Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stranka Srpska narodna odbrana u Austriji

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Stranka Srpska narodna odbrana u Austriji

[ Pregleda: 7971 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Prodavac
Tomislav Acimovic
Beograd

Član broj: 20326
Poruke: 16
*.vdial.verat.net



Profil

icon Stranka Srpska narodna odbrana u Austriji14.04.2004. u 13:18 - pre 243 meseci
Radim jedan sajt za stranku Srpska narodna odbrana u Austriji i uradio sam dobar deo... Sta mislite? http://www.sno.or.at
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.etf.bg.ac.yu

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Stranka Srpska narodna odbrana u Austriji16.04.2004. u 12:09 - pre 243 meseci
Zasto se sajt mora otvarati u novom prozoru? Neki ga nece videti zbog popup blockera pa stoga prestavlja vrlo lose resenje. Sajt je monoton, jedna boja i cirilica (bljak).
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

Blaf
Goran Cogic
Bec

Član broj: 25004
Poruke: 6
*.20.11.vie.surfer.at

Sajt: www.neton.at


Profil

icon Re: Stranka Srpska narodna odbrana u Austriji20.04.2004. u 12:00 - pre 243 meseci
ja sam odrasto u Austriji i cirilica mi ide skroz lose takodje poznajem mnogo ljudi sto im isto cirilica lose ide.
zato bi bilo bolje da bude sajt na Latinico
preporucujem ti da stavljas malo zivljie boje na stranici ono plavo je previse jako i ruzno izgleda.
popup ti bila velika greska jer ja imam popup bloker i prva reakcija mi bila da je sajt offline.
Goran Cogic - www.neton.at
NETON internet- & media services
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Stranka Srpska narodna odbrana u Austriji

[ Pregleda: 7971 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.