Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ugovor o prodaji nepokretnosti

elitemadzone.org :: MadZone :: Ugovor o prodaji nepokretnosti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5412 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Ugovor o prodaji nepokretnosti15.12.2019. u 21:07 - pre 52 meseci
Citat:
zentriks: Ja sam mu dao predlog "par exeleans" da zamenimo prcele i da troskove novog ugovra podelimo zajedno. Dalje od toga ne idem. A mislim da je i to puno sa moje strane.



ne treba ti nikakav novi ugovor... ako je ovo sto si ispricao tacno posto njegovu pricu ne znamo.
Ja sam razumeo da je broj parcele na ugovoru dobar i ako on tvrdi da je pogresan, samo sto on verovatno tesko moze da dokaze jer ti je otac umro a nije uknjizio.

A ti njega treba da natersas da se premesti na parcelu koja mu pise u ugovoru, znaci nema sta da pravite novi.

kao sto rekoh ja bi prvo to uradio tuzbom sa sumu, pa kad to prodje onda ga tuzi i za zemljiste...

jos u celoj prici mi nije jasno na kakvu zastaru se on poziva kada je on kupac zemljista i nije mu u interesu da nesto sto nije uknjizio zastari



Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

zentriks




Profil

icon Re: Ugovor o prodaji nepokretnosti16.12.2019. u 05:22 - pre 52 meseci
O tome se i radi da se ne bi išli na sud. Zato sam i predložio da ono što je sekao njemu ono što nije meni i svi zadovoljni.
Ali ako nece onda ova druga opcija.
A sto se tice zastrelosti to koliko ja vidim samo priča da se nebi ništa preduzimalo.
Pa posle zadrži ono što je na papiru a ono što je poseceno to bi otišlo niz vodu. :-/
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ugovor o prodaji nepokretnosti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5412 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.