Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 260412 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 803



+635 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 09:44 - pre 27 meseci
Citat:
pisac:
Na Tinderu lite sam našao opciju "upravljanje centrom za vakcinaciju" u kojoj je samo jedan svič: "prikaži ikonicu u spojevima". Pojma nemam šta je to. Nema na web verziji, a ne sećam se te opcije i na ajfon verziji.

Zar ti ne bese ozenjen, porodican covek? Sta ces ti na Tinderu? :-)
Citat:
Inače, ima profila koji se hvale vakcinisanošću i savetuju da ih antivakseri zaobiđu, a ima i obrnutih profila (no nešto ređe).

U neka ne bas tako stara vremena u drzavi koja za sebe smatra da je izmislila demokratiju (a nije, dovoljno je pogledati poreklo te reci ...) bili su odvojeni busevi, toaleti, klupe itd. na kojima je pisalo "white" i "colored". Sada taj deo istorije guraju pod tepih, bas kao sto Britanci pod tepih guraju svoju sramotu - cinjenicu da su svog heroja II svetskog rata - coveka koji je razbio nemacku Enigmu i time im omogucio da dobiju rat - osudili na jezivu kaznu zbog koje je izvrsio samoubistvo ... samo zato sto je bio gej. Doduse, podigose mu lepu bistu u Mancesteru, a i kraljica je nedavno rekla kako joj je zao zbog svega, ali dzaba - sramota ostaje sramota. Sada sve to pokusavaju da speru ljigavom "politickom korektnoscu". I sada sve moze ... pa i kerovi mogu u restoran s gazdama, dobiju cak i posudicu s vodom i hranom da jedu ispod stola ... ili ponekad cak i dele zalogaje sa svojim gazdama. Malo pije, malo Sarcu daje ... je li tako?

Ali zato su morali da izmisle novu pariju, jer izgleda da zapadno drustvo ne moze bez (istorijskim redosledom): robova, kmetova, vestica, jeretika, komunista ... drzavnih neprijatelja ... Sada su tu antivakseri. Ali ne oni koji se nisu vakcinisali ... vec oni koji ukazu i na najmanju besmislenost nekih zvanicnih protivepidemijskih propisa, ma koliko oni zaista bili besmisleni i apsurdni. Pocev od toga da vakcinisani mogu da budu zarazeni i itekako sire virus (i to veoma cesto) ... dok se nevakcinisanim, ali zdravim ljudima (sa negativnim testom) u Francuskoj i Nemackoj uskracuje ulaz u mnoge objekte gde vazi tzv. 2G princip. Pa dotle da se recimo Sputnjikove vakcine ne priznaju nigde samo zato sto iza njih stoji "zli" Putin.

I ako se drznes da dignes svoj glas protiv toga - ti si sada isto ono sto su nekada bili robovi, kmetovi, vestice ... jer antivakseri sada izgleda nisu ljudi koji se nisu vakcinisali (ti su sada nebitni), vec svi oni koji imaju i najmanju sumnju prema zvanicnim kovid-dogmama.

S druge strane, lupaju te po prstima i ako zucnes protiv koncepta politicke korektnosti.

Pa cekaj, ako je politicka korektnost koncept koji zabranjuje princip diskriminacije prema bilo kome - zar ovaj lov na kovid-jeretike i cenzura takvih sadrzaja na drustvenim mrezama nije u suprotnosti sa principom politicke korektnosti i jos starijim principom demokratije - slobodom govora?

Ali izgleda da ima nade - da se svi uduvamo ... izgleda da pomaze:

https://www.reuters.com/busine...can-it-treat-covid-2022-01-25/
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 417
95.180.116.*



+169 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 09:47 - pre 27 meseci
Citat:
MajorFatal: Možda kod labilnih ličnosti, ljudi koji imaju karakter ponašaju se primereno i u kriznoj situaciji, i kad dođu do love, slave, vlasti  


Upravo tako, ali labilna je velika većina čovečanstva, samo se delimo na one koji to priznaju i one koji to (još uvek) ne priznaju :)

Citat:
Bradzorf012: Poenta je u sledećem. U redovnim i mirnodopskim uslovima, velika većina ljudi se ponaša u skladu sa zakonom i u skladu sa opšteprihvaćenim etičkim standardima. U situacijama kao što je ratno stanje, vanredno stanje ili situacija sa koronom koja je u stvari svojevrsno ratno stanje dolazi do popuštanja kočnica kod pojedinaca, naročito imajući u vidu i strah. Broj tih pojedinaca je očigledno dovoljno veliki, pa se može govoriti i o društvenim grupama. Bez obzira na to da li je taj strah racionalan ili nije, on je stvaran. Zato i ova situacija u kenjadi, ali i u drugim delovima sveta.


Lepo je Java opisao ponašanje Nemaca kada zakasni bus (guranje, laktanje, gaženje).. A kada je sve ok, onda su svi fini i kulturni
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 417
95.180.116.*



+169 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 10:49 - pre 27 meseci
Morao sam da instaliram Tinder da bih video da li ima ta opcija :)

@Beri - Nemam mnogo godina, verovatno sam među mlađima na forumu, ali imam nešto životnog iskustva koje mi je pokazalo da tamo gde se najviše priča o toleranciji, političkoj korektnosti, "prihvatanju razlika" - tamo je najmanje ima.. USA je dan danas 2022e godine epicentar rasizma i netolerancije, homofobija i ksenofobija su na vrhuncu, a bogami i žene su vidno potlačene u odnosu na muškarce..

Sa druge strane kod nas u nerazvijenoj zemlji trećeg sveta to nije bilo toliko izraženo (dok se neko nije setio "zavadi pa vladaj" politike i rešio da razbuca državu). Recimo ja sam rođen i odrastao u Boru, koji je mlad grad, industrijski centar i tu u mom detinjstvu nisi mogao da sastaviš ekipu za mali fudbal bez Roma, Hrvata, Bosanca, Albanca, Goranca, katolika, protestanta, a imali smo i "Afro Srbe" da ne kažem crnce (70ih i 80ih godina je fakultet u Boru brojao dosta studenata iz Afrike, koji su nakon studija ostali i osnovali porodice tu, a imao sam druga kome je nadimak Švaba.. Većina je pobegla tokom ratova, bombardovanja 90ih, ali neki su i ostali). I u takvom gradu si navikao na različite ljude, različite kulture i samim tim smo se tolerisali..

Takođe i u BGu sam imao sreće da nemam problem jer sam "dođoš" i razvio sam brojna prijateljstva i sa rođenim Beograđanima i sa dođošima i sa strancima bez problema.. Zato se iznenadim danas i zapitam se otkud toliki rasizam i netrpeljivost i netolerancija u Srbiji..

Citat:
Sve je to jedna politika vođena od jedne organizacije na čijem čelu se nalazi misteriozni entitet


Taj misteriozni entitet se zove "korporacije" koje vladaju svetom i kojima je cilj da se "ubiju" sve tradicionalne i porodične vrednosti.. Šta će ti porodica, ona je tu samo da te ometa da radiš i da zarađuješ pare kapitalistima.. Možeš da se njuškaš sa drugim muškarcima, možeš da se oblačiš ko žena.. ali nemoj da se ženiš i praviš decu, ne valja ti to - ometaće te u "karijeri" :D
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.167.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 11:34 - pre 27 meseci
Citat:
pisac:
Ne znam da li si u toku da su u Hrvatskoj zabranili ulaz u bilo šta sem u prodavnice hrane, i ljekarne, ukoliko nemaš sertifikat.
Ako ti stigne pismo od ovrhe (izvršitelja) u poštu, ne možeš ga podići, ali izvršitelj će svakako da ti zapleni imovinu.
Uzgred, cena testova koji se nabavlaju za 15 kuna je bila 100 kuna za građane. Ne znam kako je trenutno.


Nisam bio u toku ni dok je bila zajednička država, a kamoli sad, jedino imam primedbu da ne postoji servis koji povezuje celo zajedničko govorno područje, n1 ima studio Zagreb, Sarajevo i Beograd, nedostaje Podgorica .. i ima još nekoliko takvih koji biraju 3 od moguća 4 područja (regiona, države šta god), ekhm možda pinkove zvezdice posluju na sva 4 ...

Citat:
Sve je to jedna politika vođena od jedne organizacije na čijem čelu se nalazi misteriozni entitet.
Vakcine i tranvestite i imigrante i vlasništvo države nad decom povezuje nešto što je iznad mogućnosti normalnog shvatanja


Sve ista kuhinja? E pa raskrinkaćemo mi tu bandu! Što se tiče vakcina pa i ti si vakcinisan, što u detinjstvu, što si potrčao početkom ove pandemije da se vakcinišeš, ali gde nađeš toliko tranđi i migranata da te zabrinu? Kažu da čovek za života upozna u proseku oko 2000 osoba, ja ne znam baš nikog iz tih grupacija? Deca nisu vlasništvo države, pa čak ni roditelja, ko će ih vaspitavati više druga priča.

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.167.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 11:39 - pre 27 meseci
Citat:
B3R1:
Citat:
MajorFatal:
Citat:
B3R1:
Citat:
Bradzorf012: Ljudi ne postaju zveri, nego sve više pokazuju svoje pravo lice što i nije veliko čudo.

Potpisujem. Cak dva nezavisna eksperimenta su to i potvrdila:

1. Eksperiment Stenlija Milgrama
2. Stenfordski eksperiment

Sto bi rekli nasi stari - daj coveku vlast, pa ga vidi kakav je ...


Šta su po tvom mišljenju čak dva nezavisna eksperimenta potvrdila? Da ljudi ne postaju zveri, nego sve više pokazuju svoje pravo lice? :)

Upravo to!


Pa koje je to pravo lice, de izjasni se već jednom? Evo, koje je tvoje pravo lice ako ti je tako lakše?

Citat:
Turmen:
Citat:
MajorFatal: Možda kod labilnih ličnosti, ljudi koji imaju karakter ponašaju se primereno i u kriznoj situaciji, i kad dođu do love, slave, vlasti  


Upravo tako, ali labilna je velika većina čovečanstva, samo se delimo na one koji to priznaju i one koji to (još uvek) ne priznaju :)


Velika većina čovečanstva se rodi, školuje, radi, zasniva porodicu, živi, umire, baš nikakve reči o nekoj labilnosti.

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 803



+635 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 12:32 - pre 27 meseci
Citat:
MajorFatal: Pa koje je to pravo lice, de izjasni se već jednom? Evo, koje je tvoje pravo lice ako ti je tako lakše?

U svakom coveku spava zver, samo je pitanje kada ce se probuditi.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 14:42 - pre 27 meseci
Što si onda otišao u Holandiju da praviš pare, zašto nisi otišao na neko ratište da čekaš da ti se probudi zver? :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net.



+7174 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 15:12 - pre 27 meseci
Citat:
Turmen
Taj misteriozni entitet se zove "korporacije" koje vladaju svetom i kojima je cilj da se "ubiju" sve tradicionalne i porodične vrednosti.. Šta će ti porodica, ona je tu samo da te ometa da radiš i da zarađuješ pare kapitalistima.. Možeš da se njuškaš sa drugim muškarcima, možeš da se oblačiš ko žena.. ali nemoj da se ženiš i praviš decu, ne valja ti to - ometaće te u "karijeri" :D


Korporacije mogu da naprave pare od bilo kakve situacije - porodicni ljudi trose vise na decu - kao sto je poznato sve sto je za malu decu je skupo kao krv "na zapadu" (kolica za bebe sa cetvorocifrenom EUR/$ cenom?)... takodje, trosi se na kategorije koje inace ne bi bile relevantne: visoko obrazovanje, odmori na "porodicnim" destinacijama, "porodicna" kola i sl.

Isto tako, od mladih urbanih metro-homo-acdc-seksualaca mogu uzmu vise para zato sto trose vise na izgeld... moze i to... udri po licnoj higijeni, dizajnerskoj odeci, stagod...

Od ljudi u krizi srednjih godina, znas vec... divno, dosao si u 40-te, mozes priustis Porsche-a - udri...

Hipsteri? Za "avant-gardu" imamo standardizovane avant-garde proizvode ;-)

Ima uzmu pare i od onih sto se vise nerviraju - ako im opada kosa, eto onih silnih preparata "protiv celavljenja"... pritisak/dijabetes? Check - ima i za to repertoar.... 'ce da smrsas, da ti bude bolje, da se ocistis (pa opet ozderes - reklama #2) i tako dalje, i tako blize.

--

Jos kada bi neko znao profile ljudi, kako i na sta trose... i jos kad bi mogli da im direkt serviraju reklame optimizovane za njih...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 417
95.180.116.*



+169 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 15:28 - pre 27 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Korporacije mogu da naprave pare od bilo kakve situacije - porodicni ljudi trose vise na decu - kao sto je poznato sve sto je za malu decu je skupo kao krv "na zapadu" (kolica za bebe sa cetvorocifrenom EUR/$ cenom?)... takodje, trosi se na kategorije koje inace ne bi bile relevantne: visoko obrazovanje, odmori na "porodicnim" destinacijama, "porodicna" kola i sl.

Isto tako, od mladih urbanih metro-homo-acdc-seksualaca mogu uzmu vise para zato sto trose vise na izgeld... moze i to... udri po licnoj higijeni, dizajnerskoj odeci, stagod...

Od ljudi u krizi srednjih godina, znas vec... divno, dosao si u 40-te, mozes priustis Porsche-a - udri...

Hipsteri? Za "avant-gardu" imamo standardizovane avant-garde proizvode ;-)

Ima uzmu pare i od onih sto se vise nerviraju - ako im opada kosa, eto onih silnih preparata "protiv celavljenja"... pritisak/dijabetes? Check - ima i za to repertoar.... 'ce da smrsas, da ti bude bolje, da se ocistis (pa opet ozderes - reklama #2) i tako dalje, i tako blize.

--

Jos kada bi neko znao profile ljudi, kako i na sta trose... i jos kad bi mogli da im direkt serviraju reklame optimizovane za njih...


Što bi rekao Bradzorf - kada budu vešali kapitaliste - oni će prodati to uže kojim će biti vešani.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 16:19 - pre 27 meseci
Citat:
B3R1:


Sto bi rekli nasi stari - daj coveku vlast, pa ga vidi kakav je ...

Ma sta vlast, daj mu tviter i "drustvene mreze". Pa vidi kako pod nekakvim "nikom" iz njega izbija sve ono sto ne bi nikad u nekom neposrednom kontaktu sa ljudima.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 16:20 - pre 27 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
--

Jos kada bi neko znao profile ljudi, kako i na sta trose... i jos kad bi mogli da im direkt serviraju reklame optimizovane za njih...

Oh wait.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 17:36 - pre 27 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Jos kada bi neko znao profile ljudi, kako i na sta trose... i jos kad bi mogli da im direkt serviraju reklame optimizovane za njih...


Kako to misliš "kada bi znao"? Pa zar već ne znaju sve o nama? Imam jednu poučnu priču, u stvari imam ih više, ali je dovoljna i jedna.

Pre otprilike dve tri godine, odem kod mehaničara da mi zameni brisače na autu. Pošto sam imao neke od starog auta, pitam ga da li odgovaraju. Kaže on, ne može, mora novi. Dobro, otvori on toplap, traži gleda, pita me koje ćemo, reko najjeftinije. To je bilo negde oko podneva. Sutradan me zove da odem da ih ugradi, odem ja opet oko podne, završimo posao i sve pet. E sad, u čemu je caka? Nikome nisam pričao o tome da menjam brisače na kolima, nisam tražio na internetu, ne koristim nikakve društvene mreže, ništa nikom nisam o tome pričao, osim što sam naravno rekao majstoru. To veče se vratim sa posla, dobro se sećam, logujem se na es i imam šta da vidim, reklame za brisače u oglasima. Pa majku mu, kako?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net.



+7174 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 17:59 - pre 27 meseci
Citat:

Kako to misliš "kada bi znao"? Pa zar već ne znaju sve o nama?


Zaboravio sam:

<irony>
</irony>

Citat:

Pre otprilike dve tri godine, odem kod mehaničara da mi zameni brisače na autu. Pošto sam imao neke od starog auta, pitam ga da li odgovaraju. Kaže on, ne može, mora novi. Dobro, otvori on toplap, traži gleda, pita me koje ćemo, reko najjeftinije. To je bilo negde oko podneva. Sutradan me zove da odem da ih ugradi, odem ja opet oko podne, završimo posao i sve pet. E sad, u čemu je caka? Nikome nisam pričao o tome da menjam brisače na kolima, nisam tražio na internetu, ne koristim nikakve društvene mreže, ništa nikom nisam o tome pričao, osim što sam naravno rekao majstoru. To veče se vratim sa posla, dobro se sećam, logujem se na es i imam šta da vidim, reklame za brisače u oglasima. Pa majku mu, kako?


Muzika iz zone sumraka... Ja sam ziveo kroz optimizaciju Google-ovog AI-ja - nekada je bilo potrebno uneti 3 slova u npr. mapama pa da pogode gde si se uputio cak i ako nije nesto gde obicno ides... secam se prosle godine (ili pretprosle? covid - jbg) kolega i ja pricamo, neka sasvim leva prodavnica necega sto mene obicno ne zanima... Dva karaktera uneses - BAM, evo ti adresa*

:-) A mogu da se kladim da bi im cesto uspelo i sa nula karaktera "mislimo da sada zelis da ides..." ali ne smeju da se pohvale sa tako necim, suvise je jezivo.

--

(*) Iako ovo na prvi pogled deluje zastrasujuce, ono sto to pokazuje je samo da nismo ni izdaleka toliko posebni ili raznovrsni kako mislimo da jesmo. Glupa masina sa enormnom kolicinom memorije je samo uspela da izoluje gomile korelacija u multidimenzionalnom signalu zvanom "svi podaci sto smo iscupali od svih vas" i rezultat je bas kakav vidimo: u vecini vremena smo predvidljiviji nego sto mislimo.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.167.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 18:05 - pre 27 meseci
Nek mi predvidi jednu plavušu, baby face ...
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 19:12 - pre 27 meseci
Citat:
MajorFatal:Sve ista kuhinja? E pa raskrinkaćemo mi tu bandu! Što se tiče vakcina pa i ti si vakcinisan, što u detinjstvu, što si potrčao početkom ove pandemije da se vakcinišeš, ali gde nađeš toliko tranđi i migranata da te zabrinu? Kažu da čovek za života upozna u proseku oko 2000 osoba, ja ne znam baš nikog iz tih grupacija? Deca nisu vlasništvo države, pa čak ni roditelja, ko će ih vaspitavati više druga priča.


Ne zmam, možda bi video migrantski problem (a i propagandu) ako bi pratio vesti ili čak i bilborde. Ili samo da se prošetaš Beogradom ponekad.

Što se tiče dece, ona su vlasništvo države. Bukvalno. Mogu ti ući u bilo kom trenutku u stan, bez naloga (samo socijalna služba) i oduzeti decu ako ti kuća nije sređena (ili neki drugi banalan razlog koji stoji u zakonu kao metod procene tvoje roditeljske sposobnosti). Bukvalno. Samo ljudi toga nisu svesni. To su uradili u Hrvatskoj nekim nemcima sa boravkom u Hr, samo jer žena nije išla kod ginekologa da prati trudnoću već je na porođaj otišla bez "dokumentacije"! Pa su nakon upada u stan oduzeli svu decu "jer im kuća nije uredna". Srećom vratili su posle neke žalbe, no ti vidi ko je vlasnik tvog deteta.

To što se dotična mogućnost ne upotrebljava masovno, ne govori ništa sem da se dotična funkcija čuva za trenutak kada će zatrebati (iz bilo kog razloga). Isto kao što će i obavezno bespogovorno vakinisanje bez mogućnosti izbegavanja da se čuva za trenutak kada zatreba (iz bilo kog razloga). Isto kao što i NATO ima pravo da uđe i šparta Srbijom kada god zaželi, kuda god zaželi, i da zauzima objekte koji mu zatrebaju, i eventualno ubije nekog nekažnjeno (imunitet), što je sve potpisao ovaj debil na vlasti nakon uvertire prethodnog debila na vlasti, no i to je mogućnost koja se čuva kada bude zatrebalo (iz bilo kog razloga).

Kao što ne možeš reći da NATO nema pravo da uradi to (jer ima) tako ne možeš reći i da država nije vlasnik dece (jer jeste), a sve to će biti upotrebljeno kada bude zatrebalo.

To je klopka sa mamcem u koje čovečanstvo samo ulazi trčeći za tim mamcem. Kada se klopka zatvori biće kasno.

No nebitno, nije u direktnoj vezi sa temom.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.167.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 19:19 - pre 27 meseci
:) Nije, ali šta jeste u direktnoj vezi sa temom? Evo, ja ti odajem priznanje da si već u prvom postu pogodio, predvideo, da će vakcinacija biti obavezna, i zaista 18 meseci kasnije, i 125 strana kasnije, vakcina je obavezna ... u Austriji :)

Počeli su da ublažuju retoriku, uskoro nadam se i mere, valjda ćemo završiti sa covid ovog proleća, baš se oduži ...
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 19:27 - pre 27 meseci
I simpatično je da u americi imaš liberale, tj. demokrate, i konzervativce, tj. republikance.
Kada pogledaš ko se za šta zalaže, možeš zaključiti bukvalno ono isto što sam rekao i za medije koji se finansiraju iz inostranstva (očigledno od liberala, jer spomenuti entitet stoji očito na vrhu te piramide).

Demokrate: Tranvestiti i promena pola, homo brakovi i usvajanje, masovna imigracija (uključujući i ilegalnu), maske i vakcine.
Republikanci: Sve suprotno.

Molim, kako mogu vakcine i maske biti povezane sa tranvestitima i promenom pola i imigrantima? Eto, nekako mogu.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 19:32 - pre 27 meseci
Citat:
MajorFatal:
:) Nije, ali šta jeste u direktnoj vezi sa temom? Evo, ja ti odajem priznanje da si već u prvom postu pogodio, predvideo, da će vakcinacija biti obavezna, i zaista 18 meseci kasnije, i 125 strana kasnije, vakcina je obavezna ... u Austriji :)

Počeli su da ublažuju retoriku, uskoro nadam se i mere, valjda ćemo završiti sa covid ovog proleća, baš se oduži ...


Dečko, nisi pratio moj post par stranica ranije. Ili ga nisi razumeo. Probao sam da ga malo pojasnim dan kasnije, ali ne mogu se menjati postovi napisani pre više od 6h, pa je ostao takav malo nejasan.

Sve ovo što ti pričam je proces koji traje decenijama. ljudska "žaba" se kuva decenijama da ne bih shvatila da je kuvaju. Ovo je samo jedan korak, koji neće biti završen, ali će se sledeći put krenuti jače i brže i šire i duže, pa će i to popustiti, pa još jače...

Kapiraš?

Odavno planiram da otvorim temu o privatnosti, o tome kako je ljudska žaba u potpunosti skuvana za samo 2 decenija a da nije to ni shvatila, i još ne shvata, no ne nađoh vremena.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.167.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 19:40 - pre 27 meseci
Slabo ja pratim, moguće da kuvanje žabe ima veze sa forumom, i on je startovao pre dve decenije :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2022. u 19:47 - pre 27 meseci
Ne, ima veze sa kompjuterima, odnosno čipovima, i mamcem koji je stavljen. Oni su skuvali žabu a da žaba nije ni primetila. Sada je u klopci, ali ne primećuje jer vrata nisu zatvorena. Kada se budu zatvorila biće kasno da se primeti bilo šta.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 260412 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.