Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fals vazduh i simptomi

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fals vazduh i simptomi

Strane: 1 2

[ Pregleda: 958 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Re: Fals vazduh i simptomi13.11.2018. u 17:02 - pre 14h 27min
Izgleda da sam se prevario u proceni...Opet je pocelo da me muci paljenje vruceg motora. A taman sam pomislio da je resenje bilo u svecicama...Kad ga prebacim na benzin, normalno pali u razlicitim vremenskim intervalima od momenta gasenja. Znaci nije do sistema za paljenje, vec samo do plinskog sistema. Nista...ocistim malo kontakte elektroventila....nista isto....skinem vakumski prikljucak sa rasprsivaca, kad on cist...a taman sam se ponadao daje zaprljan i zapusen pa da cu time resiti problem. Ali stavio sam selnu na spoju sa crevom koje nije bilo. Dal je tu malo vukao "fals" vazduh prilikom startovanja? Videcu ovih dana, ali sumnjam..Malo sam podesio smesu i malo odvrnuo slavinu...Videcu ovih dana kako se ponasa ali, mislim da ce ipak trebati remont rasprsivaca... a proslog septembra sam ga radio. Da li je moguce da su membrane tako loseg kvaliteta??? Ako neko ima jeftiniju ideju o resenju problema neka se slobodno javi....

Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Re: Fals vazduh i simptomi13.11.2018. u 21:36 - pre 9h 52min
Imaj na uu da su provajderi presli na zimsku smesu plina,75/25, a da je i dalje prolecno vreme. Svaka sitna razdesenost moze da se iskaze kao problem. Zbog lakse isparljivosti moze da deluje kao da motor ima viska vazduha.

Odgovor na temu

Darko Nedeljković
Darko Nedeljković
Haps

Član broj: 191820
*.bb.dnainternet.fi.

icon Re: Fals vazduh i simptomi14.11.2018. u 06:15 - pre 1h 13min
Citat:
pajapop: Ako neko ima jeftiniju ideju o resenju problema neka se slobodno javi....:)

Pazi, NIKO ne moze da zna u cemu je problem ako ne zelis da popravis rad na benzin. Takva upotreba automobila je rezervisana za entuzijaste koji sve sami razumeju i nece smarati okolo pitanjima na koja odgovor ne postoji. Bilo kako bilo, od pocetka si na losem tragu za fals vazduh - ja sam godinama vozio sa KN filterom gde je prakticno sav vazduh fals i to perfektno radi.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fals vazduh i simptomi

Strane: 1 2

[ Pregleda: 958 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.