Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 56099 | Odgovora: 379 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji13.12.2018. u 17:34 - pre 64 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Ja sam se o razlozima protesta i zahtevima informisao sa ove teme, ovde je objavljena lista i mislim da su svi zahtevi u opstem interesu stanovnistva. Razumem tvoju paralelu sa trafo stanicom, ali je ipak blokada puteva daleko primerenija, izmedju ostalog sto one na putu jasno vidis i obratis paznju na njihove zahteve, a struja se iskljucuje na daljinu, pa onog ko bi to uradio ne vidis i pojma nemas zasto sedis u mraku.


Ovo je zaista interesantno. Da li ti praviš razliku između ciljeva(zahteva) i metoda(sredstava) da se ti ciljevi ostvare. Evo i ja mislim da su zahtevi sasvim opravdani i na mestu. Koja sredstva su dozvoljena za ostvarenje ciljeva? Metak u čelo?
 
+1

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.kpn.net.



+2282 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji13.12.2018. u 18:47 - pre 64 meseci
Dozvoljena u smislu legalna, ili legitimna? Naprimer, kad su svojevremeno partizani upucali nekog u sumi, to je takodje bez ikakve dileme bilo nelegalno sretstvo za ostvarivanje ciljeva, suprotno zvaniicno vazecim zakonima, ali o legitimnosti bi vec moglo da se diskutuje, ali nemojmo na ovoj temi. Mozda si ti bolje informisan, ali meni nije poznat nijedan primer revolucije koja je izvrsena zakonom dozvoljenim sredstvima. Ja o revolucijama znam samo u granicama opsteg informisanja, ali verujem da si ti veliki simpatizer revolucija pa ako te nesto pitam onda znaj da nije nikakva zaebancija, vec ozbiljno pitanje postavljeno coveku koji se u revolucije bolje razume.
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji13.12.2018. u 20:27 - pre 64 meseci
Aha, vidiš kako umeš da shvatiš, samo kada se malo potrudiš.

Prvo mali off. Glagol "upucati" je posledica uličnog žargona, kao i novogovora koji promovišu nepismeni novinari. Može recimo ubiti.

Drugo, svoju opterećenost komunistima i komunizmom ne moraš da ispoljavaš na baš svakoj temi. Kao što sam već rekao, upravo je u toku restitucija kojom se "nepravedno oteta imovina" koju su komunisti oteli vraća "pravim vlasnicima". Vraćaju crkvi, "kralju" i ostalima koji su kako to reče Steva, generacijama pošteno sticali. Zato uopšte ne vidim razlog da bilo ko u Srbiji bude nezadovoljan ili frustriran. Izdvojićemo u budžetu dve milijarde evra, ali će pravda biti zadovoljena.

Što se tiče partizana i njihovog pucanja u šumi, ne znam šta da ti kažem. Mogli bi da upute jedno izvinjenje Hitleru ili možda Aleksandru Leru, ali tu postoji jedan mali problem. Nisu više među živima.

Citat:

Aleksandar fon Ler, sa nadimkom Saša (Sascha) je rođen 20. maja 1885. u Turnu Severinu. Po ocu je bio Nemac protestant, a po majci pravoslavac.[1] Odlično je govorio ruski, srpski, rumunski i mađarski jezik. Srednju školu pohađao je u Pančevu.
...
Kao zapovednik 4. vazduhoplovne flote učestvovao je u napadu na Jugoslaviju aprila 1941. (rukovodio je bombardovanjem Beograda) i komandovao je u napadu na Grčku (Krit) i na SSSR.
...
U vojnom zatvoru u Beogradu je proveo od juna 1945. do februara 1947. Suđeno mu je na procesu protiv visokih nemačkih komandanata i zapovednika u Jugoslaviji od 5. do 13. februara 1947. pred Vojnim sudom 3. Jugoslovenske armije u Beogradu. Kao ratni zločinac osuđen je na smrtnu kaznu.

U zatvoru je od 1945. do 1947. napisao sećanja o ratnim operacijama i boravku u Jugoslaviji od 1941. do 1945.[3]

Streljan je 26. februara 1947. u Beogradu.


Holandija jeste kraljevina, ali se nešto ne sećam da je njihov kralj pre ili posle rata pobegao u Britaniju i poneo sa sobom zlatne poluge, čisto da mu se nađe. Poluge koje neki generacijama stiču. Mislim, vidim da si oduševljen evropom, kažeš da si u Francuskoj, a koliko se da videti podržavaš protest. Eto, ne verovao ti ili da, podržavam i ja, ali su moji motivi potpuno drugačiji od tvojih.

Ako ti se ne dopada priča o Leru, evo malo o Francuzima.

Citat:

Nakon operacije Overlord i raspada Višijevske Francuske 1944. Peten je pobegao u Nemačku i Švajcarsku. U aprilu 1945. Peten se vratio u Francusku kako bi mu se sudilo zbog veleizdaje. Na sudu su ga proglasili krivim i osudili na smrt streljanjem u julu-avgustu 1945. Ta kazna je izmenjena u doživotni zatvor od strane predsednika De Gola 17. avgusta 1945. i to zbog njegove starosti - bilo mu je 89 godina. Kaznu je služio na ostrvu Il d'Je, gde je umro i gde je sahranjen.

U modernoj Francuskoj on je uglavnom smatran izdajnikom, a reč petenizam se smatra francuskim oblikom reči kvisling. Petena danas smatraju jednim od najvećih izdajnika svih vremena i smatraju ga ekvivalentoma Vidkuna Kvislinga u Norveškoj, Benedikta Arnolda u SAD, Mir Jafara u Indiji i Pu Jia u Mandžuriji.


Baš zanimljivo, Francuzima ne pada na pamet da rehabilituju Petena, a ti pobegao iz Srbije koja je rehabilitovala "čiču" i vratila "kralja". Da li ti je dobro?

Evo malo o renou(fabrici automobila).

https://www.b92.net/biz/vesti/...12&dd=14&nav_id=565740

Citat:

Sa druge strane, advokat radničkih sindikata Žan-Pol Tesonier rekao je da ga čudi zahtev porodice Reno i da je "tokom rata, najveći deo proizvodnje Renoa išao neprijatelju". On dodaje da kompanija nije dala nikakvu pomoć Pokretu otpora, niti je od svojih radnika tražila sabotažu proizvodnje.


Dakle, neće Francuzi da vrate imovinu onima koji su sarađivali sa okupatorom. Srbi kao što vidimo vraćaju i koliko vidim, tebi se to dopada, ali bi ipak pre živeo u Francuskoj nego u Srbiji u kojoj si pride rođen.

Eto, a imaš i onaj post od Steve koji govori o Habzburzima. Evo ti link.

https://www.elitemadzone.org/p3869465

Znači batice, ti bi da se heftaš a da ti ne uđe. Ne znam kako da ti kažem drugačije, ali ne može. Ne može jaka socijalna država kakva je (bar bila) Francuska i vraćanje izdajnicima, okupatorima i plemićima(danas korporativnim birokratama) dvoraca zemljišta fabrika.

Eto, kada u sopstvenoj glavi rešiš neke zavrzlame, možda će ti biti jasnije neke stvari. Zato, iako se na prvi pogled čini da znaš o čemu govoriš, o legalnosti i legitimnosti drugi put.

[Ovu poruku je menjao Bradzorf012 dana 13.12.2018. u 21:40 GMT+1]
 
0

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji13.12.2018. u 21:08 - pre 64 meseci
Citat:
Bradzorf012:

Aleksandar fon Ler, sa nadimkom Saša (Sascha) je rođen 20. maja 1885. u Turnu Severinu. Po ocu je bio Nemac protestant, a po majci pravoslavac.[1]



Nije problem sto Citiras Budalastine , vec sto Verujes u njih !

Znaci po ocu je bio Nemac , protestant , a po majci samo Pravoslavac ?? Od kada i gde je Pravoslavac nacionalnost ?!

Majka mu je bila Jevrejka , po nacionalnosti i po verskoj pripadnosti . Koja je iz Prozelitizma presla u Pravoslavnu veru jer u Carskoj Rusiji za koju je tada radio Lerov otac , na bolnickom brodu u Crnom moru za vreme Rusko - Turskog rata , nije bilo vencavanja po opstinama , vec samo u crkvi ! Pa Jevreji nisu mogli da se vencaju u crkvi , ako nisu Hriscani , i zato njegova majka menja veru , a ne iz Religioznih razloga !

Znaci po zakonima , koje je uveo njegom Vrhovni komandant Hitler , ciji on posle Anslusa postaje General Avijacije , a kasnije ce postati i glavnokomandujuci , grupe Armija E , Ler u svakom smislu je Jevrejin !

Medjutim to Licemernom Hitlerom ne smeta ! Naprotiv , dok je Nemce smenjivao , najbolje generale koje je imao , u Ler-a je imao bezgranicno poverenje tokom celog zivota !

Evo zaniljivog linka price Lerove unuke , koja je Monahinja u manastiru SPC u Srbiji !

Procitaj nesto , malo se obrazuj , pa onda citiraj te budalastine . U samom novinskom clanku se citira ta ista Budalastina sa Wikipedije , ali to nije bitno , vec prica ove zene .

http://www.novosti.rs/vesti/na...o-je-moj-deda-bombardovao-Srbe
 
+1

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji13.12.2018. u 21:44 - pre 64 meseci
Da. I Tito je bio pravoslavac. Primio je pravoslavlje kada se venčao u pravoslavnoj crkvi u Rusiji protiv svoje prve žene Pelagije Belousove (Žarkove majke) negde početkom 20-ih.
 
+2

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji13.12.2018. u 22:04 - pre 64 meseci
Ever - ajde molim te kreni da dr*as Gojka za cirilicu - da zatvaramo ovu temu, stigo drug Joska, nece da izadje na dobro...
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji13.12.2018. u 22:19 - pre 64 meseci
Citat:
ademare:
...


Imaš li šta pametno da kažeš na temu, osim što demantuješ ono što sam napisao tako što potvrđuješ upravo ono što sam napisao? Malo je kontradiktorno, ako nisi primetio. Dodatno, potpuno je nebitna činjenica da li je bio pravoslavac ili ne, kao što je nebitno je li nosio brkove. Bitno je samo i jedino to da je između ostalog bombardovao Beograd. E sad, ako ti i Darko želite, možete i da mu podignete spomenik u tom istom Beogradu, zaslužio je čovek. Možete prethodno da ga rehabilitujete, a onda i da ga odlikujete, nemam ništa protiv. Samo jedno vas molim, radite to u svoje ime.

Evo, možda su ovi bili pravi, istinski pravoslavci.

https://www.vesti.rs/Feljton/Sveti-Maca-Vukojicic-Koljac.html
 
0

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji13.12.2018. u 23:19 - pre 64 meseci
Nekad zakonska/legalna sredstva ne dozvoljavaju nikakvu promenu, jer "elita" na vlasti namesti sve zakone u svoju korist.

Evo primer one direktorke/urednice Studia B: objasni ti legalnim sredstvima njoj da ono što ona radi i kako se ponaša nema veze sa novinarstvom niti slobodom mišljenja.

Objasni legalnim sredstvima predsedniku države da ponekad treba da se pojavi na nekoj televiziji i da odgovara na pitanja opozicionih političara umesto što stalno sam sebi postavlja pitanja i na njih odgovara.
Objasni legalnim sredstvima ovim političarima po Srbiji da nije u redu da ime predsednika stranke bude u nazivu izborne liste na lokalnim izborima.

Da bi se neke stvari promenile legalnim sredstvima, potrebna je visoko razvijena svest većine stanovnika sa pravom glasa, pa time i onih koje ti građani biraju na neke funkcije.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
+1

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 00:02 - pre 64 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Citat:
ademare:
...


Imaš li šta pametno da kažeš na temu, osim što demantuješ ono što sam napisao tako što potvrđuješ upravo ono što sam napisao? Malo je kontradiktorno, ako nisi primetio. Dodatno, potpuno je nebitna činjenica da li je bio pravoslavac ili ne, kao što je nebitno je li nosio brkove. Bitno je samo i jedino to da je između ostalog bombardovao Beograd. E sad, ako ti i Darko želite, možete i da mu podignete spomenik u tom istom Beogradu, zaslužio je čovek. Možete prethodno da ga rehabilitujete, a onda i da ga odlikujete, nemam ništa protiv. Samo jedno vas molim, radite to u svoje ime.


E kad bi Velicanje Komunizma , imalo Ikakve veze sa bilo kojom temom gde ucestvujes, i Velicas Komunizam , pa da se nesto i pise o tome , ovako u svakoj temi u kojoj Velicas Komunizam ides u debeli off .

Jos kada u tim Velicanjima Komunizma , citiras Budalastine , tipa nacionalnost pravoslavac i slicno , treba reagovati .

Mada kada pocnes da Fantaziras , kada se pogubis u tom Velicanju Komunizma , pa pocnes da svakome delis etikete , tipa Monarhista , Cetnik , Nacionalista i slicno , bez ikakvog smisla i razloga , ponekad se toliko izgubis u tome da onda drugim ucesnicima u temi pripisujes nebuloze tipa , Zahvalnost Leru i Hitleru ? Spomenici Leru i Hitleru ?

Nesto ti se tu prividja , budan sanjas ! Aveti proslosti , ti ne daju mira . To Komunisticko Zlo jos zivi u tvojoj glavi , i tebi slicnima .

Jos da ti neko javi da je Drug Tito umro , da je Komunizam zavrsio na Smetlistu istoriju , pa da ih oplaces , ali i da se vratis u stvarnost , eh evo i ja poceo malo budan da sanjam
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.kpn.net.



+2282 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 04:21 - pre 64 meseci
Citat:
Bradzorf012:
E sad, ako ti i Darko želite, možete i da mu podignete spomenik u tom istom Beogradu, zaslužio je čovek.

Darko ne troluje temu i ne bavi se offtopic-om. Ono sto sam napisao je usko vezano za temu. Svaki veci protest protiv vlasti u istoriji civilizacije je podrazumevao nelegalna sredstva borbe protiv trenutne zvanicne vlasti, izmedju ostalih i crvena revolucija, sto je logican odgovor na tvoje pitanje da li protest sa opravdanim zahtevima moze da podrazumeva metak kao sredstvo. Istorija kaze da moze, ne samo da moze vec i relativno cesto podrazumeva.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 06:27 - pre 64 meseci
Tito je bio, a i Hitler. Dobro ...

Nisam siguran da sam pročitao ime druga Džugašvilija, a sa nestrpljenjem čekam i da neko pomene Generala Mihailovića.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 06:50 - pre 64 meseci
Citat:
Java Beograd: Tito je bio, a i Hitler. Dobro ...

Nisam siguran da sam pročitao ime druga Džugašvilija, a sa nestrpljenjem čekam i da neko pomene Generala Mihailovića.


Zar jos uvek moras da procitas da bi bio siguran da je pomenut ?
 
+1

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 09:34 - pre 64 meseci
Aleksander Ler je rođen u Rumuniji, na obali Dunava. Da je rođen samo nekoliko stotina metara zapadnije, na drugoj obali reke, u današnjoj Srbiji ne bi više postojala ni jedna zakonska prepreka da bude rehabilitovan i proglašen nevinom žrtvom komunističkog terora. Potrebno bi bilo da samo neko, bilo ko, podnese zahtev za rehabilitaciju, a ostalo bi bila puka formalnost po važećim zakonima. I spomenik, koji je svečano otkrio četnički vojvoda u Čurugu, bi već imao.

Sreća je, eto zbog "stative" od tih par stotina metara, što je Srbija izbegla još jedan težak blam. Mada, ako si već na dnu mulja ispod močvare, onda je pitanje koliko je to više i bitno.

I nije komunizam završio na smetlištu istorije, jer je ta ideja jedina alternativa privatnom. A kada se privatno vlasništvo otrgne kontroli i uzme monopol i nad onim što mnogi smatraju javnim dobrom i opštim vlasništvom, pojaviće se i komunizam kao pravedniji oblik raspodele tih dobara. Upravo to i gledate u Francuskoj.

Na smetlištu istorije je završila kleročetnička Srbija, gde polako izumire, truli i raspada se.
 
+1

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 10:13 - pre 64 meseci
Citat:
Java Beograd

Nisam siguran da sam pročitao ime druga Džugašvilija, a sa nestrpljenjem čekam i da neko pomene Generala Mihailovića.

Kad već pomenu... misliš na ratnog zločinca?

Vidi nešto: Mihajlovića takozvanog generala je osudio sud FNRJ a Srbija je samo deo te države.
Sud Srbije nije mogao osporiti presudu suda FNRJ jer je sud FNRJ nadredjen sudu Srbije.

Za rehabilitaciju bi morao da se formira sud sastavljen od članica bivše SFRJ, da ne nabrajam BiH, Slovenija, Hrvatska, Crna Gora, Makedonija i Srbija.
No, takav sud nije formiran nego je mimo svih zakona poništena apsolutno legalna presuda iz 1946.
Tu presudu (i izvršenje presude) iz 1946 nije osporio ni tadašnji SSSR, ni tadašnja istočna ni zapadna Evropa, niti USA.
"Presudu" iz 2015 su osporili mnogi i u Srbiji i van Srbije.
To govori dovoljno o "presudi".

Zato stvarna rehabilitacija ne postoji.
Niti je zasnovana na pravu "presuda" iz 2015 kojom je zaključeno da tokom sudjenja nije imao internet, da nije imao iPhone kojim bi kontaktirao svoje advokate u bekstvu preko Atlantika sa nemačkim fašistima, televiziju u zatvorskoj ćeliji i druga "prava".
U stvari ta "presuda" iz 2015 je nalik kafanskom sudjenju lokalnih pijanaca uz sanduk piva.

 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 10:41 - pre 64 meseci
Nije Mihajlović nego Mihailović
To samo govori koliko znaš o onome o čemu pišeš.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 11:16 - pre 64 meseci
Ne mora niko da piše kako ti narediš.

https://www.blic.rs/draza-mihajlovic

EVO KAKO JE I GDE UBIJEN DRAŽA MIHAJLOVIĆ
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 11:29 - pre 64 meseci


Naravno - ja recimo volim da ga zovem Dragan Mitrovic, ili Marsal Mitrovic! To je sve ispravno i kako treba zato sto ja mislim da je to tako. Zasto bi ja recimo menjao sebe i zvao ga Dragoljub Mihailovic a ne Java korigovao sebe i zvao ga Dragan Mitrovic.

Zasto Java da bude u pravu a ja ne? Ili zasto ne budemo obojica u pravu, zasto neko ne moze da se zove istovremeno Dragan Mitrovic i Dragoljub Mihailovic ili Mihajlovic ili kako se kome svidja???
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 11:33 - pre 64 meseci
Citat:
alimamnekolikokuća:Ne mora niko da piše kako ti narediš.
Koji spin! Pa ništa je ne naređujem, nego samo kažem kako se čovek zove.

Što kaže banana, piši ti o Đeneralu kao da se zove Dragan Mitrović, tvoja stvar

Samo, ako ga tako oslovljavaš, mojne da se trsiš kao da si sveznalica u vezi lika i dela.



Ha, ha, ha, a tek sam na kraju video da si kao relevantne linkove naveo Bljuc i Kurir! Još samo čekam link prema časopisu Treće Oko!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+1

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 12:32 - pre 64 meseci
A što si ti relevantniji od bljuca i kurira?
Po mom mišljenju radi se o varijacijama u dijalektu kakve su česte "na ovim prostorima".
Šta je tačno, da li je ovako ili onako nije ni bitno.
Nek je tako kako pišete i ne smeta mi da napišete i tako kako mislite pod uslovom da se zna na šta mislite.

Bitno je da su ratnom zločincu smestili medju rogove i da su ga smestili na neko djubrište gde mu je mesto.
A vi sada spinujte sa (onog što je bitno) zločina na (nebitno) jezičke varijacije.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji14.12.2018. u 12:46 - pre 64 meseci
Citat:
alimamnekolikokuća: A što si ti relevantniji od bljuca i kurira?
Ama nisam JA u pitanju, nedokazani čoveče! Prezime pomenutog generala je Mihailović. Nisam mu JA dao prezime.
Nije u pitanju komparacija prideva relevantan-relevantniji-najrelevantniji. Nego kako se čovek preziva.


Citat:
alimamnekolikokuća: Po mom mišljenju radi se o varijacijama u dijalektu
Tvoje pogrešno mišljenje je potpuno nebitno i smešno. Svako ima svoje ime i prezime.

A bitno je, jer ti koji čak ni ne znaš pravo ime i prezime čoveka trabunjaš o njemu gluposti i besmislice.



OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 56099 | Odgovora: 379 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.