Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Golf 6 pali se lampica i gubi gas odjednom

elitemadzone.org :: AutoZone :: Golf 6 pali se lampica i gubi gas odjednom

Strane: 1 2

[ Pregleda: 923 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
*.crnagora.net.

+1133 Profil

icon Re: Golf 6 pali se lampica i gubi gas odjednom03.11.2019. u 19:14 - pre 10 dana i 16h
Citat:
clydefrog:
2 majstora su radila dijagnostiku, obojica rekli da je 'sve u redu' i da ne javlja nikakvu grešku. Jedan dijagnostičar je nešto kao video da nije baš u redu i rekao majstoru da pogleda katalizator. Nije lako naći 'krštenog' majstora. Zato i planiram da ga vozim u ovlašćeni servis, tamo su valjda kršteni.

Kao što sam i pretpostavio... Jedan je rekao da je sve u redu a drugi je rekao da se pogleda katalizator... Jedini je problemčić što golf 6 1.6 tdi nema katalizator...😎😄
Mani se ovlašćenog servisa i javi se ti onom čovjeku kod kojeg sam te ja poslao i biće ti to riješeno.

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
*.static.avana.rs.

+9353 Profil

icon Re: Golf 6 pali se lampica i gubi gas odjednom04.11.2019. u 08:22 - pre 10 dana i 3h
Citat:
clydefrog:Naravno da sam svestan šta se sve radi sa polovnjacima i kilometražom. Ne kažem da nije, ali ti to sigurno ne možeš znati. Na osnovu čega ti tvrdiš da je prešao 3x 170k? Možda mu je to prava kilometraža, a feleričan je od početka. U svakom slučaju, nikad više VW.

Nije da sam ljubitelj VW, ali ne možeš radi jednog kvara da ispljuješ brend.

- Kod svakog polovnog automobila moraš da računaš na kvarove, koje prethodni vlasnik nije hteo da popravlja neposredno pre prodaje. Tim pre što se golf približava svojoj desetogodišnjici.
- Sačekaće te i drugi desetogodišnji kvarovi, u to nema sumnje.
- 170k sigurno nije prava kilometraža, a koliko je prešao, to samo bogzna.
- I: ne, nije feleričan od početka, nego si kupio običan, jeftin serijski auto masovno proizveden u mnogo stotina hiljada primeraka, sklopljen za par sati na traci. Ako si mislio da je "izuzetan" - nije. Običan je, sklon kvarovima.
- Ako si mislio da se Golf ne kvari, e onda, jbg. Popraviš, platiš, teraš dalje i svuda okolo pričaš da se tvoj Golf nikad nije pokvario.
- Ako je EGR u pitanju, onda možeš da proguglaš taj pojam i da vidiš da se EGR kvari na svim automobilima, svim! To je više-manje potrošna roba. Uglavnom traje dugo, ali može da crkne.

Šta god da je, poslušaj Noćnog, njegovi saveti su uvek br.1.

Pametni ljudi su uvek puni sumnji. Samo su budale uvek savršeno sigurne.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Golf 6 pali se lampica i gubi gas odjednom

Strane: 1 2

[ Pregleda: 923 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.