Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 259400 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 18:23 - pre 41 meseci
Citat:
Java Beograd:


Ali, ako treba u dužem vremenskom intervalu (nedelje, meseci) da boravi u bliskom i neposrednom okruženju (radno mesto, škole i slično) onda probematika nije trivijalna.


Ponavljam jos jednom, onda problematika nije trivijalna ni ako je taj sa kojim ces da zivis vakcinisan. SZO tvrdi da ce vakcinisani da prenose zarazu, malo manje ili vise nebitno, ali ce da prenose.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 18:35 - pre 41 meseci
Citat:
dr0id:Hahaha, pa ti si zivi primer histerije, patoloskog straha, samozivosti i sebicnosti/egoizma.

Vakcine (ili test) ce sigurno biti obavezne za putovanja, letovanja/zimovanja, rad u odr. ustanovama, itd. Mozda ti u svom selu i prodjes bez toga, ali negde dalje tesko. I smorio si sa Gejtsom, imas gomilu proizvodjaca vakcina


Dečko, vakcina je nepotrebna bilo kome ispod 25 godina, a patološki histerični strah i samoživost je tvoje oličenje jer hoćeš silom da vakcinišeš lošim vakcinama one koji su imuni na bolest, jer se ti plašiš za svoju guzicu.

I da, za omladinu svaka vakcina protiv kovida je loša jer je - potpuno nepotrebna. Ne postoji vakcina bez posledica po zdravlje.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 18:44 - pre 41 meseci
Citat:
ssi:
Citat:
pisac: To znači (što sam znao i bez Bila Gejtsa) da će vakcina protiv kovida po mlade biti štetnija od same bolesti, a to u potpunosti eliminiše bilo kakvu ideju o njihovoj vakcinaciji.


Bil Gjets ili ne, ima da primis vakcinu i tacka. Nemas pravo da svojim ponasanjem ugrozavas druge.


Za diranje u tuđu decu se gubi glava. Nećeš ti meni određivati da li ću ja vakcinisati decu da bi ti bio bezbedan.

Ako si ti debil koji će da vakciniše svoju decu protiv bolesti na koju su imuni, a ti izvoli i sakati svoju decu. Moju nećeš ni pipnuti a ako priđeš preblizu nećeš osvanuti sledeći dan.

O tome se radi u ovoj temi, neće nijedan debil na svetu meni naređivati da ja moram da vakcinišem svoju decu zato što je debil uplašen za svoju guzicu.
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 18:46 - pre 41 meseci
Toliko o strahu i histeriji...smiri se, niko nece silom da vakcinise.
Citat:
pisac:
Citat:
dr0id:Hahaha, pa ti si zivi primer histerije, patoloskog straha, samozivosti i sebicnosti/egoizma.

Vakcine (ili test) ce sigurno biti obavezne za putovanja, letovanja/zimovanja, rad u odr. ustanovama, itd. Mozda ti u svom selu i prodjes bez toga, ali negde dalje tesko. I smorio si sa Gejtsom, imas gomilu proizvodjaca vakcina


Dečko, vakcina je nepotrebna bilo kome ispod 25 godina, a patološki histerični strah i samoživost je tvoje oličenje jer hoćeš silom da vakcinišeš lošim vakcinama one koji su imuni na bolest, jer se ti plašiš za svoju guzicu.

I da, za omladinu svaka vakcina protiv kovida je loša jer je - potpuno nepotrebna. Ne postoji vakcina bez posledica po zdravlje.

Kao ni lek, hrana, pice, itd.
 
Odgovor na temu

here again

Član broj: 345685
Poruke: 73



+14 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 19:08 - pre 41 meseci
No need for vaccines, COVID-19 pandemic effectively over: Pfizer Ex-Vice President
According to a report from lifesitenews.com, Dr Michael Yeadon, there is absolutely no need for vaccines to extinguish the pandemic. I've never heard such nonsense talked about vaccines.
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 19:10 - pre 41 meseci
Kako gotova pandemija kad covid ni ne postoji
 
Odgovor na temu

here again

Član broj: 345685
Poruke: 73



+14 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 19:18 - pre 41 meseci
Citat:
dr0id: Kako gotova pandemija kad covid ni ne postoji

Definitivno ti ništa ne znaš i ovde se samo glupiraš.
Vidiš, ja od početka nisam pao na priču o pandemiji i za mene ona nije ni postojala. Ona je trebala farmaceutskom lobiju i još nekima i oni su je proglasili i vodili preko svog portparola, WHO. Sad čovek, iz vrha, koji je istu propagirao kaže ende!
U čemu je tvoj problem da tako prostu činjenicu ukapiraš?
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 19:26 - pre 41 meseci
Ako nikad nije postojala kako je sad ende? Kako kraj bez pocetka?! U cemu je problem sa vasim misaonim procesima?
 
Odgovor na temu

here again

Član broj: 345685
Poruke: 73



+14 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 19:31 - pre 41 meseci
Citat:
dr0id: Ako nikad nije postojala kako je sad ende? Kako kraj bez pocetka?! U cemu je problem sa vasim misaonim procesima?

Koliko imaš godina?
Imam utisak da čitam komentare nekog od 12-13 godina a ne nekog ko ima elementarna saznanja.
Pošto me mrzi da ti crtam a i ne verujem da bi i tada bilo šta shvatio, najbolje je tebe baciti na ignore. Potpuno je besmisleno obraćati pažnju na tvoje šuplje popstove.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 20:58 - pre 41 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
Java Beograd:


Ali, ako treba u dužem vremenskom intervalu (nedelje, meseci) da boravi u bliskom i neposrednom okruženju (radno mesto, škole i slično) onda probematika nije trivijalna.


Ponavljam jos jednom, onda problematika nije trivijalna ni ako je taj sa kojim ces da zivis vakcinisan. SZO tvrdi da ce vakcinisani da prenose zarazu, malo manje ili vise nebitno, ali ce da prenose.


Jasno da nije trivijalno, zato ce vakcinisati sve redom, po slovu zakona.
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 21:05 - pre 41 meseci
Pa nisu bre svi lekari i svo medicinsko osoblje ziloti, ima tu ogroman broj normalnih ljudi. U karton se upiše da si vakcinisan, vakcina se prospe u lavabo... i rešen problem. Moj burazer je u USofA našao takvu muše, a ne nećeš drugde. A ti se primio ko mlad majmun.

Citat:
here again: Da li se prd..om može preneti korona?/dr Bojana Mandić


U Australiji će struka sada da testira na koronu gomna iz kanalizacije. Pa ako neko gomno ima koronu, onda će samo taj deo grada da ide u lockdown.

Kakva cirkusijada :)
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 21:18 - pre 41 meseci
Oni uvedu "vanredne mere" zbog koronistike.
Ali im opandrkne pop.
Zbog upokojenja popa oni odlože "mere".
Kad se svi podpopovi isprdjahu
onda se "mere" stave na snagu.
Ali korona nije čekala da se oladi prdljavina
nego je uzimala danak pa je broj obolelih i umrlih rastao.

I sad treba "mere" (i vakcinu) shvatiti ozbiljno?

Što reče neko "OĆE KAKI - NEĆE KAKI".
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 21:29 - pre 41 meseci
Upravo sad sam citao, verovatnoca da zarazeno nevakcinisano dete prenese covid-19 na nevakcinisanog roditelja sa kojim zajedno zivi je samo 8%. Izvor: Unicef

Drugim recima: efikasnost vakcine kad je ne primis je 92%
Trecim recima: upravo kolika je i efikasnost vakcine koju primis
Cetvrtim recima: cirkus.

Nedostaju podaci koja je sansa da nevakcinisano dete prenese virus na vakcinisanog roditelja, kao i kolika je sansa da vakcinisano dete prenese virus na vakcinisanog roditelja. Bilo bi bas smejurija ako je uvek 8%

Tek kada budemo imali sve te brojeve mozemo diskutovati da li je opravdano vakcinisati svu redom decu zato sto su matori pojedinci napunili gace, ili je to totalno suludo.





[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 30.11.2020. u 22:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 21:45 - pre 41 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Upravo sad sam citao, verovatnoca da zarazeno nevakcinisano dete prenese covid-19 na nevakcinisanog roditelja sa kojim zajedno zivi je samo 8%. Izvor: Unicef

Drugim recima: efikasnost vakcine kad je ne primis je 92% :D
Trecim recima: upravo kolika je i efikasnost vakcine koju primis :D :D :D
Cetvrtim recima: cirkus.

Nedostaju podaci koja je sansa da nevakcinisano dete prenese virus na vakcinisanog roditelja, kao i kolika je sansa da vakcinisano dete prenese virus na vakcinisanog roditelja. Bilo bi bas smejurija ako jenuvek 8% :D

Tek kada budemo imali sve te brojeve mozemo diskutovati da li je opravdano vakcinisati svu redom decu zato sto su matori pojedinci napunili gace, ili jento totalno suludo.



[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 30.11.2020. u 22:43 GMT+1]


Verovatnoca da ce svi primiti vakcinu 100%.

Sta mislis, sta bi se desilo da je neko za verme variole prisao panduru ili nekom inspektoru i poceo da filozofira o vakcini ?

@pisac, pogledaj i ti i daj misljenje o tome

:)
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 21:55 - pre 41 meseci
Ja bih ulozio sve sto imam na ishod da ce manje od 100% ljudi primiti vakcinu. Pod uslovom da je dobra kvota. Znaci, takav ishod od 100% je po mom misljenju nemoguc, iz vise razloga:
1) Variola i covid (najsmesniji virus ikada) nisu za poredjenje
2) Totalitarna drzava i demokratska drzava koja tezi clanstvu u EU nisu za poredjenje.

 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 22:01 - pre 41 meseci
https://cloud.mail.ru/public/E9yR/VKKbPEK5E

:)
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 22:15 - pre 41 meseci
3) Onakva silna i represivna SFRJ uspela je da igli privede ispod 90% stanovnistva. Protiv takve jedne smrtonosne bolesti.
4) U vreme kad drzava obezbedi 14 miliona doza vakcine, barem 80% stanovnistva ce cec biti prirodno imunizirano i totalno nezainteresovano da se bode bezveze.

Sta je onda ocekivan realan procenat privodjenja igli protiv covid19? 70? 60%? 50? 40%? 30%? Ja mislim da ako se baaas dobro potrude, mogu da ubodu 70%.
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.11.2020. u 23:11 - pre 41 meseci
Pa ne može se porediti SFRJ i ova smejurija od zemlje.
U SFRJ institucije su imale kredibilitet.
Koministi su uspevali da u svoje redove dovuku ljude od karaktera.
Obrazovni sistem je proizvodio stručnjake.
Odatle je i zdravstveni sistem crpio svoju snagu.

Zato je vakcinacija u SFRJ bila opšte prihvaćena.

srbija ovakva kakva jeste je sve osim kredibiliteta.
U skupštinskim foteljama ratni zločinci, mafijaši...
Obrazovni sistem je uništen a diplome se kupuju preko noći.
Tetke iz Kanade su posebna priča.
U vlast i oko vlasti su se infiltrirali you-tube "stručnjaci"
urlatori i Dilindžeri s koca i konopca.
Deca uskoro neće imati mame i tate.
Šta će dobiti umesto mama i tata ne znam ali
Kakvi vode srbiju sve će otići u tri kine materine.

 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"01.12.2020. u 10:26 - pre 41 meseci
Citat:
ssi:@pisac, pogledaj i ti i daj misljenje o tome



Sa nekim ljudima i njihovim mišljenjima ne vredi raspravljati, već sve rešavati toljagom.

Ova priča o vakcinaciji će se svesti na obračun toljagama, samoživi idioti hoće da vakcinišu druge ljude jer su - samoživi izmanipulisani idioti. Upravo oni hoće da koriste toljage da bi naterali druge ljude da se vakcinišu, a ovi napadnuti će se naravno braniti isto toljagama.

To je budućnost.

Ti nemaš kapacitete da shvatiš sledeće rečeno, ali neko drugi će možda shvatiti kada kažem da se taj antagonizam među ljudima namerno širi iz onog istog centra iz koga dolazi i drugo zlo. Najzatucaniji i najdogmatičniji na svetu su trenutno zapadni liberali iz kojih izbija najviše mržnje prema drugačijem mišljenju, i koji izazivaju najviše konflikta u svetu samo zato što im je mozak u potpunosti ispran i žive u ubeđenju da su jedini koji mogu biti u pravu.

Ljubav je ljubav a pol je samo socijalni konstrukt, kažu oni dok objašanjvaju da su muškarci sa XY hromozomom i SRY genom visoki 185 cm u stvari - žene, samo ako požele da budu, i da se mogu takmičiti u sportu sa drugim ženama, i sa se mogu upisati u krštenice kao žene.

Bolest, teška umnna bolest i potpuno ispran mozak, to nam dolazi sa zapada. A ova vakcina kojom se nameće vakcinisanje mladih i zdravih i imunih na bolest samo da bi mogli još koju godinu da žive matori i bolesni, to je samo još jedan element tog ludila. LJudi su nesvesna bića, njima se upravlja kao marionetama, i to sam jasno i glasno rekao i to je činjenica.

Ako proučiš zakone donesene u regionu (i u svetu koji je pod uticajem zapadne liberalne filozofije) videćeš da su doneseni zakoni koji pored surogat majki i trgovine bebama bitno olakšavaju i preprodaju organa, čak oduzimaju pravo da raspolažeš svojim organima posle svoje smrti koja može biti i moždana a ne prava, što znači da se društvo priprema za trenutak u kome će trgovina ljudima, zdravljem i organima biti sasvim normalna stvar.

Ti naravno nisi ništa shvatio, niti ćeš moći.

Život se brani po svaku cenu, uključujući i cenu života samog. Pozdrav samoživim vakcinaškim idiotima koji ne mogu da ukapiraju da njihov život vredi mnogo manje od života mladih i zdravih.
 
Odgovor na temu

here again

Član broj: 345685
Poruke: 73



+14 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"01.12.2020. u 15:58 - pre 41 meseci
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 259400 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.