Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Klima postavljena na zid kroz koji prolazi uzemljenje zgrade?!

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje i klimatizacija :: Klima postavljena na zid kroz koji prolazi uzemljenje zgrade?!

[ Pregleda: 304 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Absolute beginner

Član broj: 54732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

+2 Profil

icon Klima postavljena na zid kroz koji prolazi uzemljenje zgrade?!08.09.2019. u 18:11 - pre 7 dana i 17h
Pre par dana sam ugardio klimu. Komšija je danas došao da me obavesti da nikako tu ne može da stoji jer je to zid kroz koji prolazi uzemljenje zgrade. Ja se u to ne razumem, ali serviser ništa nije pominjao. Živim u stambenoom bloku i pre ugradnje sam razgledao ostale zgrade.. Doduše niko je tu nije stavio, ali radi se o manjoj sobi koja se zbog zastakljene terase nenoramlno ugreje tokom leta. Sad ovo oko uzemljenja... Pomislio sam da mu smeta spoljašnja jedinica jer je blizu njegovog prozora, mada nije okrenuta prema prozoru i prilikom ugradnje je protestno spustio roletne; serviser samo što nije pao sa merdevina... On je inače i prepravljao svoj stan... proširivao sobu na terasu... pa je klima zapravo blizu... (zaista ne nešto previše blizu) prozora gde je ranije bila terasa... Ne znam šta da radim.... Ima li ovo smisla.. koga da pitam.. zgrada je iz 60-tih... :(

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje i klimatizacija :: Klima postavljena na zid kroz koji prolazi uzemljenje zgrade?!

[ Pregleda: 304 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.