladno
doda jos jedan krastavac jer nea veze, s'a ti fali kad je kada ionako bela a bide nemas.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!19.08.2018. u 08:14 - pre 68 meseci
Pa ti mora da si se juče doselio iz pariza ili samo nosiš roze naočare?
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!19.08.2018. u 09:37 - pre 68 meseci
Citat:
bordzija:
Sve je dogovoreno i potpisano, jedan od uslova je bilo prebacivanje postojećeg broja. Kako je završio ugovor tj razduživanje opreme negde u budžaku tako je i ispoštovano. Platiš jedno, dobiješ drugo.

Ako si ti potpisao zahtev za prenošenje boja onda je stvar prosta, samo im prilozi taj papir.
Imaš taj papir?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!19.08.2018. u 13:36 - pre 68 meseci
Citat:
bordzija:
Pa ti mora da si se juče doselio iz pariza ili samo nosiš roze naočare? :D

Nemam bojler, imam toplu vodu. Tako svi u naselju. Moram da nadjem onaj znak
za neparkiranje ispred garaze, onu nalepnicu sa brojem pauka. I toeto.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

SG kamikaza

Član broj: 332241
Poruke: 1652



+254 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!19.08.2018. u 13:56 - pre 68 meseci
Sceka

Ti to ipak radis sa stilom! :-D
 
Odgovor na temu

mrkabrka
leon zupanec
Stigo u Pemziju
beograd

Član broj: 337437
Poruke: 984
*.dynamic.sbb.rs.



+60 Profil

icon Re: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!19.08.2018. u 17:36 - pre 68 meseci
Može li pitanje o istoj temi samo SBB?
Evo desilo se da nisam platio račun za juni do 30-31, nego ga platio 8 jula., e sad došao dupli iznos pošto imam njihov dual-gold ,što nije malo preko 6500.,Da li imaju pravo da dupliraju ili tripliraju iznos mesečne pretplate na njihovoj uplatnici? Dosad je bilo uvek mesečni iznos,na uplatnici, a dug ispod...kakva je sad to nova fora?
 
Odgovor na temu

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: SBB kupio IKOM pa naplaćuje duplo istu uslugu!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 11644 | Odgovora: 67 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.